bugi, SA, stb

  • mi volt a baj xheth ?? :)

    nem birtatok tartani a lepest sa.val :O

    akkor jol toltak a sracok ...nekik gratula :)

  • mi volt a baj xheth ?? :)

    nem birtatok tartani a lepest sa.val :O

    akkor jol toltak a sracok ...nekik gratula

    Barátként kérlek olvasd el Trockij kommentjét ;)

    Az SA meg ne kerüljön már elő többet mindenki tolja én is te is mindenki....a különbséget a mennyisége jelenti.

    Hydrában le se írom mennyi tőke van összesen.
    Nusakanba is ment. Remélem innentől mindenki Happy.

    Amúgy a végére csak annyit, hogy nem védve itt senkit, miért kell mindig nyílvánosan turkálni emberek zsebében??? Könnyebb lesz bárkinek is ha tudja ki mennyit rakott bele épp egy accountba??? vagy esetleg ez csak pusztán irigység??? Vagy mondjátok el, mert én már nem tudom mit higjyek!!!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • gergö....nem nem én nem sa.zok még egy smst sem ezt te is tudod :)

    az meg h trockij mit irt az az ö dolga ...a masik meg az enyem :)

    edit:irigység???

    dehogy is ...megtehetném énis hogy toljak fel de mi értelme ...attol jobb játékos lesz valaki szerinted??

    nem azzal nincs baj h punpalja magát csak arca ne legyen akkora hozzá......de letojom ki mit gondol eztán rollam .......átertekelem ezt az elcseszett idöt ezzel a játékkal és nem hogy a pénzt még az idöt sem érte meg

    Einmal editiert, zuletzt von bugi01 ()

  • Ennyi eltelt év után? Legelső regisztrálásomnál / Bitefight/ foggggalmam sem volt mi az a multi, toltam a millió értelmetlen klikkelést 5 percenként, meg a haverral, aztán bann :( ! Ezzel csak azt akartam mondani, lehet ezek is lelkes kezdők, és nem a 80 perces szabályzattal kezdték. Lehetőséget láttak, most ez lett. Persze lehet veteránok 8o !

    Szóval akkor a csata is megérett, profit is lett, minden a helyén - ja, és a talány is megoldódott:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • gergö....nem nem én nem sa.zok még egy smst sem ezt te is tudod :)

    az meg h trockij mit irt az az ö dolga ...a masik meg az enyem :)

    edit:irigység???

    dehogy is ...megtehetném énis hogy toljak fel de mi értelme ...attol jobb játékos lesz valaki szerinted??

    nem azzal nincs baj h punpalja magát csak arca ne legyen akkora hozzá......de letojom ki mit gondol eztán rollam .......átertekelem ezt az elcseszett idöt ezzel a játékkal és nem hogy a pénzt még az idöt sem érte meg

    Hogy jobb játékos lesz-e azt majd az idő eldönti meg igazából a felhasználás módja!!!
    Pro - kontra mindkettőre van példa MO-n.

    Attól függetlenül rohadtul bánt, hogy az SA kérdés mindig elő kerül.....
    Lehetőség a játékban amivel valaki vagy él vagy sem...ott volt német Nusakan 3-4 hét alatt 400 millán állt a top1...majd ha bárki is elkölt itt annyit na akkor fel lehet hozni ezt a kérdést amúgy meg el kellene engedni...

    mert addig csak túrkálás marad, meg irigység, meg stb stb.

    Haragudhatsz rám, emiatt már egyszer összementünk....és bárkivel szemben odaállok amikor arról nyit vitát hogy SA meg ez is meg ez is meg ez is és amúgy hót pancser mindenki, de aki csal na az király....barátként nem ezt vártam....
    Ők csaltak bot script amiért kaptak egy büntit...de biztos ezt is a kurva SA súgta meg.....


    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • ne aggodj ...ezen mi mar nem veszekszunk meg mással sem fogok ...ugy ahogy a jatekkal ugy a jatekban levö ismerösöktöl is elköszönök minden téren ...szép volt meg minden de manapsag sok az emberekböl nekem itt már ...ha ujra is kezdem az csak kulfold es egyedul....az meg hogy kit bántok meg már mivel az sem izgat ...ennyit erröl ..szevasztok :)


    edit:en fukar voltam mindig is a jatekra kolteni...minek koltsek ra ha tudom ugysem leszek 4-5honapnal tovabb maximum a szeron ...nincs erteleme nekem

    Einmal editiert, zuletzt von bugi01 ()

  • Azért itt én is kikérném magamnak hogy mindenki sötétezik...

