bugi, SA, stb

  • Egyet kell értenem Ringoval.

    Illetve Kylo egy kicsit értelmezd kérlek az írásomat.

    Nem tagadtam hogy használtam nem írtam hogy rossz dolog. Pl vészhelyzetben mert van élethelyzet amikor nem a játékra figyel az ember és ez viszont valóban mindenkire igaz, akkor nagyon is jól jön.

    Kettő egy szóval nem fikáztam senkit aki használ se nem szólaltam fel a sötét ellen.

    Annyit írtam amit tartok is hogy anélkül is lehet jó accot csinálni és tartani.

    Illetve hogy senki ne mondjon ilyet hogy mindenki használ aki top vagy úgy unblock mindenki használ és hogy nem számít de lehet én értettem félre valamit és csak arra írtad hogy eleged van a témából.

    Abban viszont egyet értek Veled is, hogy az mindenki magán ügye mennyit tol bele. A játék tudás viszont úgyis megmutatkozik ahhoz mindegy mennyit tesz bele az ember...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Johnny ahol én ütve voltam az Xalynt meg orgon a 6x szero.


    Németen 1x fulloztak ki. Ha nem rémlik rosszul újjáépítettem amit tudtam és átadtam úgy hogy azért volt rajta nyersi is bőven. Senkinek nem sírtam hogy jaj jaj jaj. Itt a különbség. Másban nem is nyilatkozom ezügyben max annyit van egy határ amit nem lépek át SAban...mert tudom azt hogy másabb nekem lövöldözni meg másabb egy angolnak németnek ahol 3 generáció el egy házon belül magyarán ha apa beletol 2000-3000 eurót vagy fontot akkor se dől össze a lakás.


    Nem szaroztam csak leírtam száraz tényeket. Amíg más kabszira alkoholra kurvakra meg más biztos nemes hobbikra költ és ezt nem szólom meg legyen az én dolgom ha költök a játékra.


    Neked is Boldog Új évet!!!😉🤪

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Igen, vettem SA-t és? Nem is írtam én sehova, hogy nem vettem SA-t vagy ha igen akkor linkeld már be kérlek. Jól kereső állásom van, nem tétel, nem máshonnan veszem el, az én pénzem azt csinálok vele amit csak akarok, senkinek semmi köze hozzá. Ha pedig valaki mégis úgy gondolja, hogy köze van hozzá akkor épp ésszel felfogható érveléssel írja már le nekem, hogy miért:). SA-val gyártottam flottát bugacs ellen, jól használtam fel. Engem aztán nem érdekel, hogy ki milyen játékosnak tart. Az pedig a saját szegénységi bizonyítványa annak aki ahelyett, hogy azt az energiát amit másik ember kritizálásába és ócsárolásába fektet, arra fordítaná, hogy jobb legyen saját magának, de ahhoz már lehet többet kell dolgozni... beszólogatni pedig könnyebb. Mindenkinek adott a lehetőség, saját maga dönti el, hogy használja vagy nem használja. Neveket nem írtam, akinek nem inge az nem veszi magára. Én ezzel ezt a témát be is fejeztem, részemről mindenki annyit használ amennyit csak akar. Béke.

    Tisztelt Elnök úr!


    És én is úgy kezdtem, hogy:


    "sokan használnak SA - t, többek közt én is"


    de látom az értő olvasás nem megy.. :)


    Én a mennyiségről és a megtérülésről beszélek.. de látom a jól kereső állás nem a jogi szektorban van..


    Mikor Kallistot abbahagytad, miután leszedtünk, Smarti azzal védett benneteket, hogy becsajoztatot, és hát kit érdekel ez a szar játék..


    pár hónap múlva visszatérsz, és ebbe a szar játékba vered a pénzedet.. Nem vagy túl hiteles.. :)


    Azt sajnálom, hogy ezek szerint az új barátnőd kidobott.. de segítek, a jól kereső állásod segíthet abban, hogy fizetős lányokat vegyél pár órára, és néha puncihoz juss.. :phatgrin:


    *provokáció, sértegetés

    warn!

    üdv, T.

