[Ö: 2.990.250.000] Valkorion [Sith] vs. stadtholder seren [atlantis] (T: 770.115.000, V: 2.220.135.000)

  • Sokadjára de nem utóljára ! Jobbulást az ellenfélnek !


    Ezen az időponton (04-12-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Valkorion [Sith]

    ________________________________________________


    Csatahajó 25.000

    Csatacirkáló 38.000

    Reaper 4.590

    _________________________________________


    Védő stadtholder seren [atlantis]

    ________________________________________________


    Kis szállító 6.448

    Nagy Szállító 43

    Könnyű Harcos 22.285

    Nehéz Harcos 3.945

    Cirkáló 1.397

    Csatahajó 8.193

    Kolóniahajó 4

    Szemetesek 6.010

    Kémszonda 4.547

    Romboló 3.313

    Halálcsillag 92

    Csatacirkáló 417

    Reaper 1

    Pathfinder 127

    Rakéta kilövő 23.295

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Valkorion [Sith]

    ________________________________________________


    Csatahajó 21.157 ( -3.843 )

    Csatacirkáló 32.733 ( -5.267 )

    Reaper 4.016 ( -574 )

    _________________________________________


    Védő stadtholder seren [atlantis]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    42.768.177 Fém, 3.687 Kristály és 55.727.325 Deutérium


    A támadó összesen 770.115.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 2.220.135.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 764.143.943 fém és 510.243.558 kristály lebeg.

    A támadó 98.499.189 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 427.177.120

    Kristály: 210.352.245

    Deutérium: -34.757.675

    A támadó(k) nyeresége 602.771.690 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -1.322.193.177

    Kristály: -776.873.687

    Deutérium: -219.567.325

    A védő(k) összesen 2.318.634.189 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Gratulálok cimbora csapkod meg egy kicsit hamarosan én is flotaba állok viszont először gazdaság kicsit simitok az accon xD

    Másik szétverte figyelt vélhetőleg aki nem tud több szerot vinni egyszerre az egyre fokulszaljon 😂😂

    Dobom a :beer:

    Védenek jobbulást !

  • itt se volt még amikor megindítottam XD

    csak senki se tudott ebbe segíteni úgyhogy bedoptam gyorsan 30.000 et :D

    sose szerettem kukásokat gyártani


    Nem is értem hogy lehet több szerveren játszani. én már tuti bekattantam volna

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • itt se volt még amikor megindítottam XD

    csak senki se tudott ebbe segíteni úgyhogy bedoptam gyorsan 30.000 et :D

    sose szerettem kukásokat gyártani


    Nem is értem hogy lehet több szerveren játszani. én már tuti bekattantam volna

    nos én 6 uniban játszottam egyszerre

    Nem nagy kunsz csak az elején kihivas xD

  • gratula orion :)

    szépre sikeredett :)

    hát igen kukával sosem voltál eleresztve az tény :lol:

    pedig akkora fleethez dukálna már azért :)

    kellemes költekezést van miböl mint látom ...a védönek mielöbbit kivánok ugyfen ...


    ui:én jelenleg 4 unit viszek....ezekkel a kasztokkal kicsit sok de elviselhetö még :)

  • az expet össze hangolni ami a nehezebb és nagyon kihívás

    Flotta speed ELteres se kutya azért xD

  • üdv,


    olyan, mintha a szerveren más célpont nem is lenne.. vagy csak őt a legkönnyebb levadászni..?

    szvsz ez nálam nem a dicsőség.. ezt nem csak Rád értem Valkorion..


    A védőnek mielőbbi. Remélem, h nem adja fel..


    üdv, T.

  • Tisztelt Trockij ! Alapjáraton nem szállnék rá senkire de vele kapcsolatosan több indokom is van!

    1. Folyamatosan farmolta a szövi társaimat amivel alapból nincs baj mert ez benne van a játékban de mivel én ebben a szöviben vezető vagyok kutyakötelességem revansot venni mindazokon akik a szövi ellen felléptek .

    2. a háborúban történt egy szabályszegés amiben ő végrehajtó volt. nem részletezném mert a háborúnak rég vége van és nem befolyásolta a végeredményt

    összességében pedig nekem teljesen mindegy kiről van szó ha bentmarad a flotta ráindulok

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Tisztelt Trockij ! Alapjáraton nem szállnék rá senkire de vele kapcsolatosan több indokom is van!

    1. Folyamatosan farmolta a szövi társaimat amivel alapból nincs baj mert ez benne van a játékban de mivel én ebben a szöviben vezető vagyok kutyakötelességem revansot venni mindazokon akik a szövi ellen felléptek .

    2. a háborúban történt egy szabályszegés amiben ő végrehajtó volt. nem részletezném mert a háborúnak rég vége van és nem befolyásolta a végeredményt

    összességében pedig nekem teljesen mindegy kiről van szó ha bentmarad a flotta ráindulok


    pedig direkt írtam, h nem csak Rád vonatkoztatva ;)

    a többit is értem, csak kb egy embert támadtak/támadnak mostanság és senki mást.. ez nekem az érdekes :)


    A bent hagyott flottára mindentől eltekintve menni kell. Kukásokból pedig sose elég :)


    üdv, T.

  • Sajnos a többiek nem hibáztak eddig :(

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Mit is gondoljak erről. Egy ilyen magyar UNI-n, ha több százan- ezren lennének , talán sok más CP lehetne. Sajna igy ez van ez az Andro óta. Valahol igazat adok a flottásoknak is, amikor valakit V-be tesznek, vagy törlésbe hajtják a másikat. Miért is flottáznak, ha nincs CP:?:

    Alapjában véve az alapszabályok viszik a játékot az enyészetbe. A szervezők pénzt hajszolják, de stratégiát nem visznek bele. Minden nagy játékos átérzi, ha a több éves munkája veszélyben van, nincs szövetségben barátok közt békésen, biztonságban, akkor nem is létezik. Vagy elporlad. Így a nagyok összefognak /féltve a nagy ACC-kat/ természetesen. Hol az ellen:?: Egy topicot megérné ezt kibeszélni, de a fő szervezők véleménye is fontos lenne. Vagy hagyni szépen az enyészetté válni ezt a játékot ....

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Szerintem Trockij a holdrombolásos fogásokra utal, illetve alapból arra ha rászállnak valakire alaposan. Éltem át ezt is azt is valóban nincs benne semmi dicsőség...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Hát van különbség a között barátom, hogy valakit sok munkával kifigyelünk és levadászunk ha hibázik és a között hogy sorban vesszük le a holdjait többen mert az micsoda dicsőség erre gondoltam és ezt nem csak én gondolom így :)


    u.i.: bocs Valkorion, ez nem neked szólt, havas tudja nagyon jól miről beszélek, bocsi az offért :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

    Einmal editiert, zuletzt von Sylar ()