    Igen volt már hogy nyomtam be én is de az accok 99%a amit vittem az full sötét mentes... és anélkül is van accom a mezőny elején...

    Ennyit erről igen is főleg az elején marha sokat számít ki tol bele pár száz ezret ki nem.

    Igaz később már a felhasználás módja dönt de eleinte csak ezzel lehet el húzni marhára.

    Nem ismerem a Nusakan viszonyait ott nem vagyok de épp elég szeron láttam hogy második nap ötven meg százszoros pont elhúzások a első pár top javára.

    Persze ahány ház annyi szokás de nekem senki ne írja hogy mindenki nyomja és hogy nem számít XD

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • elég szégyen már ha csak igy tudnak fentmaradni a játékosok ....regen 10ed ennyi sa huszar nem volt mint most :/

  • miért lenne szégyen bugi?

    régen azért nem volt ennyi "sahuszár" mert tized ennyit nem ért a sötét.

    mára már sokkal inkább megéri venni

    de az szerintem se jó irány amerre haladunk.

    ez az új nyersivásárlási lehetőség pl már sok.


    edit:

    az erős túlzás azért hogy csak igy tudnak fenmaradni a játékosok.

    de tényleg jól jön. egy messzi cp-hez költözni kell, geológus se rossz dolog, meg a nyersiváltás is sokszor egyszerűbb mint keresni valakit hogy kereskedjünk.

    sokan a termelés gyorsitókra se sajnálják, nekem azért az már húzós lenne, de nem savazom őket azért mert én nem engedhetem meg ők meg igen.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

    Einmal editiert, zuletzt von TywinLannister ()

  • miért lenne szégyen bugi?

    régen azért nem volt ennyi "sahuszár" mert tized ennyit nem ért a sötét.

    mára már sokkal inkább megéri venni

    de az szerintem se jó irány amerre haladunk.

    ez az új nyersivásárlási lehetőség pl már sok.

    kamuzott itt megint tegnap este össze vissza, nem hiszek el én neki semmit, remélem Trockij örökre bannolja a szép üzenetei miatt... most azért ugat az Sa miatt mert tegnap nullára vertük és nála ilyenkor előkerül hogy csak az Sa semmi más, ha elkapják akkor ő már pont abba akarta hagyni, direkt hagyta bent a flottát, sorolhatnám még(csak pl Marquez elleni buktája ), meglehet nézni az összes többi vesztes csatáit, ugyan azt írja mindig... az ő állítása szerint nekem Hiramoto Go accal tölti a sötétet az accomra illetve én vagyok ursa top1 is azaz Stay Alive, ezt is sorolhatnám ezer évig :lol: legalábbis ő ezt az információt kapta jegyrendszeren keresztül miután kivizsgálást kért ellenem :lol:


    Edit: bugacs amúgy most vettem sötét, hogy ki tudjam kattintani az asztrot abból a nyersiből amit rólad szedtünk le:lol: és ingame tiltva vagy, oda ne is írj többet mert úgy sem olvasom el, elég volt belőled

  • Na én itt elengedem ezt.

    Sylar saját bevallásod szerint már éltél a lehetőséggel ezért ellene felszólalni ne hari nem túl releváns!!!
    A másik lehet SA-ni de azt használni is tudni kell nem csak ész nélkül önteni.....PL : 666

    Bugi.

    Bankszámlabizonylatot adjak a decemberemről esetleg???
    Mert a játék mellett találnál ott olyan dolgot amit lehet ki sem nézel belőlem.

    Sokan osztják az észt mindenről, amikor tenni kéne meg hátul lapítanak a tömeg mögött.
    Mondd csak mivel jobb ember az aki az orrába költi a pénzt? vagy alkoholra? Vagy örömlányokra? Vagy kaszinóba? Mint aki itt költi el....

    Amúgy ha már ennyire forgatjátok a zsebeket!!!
    Hydra elmúlt 4 év több mint fél millió!!!
    Nusakanban is van.....

    4700 font ment haza hogy egy bosodi kis településnek mint Csenyéte és az ott élő embereknek legyen mit enni, legyen mivel fúteni, legyen mit felvennie a hidegben.....az én éves prémiumom....sajnálom hogy annyira szar ember vagyok, hogy egy majdnem 2 milliós adomány mellett még áldozok a játékra is, mert egy ilyen tétel mellett asszem a játékra költött font mennyisége elenyésző!!!!