  • Bármely játékban van shop vagy item shop .


    Használtam Sa befizetést 1000 ft értékbe időnként az kb 70 ezer Sa volt 3000 Sa anyag cserlésre. Most is van Sa amit felderítőként kapok.Ez kb pár cserére elég is.

    Ha itthon nézzük kb 638 euros fizetésem van az lópikula mások szerint még is van megtakarításom amiből középkategóriás új kis autót kaphatna.Persze Magyarországon dolgozom.

    Szerintem az ember pénztárcájához mérten költsön valamire ha akar.


    Anno más játékban is voltak Havi vagy heti vip funkciók és használtuk is asszem 360 ft volt 2 hétre ez a vip helyettem képezte a katonákat kitette ha beállottam a nyersanyag eladást piacra .Lasssan másnak leesik ez játéknak neve :D


    Jó kis csatákat vívtunk benne nem tudom menyit változott.

    Bugi ha más játékkal ellenél evvel biztos.

    Játhatsz Online MMo rpg-et is.Amihez kedved van.


    Vannak játékok ahol ónerőből is lehet fejlődni itt is némi segítséggel pedig előrébb juthatunk.

    Meg hát nem szeretek sok pénzt kiadni inkább én is elteszem de ha azt nézzük 15 eurot elköltünk abból a 638 ból akkor marad is :D


    Egy a lényeg nem szabad mindig átesni a ló túloldalára.

    Mondjuk azt ebből fut a játék évek óta és etc javítások szerverek futtatása. Nem olcsó egy új szervergép sem ami kezel folyamosan mindent.Van ahol bérelik a gépparkot.Nem tudom ogame hogy csinálja.


    Boldog újévet. :D

  • milyen reallt anyazassal??

    te valamit nagyon elneztel vagy beneztel xd

    es attol meg a lobby megmarad te okostojas nem ???XD

    nem egy unitol az egesztol akarok megszabadulni...xd


    Kreált :)

    ha az egésztől, akkor meg ki kell lépni a lobby-ból :)


    --


    komolyra fordítva a szót: SA-t, PK-t, rubint, bármilyen más extra dolgot az emberek mindig is vettek.. én is, pénzért is :) ameddig a játék erre lehetőséget ad és ameddig az adott emberek megtehetik, addig tegyék.. az sok embernek eszébe sem jut, h a játékot többnyire a fizetős emberek tartják el.. a másik oldalnak is igaza van, az előnyök nem járnak együtt a tudással.. azt nem tudja senki sem megvenni..

    De senkinek sincs joga a másik zsebében turkálni. MIndenki arra költi a pénzét, amire szeretné.. szvsz inkább költsék a játékra, semmint alkoholra, drogokra, stb..

  • Hali mindenki. Nem kell mindent a SA-ra fogni. Az vagy van vagy nincs. Az aki játszik és elér bármit is ebben a játékban, az merje kimondani nyugodt szívvel hogy nem lett játék függő. Az élmény miatt újra és újra vissza térünk, teljesen mindegy hogy ki mennyit költ a játékra. Én pl a tavalyi évben elb@sztam (ez a legjobb szó rá) 25k-t a játékra. Azt simán kijelenthetem, hogy az egyik legrosszabb befektetés amit a világon csak meg lehet tenni. Ez a 25k amit én beleszórtam az soha nem fog sehol megtérülni, meglátszódni. Semmi mást nem kaptam cserébe, pusztán némi élményt. Amit mindenki más is kap. Valakinek több kell, valakinek kevesebb, viszont az 100% hogy mindenki azért van itt még mindig, mert az élmény rabjává vált. Te is Bugi. Csak neked kevesebb is elég, de ugyan olyan függő vagy mint a többi "sa-huszár". Ha valóban ennyire leszarnád fognád magad és lelépnél, úgy hogy soha nem térsz vissza. Persze a drogos sem teszi le egyik napról a másikra a cuccot :lol:.

    Félsz hogy visszatérsz? Mert mélyen legbelül tudod hogy pont ugyan olyan vagy mint azok akiket vádolsz, annyi különbséggel hogy neked sokkal olcsóbb, mert nem költesz...




