SADV [Ö: 6.655.410.000] Malesde [W-SQ] vs. Stadtholder Seren [SF-TAG] (T: 1.516.524.000, V: 5.138.886.000)

  • Egy kis csillaghullás!!

    A védönek mielöbbi talpraállást!! Nekem pedig jó költekezést!!


    A ragadozó legyél, ne a zsákmány!!!

    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:





    Ezen az időponton (30-11-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatahajó 115.288

    Csatacirkáló 27.854

    Cirkáló 81.957

    Pathfinder 2.216

    _________________________________________


    Védő Stadtholder Seren [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 18.219

    Nagy Szállító 12.833

    Könnyű Harcos 41.567

    Nehéz Harcos 12.722

    Cirkáló 7.966

    Csatahajó 16.672

    Kolóniahajó 3

    Szemetesek 9.218

    Kémszonda 35.415

    Romboló 4.761

    Halálcsillag 212

    Csatacirkáló 4.711

    Pathfinder 2.263

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatahajó 102.416 ( -12.872 )

    Csatacirkáló 24.867 ( -2.987 )

    Cirkáló 65.549 ( -16.408 )

    Pathfinder 1.749 ( -467 )

    _________________________________________


    Védő Stadtholder Seren [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    44.599.393 Fém, 17.632.417 Kristály és 34.695.055 Deutérium


    A támadó összesen 1.516.524.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 5.138.886.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.146.623.700 fém és 703.611.600 kristály lebeg.

    A támadó 96.926.865 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    1.146.623.700 Fém és 703.611.900 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 190.477.093

    Kristály: 286.823.317

    Deutérium: -46.661.945

    A támadó(k) nyeresége 430.638.465 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -2.865.942.393

    Kristály: -1.928.593.417

    Deutérium: -441.277.055

    A védő(k) összesen 5.235.812.865 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Kilépett tőlünk Stadtholder Seren!
    Nem hiszem hogy van még egy olyan Ogame Játékos aki ennyire akar és szeret is játszani !!!

    Akárhányszor támadják is le, mindig és mindig újra feláll és újra játszik. Vissza támad, védekezik nem adja fel. Küzd ahogy csak tud!
    Sajnos szorgos próbálkozásai rendere az ellent segítik. Az élet nem áll mellette, de erről nem tehet.

    Az emberek nagy része egy pofon után feladja, Stadtholder Seren soha!!! és bár játéka gyakorlatilag az ellenséget segíti immár sokadik alkalommal, azért sajnálom hogy így ért véget kalandunk :(
    Kettősség van bennem, nem tudom mit gondoljak. Lehet be kellene látom ez itt egy játék még ha néha el is felejtem (felejtjük).

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • igy van akárhányszor elkaptuk mindig fel állt de ne haragudjatok meg azért mert megyek ha tudok ti is jöttetek mikor volt rá alkalmatok ugyhogy bocsi de én ennek a csatának örülök a védönek pedig mielöbbit!!!

  • gracca mali!

    1k pufi miatt szegényt rendesen kifilészted :D

    jó költekezést, ketyegjenek azok a fémbányák :)

    a védőnek gyors pótlást és figyelmesebb játékot.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Hát igen, jött, aminek jönnie kellett, ez már egy szép csata. Nem is tudom Seren miért nem FS-t , talán mert nem maradt Holdja 8| ? De ezek azok a csaták, amiket érdemesebb kitenni. Lehet a Holdrombolások következménye, de lehet csak egy elment net, esetleg váratlan túlóra 8o , mindenesetre megint egy szép flotta távozott a hullámsírba. Támadónak jó költekezést, a védőnek ........ nem is tudom, remélem játéknak fogja fel 8o , és mihamarabbit:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Hát igen, jött, aminek jönnie kellett, ez már egy szép csata. Nem is tudom Seren miért nem FS-t , talán mert nem maradt Holdja 8| ? De ezek azok a csaták, amiket érdemesebb kitenni. Lehet a Holdrombolások következménye, de lehet csak egy elment net, esetleg váratlan túlóra 8o , mindenesetre megint egy szép flotta távozott a hullámsírba. Támadónak jó költekezést, a védőnek ........ nem is tudom, remélem játéknak fogja fel 8o , és mihamarabbit:!:

    akárhányszor leszedtem mindig magára volt hagyva a flotta nincs nála kitartobb játékos az egész .hu-n biztos vagyok benne hogy fogok még csatázni ellene!!!