    Amúgy most hogy már tudjátok mibe mennyi van remélem megnyugodtatok!!!
    Viszlát!!!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • ez a te dolgod gergö es maradjon is ......engem hidegen hagy ki mit gondol ....bárkit letojok ilyen teren már.....az hogy adomanyozol a te dolgod .....majd ha lesz gyerek azis elmarad ennyi....en mar kertem a vegleges tiltast innen es akar a lobbyt is banoltatom errol jegyet is irok ....rollam meg ne allitsd te sem h toltok sa.t ...mert nem mondom h soha ...mert talan 2 eve ajandekoztam meg anterest karacsonyra egy geoval es csa :)

    tiltsal trockyka mar tegnap irtam nem de bar??

  • átmozgatva ide az összes a témához és nem csatázhoz kapcsoló comment.. cserébe egyelőre senki sem kap figyelmeztetést.


    s bugi.. ha nem tudsz emelt fővel búcsúzni az ogame-től, akkor ne várd, h tiltást kapj.. pont ezért nem foglak se én, se más kirakni, bár szép próbálkozás, de nem példanélküli..

  • trock.....nem az h emelt fövel nem erröl van szo.....hanem tul regota jatszok ezzel a fossal ahoz hogy csak ugy lerakjam ......nem szeretnek visszaterni 6-12honapmulva sem ...ezert krealnom kell dolgokat amiert megkaphatnaám a vegleges tiltast ...de ha nem kapom meg es fel tudok lepni akkor veszelyben a lerakas...ismerem magam.....letojom en az sa.t tenyleg de ez pont egy jo tema amiba jol beletudtam kötni xd

    kérnék tippeket hogy h erhetem el a celom ...elöre is kösz

  • milyen reallt anyazassal??

    te valamit nagyon elneztel vagy beneztel xd

    es attol meg a lobby megmarad te okostojas nem ???XD

    nem egy unitol az egesztol akarok megszabadulni...xd

  • de tudod addig fogok feljarni kötözködni mig a celom el nem erem ...nem tiltasz??

    mert te azt mondod ??XD

    ja elis felejtettem h te egy önykenyuralmas kiskutya vagy aki mindig csak ugat xd

  • Tökéletes ötlet volt áthelyezni T! :)


    pár szóban.. igen, sokan használnak SA - t, többek közt én is.. ami kérdés, hogy megéri e..


    Elnök Úr!

    Kallistó szerver 2020.12,04. 12 milla pont

    2021. 01.02. 49 milla pont.

    https://www.mmorpg-stat.eu/0_f…r=100081.dat&univers=_137


    ezen a szinten megnégyszerezni a pontokat nem egészen 1 hónap alatt.. persze, van rá mód és lehetőség, de szerintem

    ettől nem leszel jobb játékos. :)


    Smarti kb ugyanezen elven/módon fejlődött.


    A GF - nek el kellene gondolkodni fizetős, és nem fizetős szervereken.


    Kylo Ren!


    Nem mindenkinek telik 4700 font adományra, mindenképpen nemes cselekedet.. :) de az yaz ember aki ezt nem engedheti meg magának, szintén nem szar ember..


    Amit veled kapcsolatban megemlítenék, az a német szerver.. SA - val simán vezetted a szövit, de nem tudtad tartani a lépést. Ütöttek, mint a répát, kb 2-3 hét után pattantál is.

    Ahol nem tudtál előre kerülni, az neked sem tetszett, és a szöviből elsőnek adtad fel.


    Szóval nem kell a púder, mert csak a saját igazadat hajtod, másokat észre sem veszel.


    További szép napot mindenkinek, és Boldog Új Évet.. :)


    üdv..


    Johnny Ringo, aki többek közt ezért is fejezte be az aktív játékot.

  • Igen, vettem SA-t és? Nem is írtam én sehova, hogy nem vettem SA-t vagy ha igen akkor linkeld már be kérlek. Jól kereső állásom van, nem tétel, nem máshonnan veszem el, az én pénzem azt csinálok vele amit csak akarok, senkinek semmi köze hozzá. Ha pedig valaki mégis úgy gondolja, hogy köze van hozzá akkor épp ésszel felfogható érveléssel írja már le nekem, hogy miért:). SA-val gyártottam flottát bugacs ellen, jól használtam fel. Engem aztán nem érdekel, hogy ki milyen játékosnak tart. Az pedig a saját szegénységi bizonyítványa annak aki ahelyett, hogy azt az energiát amit másik ember kritizálásába és ócsárolásába fektet, arra fordítaná, hogy jobb legyen saját magának, de ahhoz már lehet többet kell dolgozni... beszólogatni pedig könnyebb. Mindenkinek adott a lehetőség, saját maga dönti el, hogy használja vagy nem használja. Neveket nem írtam, akinek nem inge az nem veszi magára. Én ezzel ezt a témát be is fejeztem, részemről mindenki annyit használ amennyit csak akar. Béke.