    A többiek meg nagyon hamar felkapják a vizet, teljesen nyilvánvaló dolgokon. Komolyan olyan mintha ovisok vitatkoznának, hogy ki mennyit játszott a kisteherautóval... Kit érdekel? Azt viszont mindenki elfelejti, hogy saját magában kellene a változtatást elkezdeni. Persze ez sem olyan könnyű, hát meg kell védeni az igazamat, meg ugye a sok feszkót valahol ki kell harcolni, meg amúgy is árad a kanszag a játékból, mi meg ugye mindegy hogy mivel, csak lehessen farkat méregetni... Gyakran az volna a legjobb döntés, ha szótlanul elengendénk a dolgokat az energiát meg vinnénk a konditerembe, vagy a munkahelyre. Ahova való.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Nagyrészt igazat adok Cosmo, de az, hogy "Én pl a tavalyi évben elb@sztam (ez a legjobb szó rá) 25k-t a játékra" nem igaz. Ezért a pénzért többletet kaptál, arra költötted, amit szeretsz - mint a kifli :). Az SA vásárlás csak egy helyzeti előnyt jelent, ami valójában nagyon is sok, de manapság minden erre épül - valahogy a fejlesztőknek, és az egész stábank meg kell élni, hogy mások játszhassanak. Van aki belehúz, van aki mellőzi, de tény, hogy nagyon-nagy előny, és ha tudással párosul, kiírt egy szervert. Nyílik másik. Meg lehet nézni pár szerveren a TOP-ot, kezdetben mennyi előnyt vettek fel (SA) , ami nem baj.

    Ami nagyobb gond, és ezt a játék tematikája adja, hogy ilyenkor a többi ember MENEKÜLŐ játékot játszik, és ez a nem mindegy:!: Volt olyan a történelemben, hogy egy TOP1 is elbízta magát, NO FS , és egy 5-ös ACS nagy veszteséggel leszedte, de mára más ez kihalóban van, nincs is, mert a nagyok éppen ezért összeállnak.

    A másik nagy hibája a játéknak, ha menekülsz állandóan, figyeled rendszeresen a Holdad le ne kapják, beérkezést, stb. valami baki mégiscsak bejöhet, és akkor bizony mindened ugrik - akár több éves munka is - jó, a kutatások nem 8o . De valójában nem az SA-t sajnálod, hanem az IDŐD:!: Mert bárhol vagy, de az eszed valahol mindig itt kalandozik :/ .

    Vagyis minden új szerver egy SA bomba, ez minden játékban így van, ez hajtja manapság a motort. Megöli a játékot, szelektál, ezt az időt éljük, meg kell tanulni ezzel élni, és nem kritizálni a másikat. Tudni kell, hogy ez egy játék, és időben kilépni, ha a VV szólít.

    UFF - én szólottam :thumbsup: !

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • nah ha minden igaz utoljára irok ide :)

    mint látom szép kis kibeszélö showt kreálltam :)

    igazabol nem ez volt a szándékom csak a banolas de igy jól jött ki :)

    megerösitettem a forum accom törlését jegyrendszeren ugyhogy nem lesz több gond velem xd

    minenkinek sikerekben gazdag boldog uj esztendöt kivánok :)

    ujevi elsö fogadalmam teljesitése folyamatba ...megszabadulni a játéktol :)


    edit:köszi allkiler :)

    de nem szeretnék visszatérni .....nem sportágam vakiba tenni egy accot sem ...amit oda teszek oa már véletlen sem térek vissza .....mivel tudom h lefog maradni az cc ....én meg vagyok olyan hülye h versenyzek...minél hamarabb elöre :)

    amugy is januárra terveztem a véglegest amit nagyon is szeretnék h az maradjon ...elég volt ....3-4eve nem voltam vakiban egyszersem ugy hogy ne legyen accom kint :)

    egesz decemberben többször kint ültem dohányoztam és kérdeztem magamtol h miért is csinálom ezt ...mennyi mennyi idöm elment ezzel a játékkal már .....ennek véget kell vetni és véglegesen ..mindent felégetni magam után :)

