[Ö: 5.311.933.000] Sylar [atlantis] vs. geologist zodiac [GaBi] (T: 611.613.000, V: 4.700.320.000)

  • Üdv! Hát akkor Grizzly barátunk után szabadon, én is kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog sikerekben gazdag új évet kívánok minden ogame.hu játékostársamnak, a játékban és a fórumon segédkező minden munkatársnak!


    A védővel semmi problémám, korrekten gratulált, sajnos úgy néz ki abbahagyja, nem ez volt a szándék, csak hát mindig ugyanonnan FSelt centire kiszámíthatóan, pár nap kifigyelés elég volt. Ha mégis maradna mielőbbit! :) És tiszteletem, szép flottát húzott fel!


    Csatát ajánlom szövimnek és neked Csabi!


    Ezen az időponton (20-12-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sylar [atlantis]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 791.632

    Nehéz Harcos 105.997

    Cirkáló 139.220

    Csatahajó 101.025

    Csatacirkáló 41.607

    Bombázó 7.512

    Romboló 12.575

    Reaper 3.268

    Pathfinder 14.510

    _________________________________________


    Védő geologist zodiac [GaBi]

    ________________________________________________


    Kis szállító 59.987

    Nagy Szállító 60.604

    Könnyű Harcos 77.767

    Nehéz Harcos 46.013

    Cirkáló 17.581

    Csatahajó 8.521

    Szemetesek 742

    Kémszonda 119.698

    Bombázó 3.780

    Napműhold 28

    Romboló 2.427

    Halálcsillag 3

    Csatacirkáló 4.370

    Reaper 1.817

    Pathfinder 14.902

    Rakéta kilövő 2.000

    Könnyű lézer 565

    Nehéz lézer 572

    Ion ágyú 20

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sylar [atlantis]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 684.897 ( -106.735 )

    Nehéz Harcos 99.317 ( -6.680 )

    Cirkáló 136.563 ( -2.657 )

    Csatahajó 100.684 ( -341 )

    Csatacirkáló 41.515 ( -92 )

    Bombázó 7.505 ( -7 )

    Romboló 12.563 ( -12 )

    Reaper 3.263 ( -5 )

    Pathfinder 14.200 ( -310 )

    _________________________________________


    Védő geologist zodiac [GaBi]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    369.729.976 Fém, 369.729.976 Kristály és 70.888.369 Deutérium


    A támadó összesen 611.613.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 4.700.320.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.431.748.407 fém és 985.302.094 kristály lebeg.

    A támadó 810.348.321 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:21% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    30.925.593 Fém és 21.282.406 Kristály

    1.432.773.407 Fém és 986.380.844 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    1.463.699.000 Fém és 1.007.663.250 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 1.397.923.976

    Kristály: 1.210.844.226

    Deutérium: 61.329.369

    A támadó(k) nyeresége 2.670.097.571 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -2.868.012.476

    Kristály: -2.217.896.476

    Deutérium: -424.759.369

    A védő(k) összesen 5.510.668.321 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Sajna már abahagyta és és nekem irt hogy ott lesz a floti ako hamarább hozá ér.Irtam hogy bár a nyersit adja szövitársnak aki kisebb pontu de hirtelen volt valoszinű mint mindenkinél családi okok :-)Zodiák lehetett volna ez szebb meg jobb is elsösedlegesen a szövinek de mendenféleképen szép szorakozást családi körben :-)Támadonak meg grat és jo költse a nyersit :-)

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Sajnálom, hogy abbahagyja, de nem ajándék flotta volt. FSelte, csak kifigyeltem nem bent hagyta :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • szép repülés kellemes df gratu!

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Inajko irasa eleg csunya...


    Sylar gratuu. Ugyes legy. :)

    Tiedhez képest :lol:Grat a támadonak , védönek meg szép életet a valodi világban :thumbsup:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Vagy ha nem tudod a tényeket nem irogálsz valamiröl amiröl fogalmad nincs :-):lol:Vagy csak unalmas volt kora reggel?:dash:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von inajko ()

  • Na en meg erre irom. Ha valamit nem tudsz nem kell irogatni.

    En nem ugy tavoztam hogy beutottek vagy akarmi, ennek mas oka volt....

    Arrol nem tehetek a te tudasod nen er fel.. :)


    Ui: ha kellene top1acc akkor epitenek. Mint ahogy nem egy szeron voltam mar top1

  • Nem offolom a témát...sajna csak a valodi életben voltam TOP 1 ahogy a sportban ugy másban is de csak voltam....igy valaki itt is:lol:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von inajko ()

  • Ha érdekel Rosszkutya elmesélem írj rám bárhol :) És igen változnak, én is látom hogy röpködnek itt az accok,gondoltam miért ne, ha már törlésre kerülne úgyis, inkább átveszem és ha én elmegyek mert eljön majd az ideje inkább átadom... mint te is tetted több accoddal. De szerintem csak vicceltél ezzel ismerlek annyira, hogy nem feltétlen volt benne rossz szándék :) Köszi a gratukat :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Inajko irasa eleg csunya...

    Inajko tudtommal trianoni területen él, nem magyar földön - egészíts ki légyszi, ha nem igaz 8o ...

    Inajko már régen letette a mestervizsgát, a játéktudása megvan ....

    Inajko régi játékos, elfáradt ;) ...

    Inajko elfáradt, de olyan mint Maci, még nosztalgiáznak :beer:...

    UFF ...

    Nem offolunk, a csata mindig szép, a profit is magáért beszél:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Minden leirva pontos :-) ..valamikor egy szemel aludtam a másik Ogamen volt...most nyugisan :sleeping:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]