    Einmal editiert, zuletzt von bugi01 ()

  • Figyusz Bugi, ne szívd mellre. Kicsit szellőztetsz, eltelik pár hónap, vagy 1-2 év, beregizel, megnézed mik az újdonságok, kik maradtak, mit csinálnak, hogy csinálják, és újult erővel tartasz az új szerveren egy pár nosztalgia csatát - csak hogy tudják: Bugi sem most kezdte :beer: . Így lesz ez barátom, de akkor már lehet más stratégiád lesz. Boldog-békés 2021-et a VV-ben:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nálam 13-14 évig tartott a "nagy" szünet, de utána valahonnan csak előkerült a fránya játék :D Szóval sosem tudhatod, mikor térsz újra vissza, de addig is jó pihenést, sok hasznos időtöltést kívánok! :beer: Nem szabad amúgy szó nélkül elmenni a játék pozitív élettani hatásai mellett sem - én spec. most azért vettem elő újra a nyári abbahagyás után, mert semmilyen csörgőórára nem voltam képes időben felkelni reggelente; a játék pszichológiája meg valamilyen módon befolyásolja úgy a kognitív tudatalattim, hogy vekker nélkül is minden reggel aranyat lelek :phatgrin:

  • Aki teheti az úgy is fog költeni a játékra...ez mindig is így volt és így is lesz! Nem véletlenül vannak a free to play játékok...több bevételt hoznak mint a fizetős társai szerintem! :D Én is költöttem eleget! Nem is szeretnék többet főleg nem ide...Sajnálom már így visszagondolva egy ilyen elhanyagolt játékra költeni nagyon felesleges volt! :( De ez van...már nem is annyira izgat ez a fajta ogame! Inkább egy ogame klónnal játszom amit olyan szinten fejlesztettek már tovább, hogy sírva tudnék fakadni, hogy a GF mégis mi a fenét csinál a sok szerver nyitogatáson kívül? :( Ott fizetni se kell ingyen jön az sa is napi szinten...karácsonyra 500k sat adtak! Nem reklámozni szeretnék csak elkeserítő ez az egész dolog, hogy mi mindent csinálhatna fejleszthetne a GF és sz*rnak bele az egészbe amíg jön a pénz így is addig nem érdekli őket! :(

  • Nem tudom mi történt, mert nem olvastam végig mindent,de csak hogy hozzá szóljak én is.... :)
    Most indítottam az Asztro 25öt : 72 hét 2 nap 10 óra
    Nah ezt tuti nem várom meg.... muszáj kipörgetni SAval.

    ui: Kylo... küldhetnél nekem is gyors segélyt... gajra ment az Alfám :D

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • hyp...én anteresen még az asztro21nél vagyok :)

    sok idö a többi asztro de anyit meg nem ér h sa.t töltsek fel azért :)

    anyag lenne böven rá 43-36-40minden kolo gyujtöként nyomja a nyersit ...de ki mire költ ....én játékra nem szeretnék :)

  • te most mihez is szóltál hozzá ?? :)

    mert ugyebár én itt nem látom azt hogy számbol segget csináltam ....nem költök semmit a játékra had én döntsem el oksa ?? :)

    az hogy NOT fun voltam azis én dolgom .......ott voltak ismeröseim ...nállatok meg sírás volt csak ennyi :)

    de ne menjünk vissza xy évet ha lehet :)


    edit :asassin74nek is igaza van ....a haború is tipikus szádbol seget csinálás volt amúgy :)

  • 3 nap volt vakáció. Mindegy...

    Sajnos Gurat lezárta az utlsó csatádat, arra gondoltam és céloztam :)


    Edit: Nálatok is volt pár V-s.


    "...nállatok meg sírás volt csak ennyi :)"


    Nem így emlékszem... Csepi és Sheriff kapott tőlem rendesen, amivel durván meg is nyertük az ottani háborút.


    Mondom, és csak azt nem értem, hogy itt fujjogsz a magyar OGame-re, meg ki akarod tiltani magad, közben meg pakolod ki a csatákat, meg 0-24-be ON vagy a fórumon.