  • Szép csata őszinte leszek egy párszor seren fel húzott az elmúlt 24 órában és én mondtam neki hogy ne provokáljon mert duplán kapja vissza 🤷‍♀️
    de úgy látszik te megelőztél. Szép profit nem mondom hogy nem esne jól nekem is. Jó költekezést és örülök hogy egy Hold leszedésével közre játszhattam a sikeres csatához! A védőnek csak annyit mondok hogy a nő a legveszélyesebb faj mikor bosszúra szomjazik 😇

  • Szép csata őszinte leszek egy párszor seren fel húzott az elmúlt 24 órában és én mondtam neki hogy ne provokáljon mert duplán kapja vissza 🤷‍♀️
    de úgy látszik te megelőztél. Szép profit nem mondom hogy nem esne jól nekem is. Jó költekezést és örülök hogy egy Hold leszedésével közre játszhattam a sikeres csatához! A védőnek csak annyit mondok hogy a nő a legveszélyesebb faj mikor bosszúra szomjazik 😇

    mint emlitettem drága barátom csináltam neked 1 farmot mostmár lazán elbirsz vele egyedül is :D

  • Ne hagyjátok magára szegény bosszúszomjas Helixet, mindenki nyomhat napi 6x bolygót csak úgy a termelésért, és a rakétákat se hagyjátok ki. Biztosan jók a bányái ;) ! Klassz csapatmunka, dinamikus team, így kell ezt csinálni. Még a kis izgága miszlikre szedik, és provokálózik, ki ez a Seren?! Jobban figyeljetek rá, most egyedül van =O . Hajrá, szeretném olvasni a folyamatos jelentéseket, ne lankadjon a figyelem, a kis izgága még visszarukkol valami támadásfélével. Még ha csak kh.-k is:!:

    Amúgy sok aktív van még a szerveren? Ezek szerint igen, pedig csak EGY szövetség maradhat :) !

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ne hagyjátok magára szegény bosszúszomjas Helixet, mindenki nyomhat napi 6x bolygót csak úgy a termelésért, és a rakétákat se hagyjátok ki. Biztosan jók a bányái ;) ! Klassz csapatmunka, dinamikus team, így kell ezt csinálni. Még a kis izgága miszlikre szedik, és provokálózik, ki ez a Seren?! Jobban figyeljetek rá, most egyedül van =O . Hajrá, szeretném olvasni a folyamatos jelentéseket, ne lankadjon a figyelem, a kis izgága még visszarukkol valami támadásfélével. Még ha csak kh.-k is:!:

    Amúgy sok aktív van még a szerveren? Ezek szerint igen, pedig csak EGY szövetség maradhat :) !

    vagyunk páran de már itt is elkezdödött a leépülés ezt probáljuk kompenzálni azzal hogy a már nem játszó tagok acjait átadjuk olyan embereknek kik érdemesek rá igy lett az elmult 2-3 hétben 3 aktiv új ember a szerveren :)

  • barátod ??? Jajjajjj megnézem meg egyszer mi van a lába kozibe 😂😂😂

    Vicces félre téve szép csata gratula koma!

    Jár a :beer:

    Helix neked meg a következő kor dukál !

    de hülye vagy te :D nekem haver barát és még körbe irhatnám ezer szóval de a lényeg ugyan az most nevettem 1 jót!!

  • Hát igen, jött, aminek jönnie kellett, ez már egy szép csata. Nem is tudom Seren miért nem FS-t , talán mert nem maradt Holdja 8| ? De ezek azok a csaták, amiket érdemesebb kitenni. Lehet a Holdrombolások következménye, de lehet csak egy elment net, esetleg váratlan túlóra 8o , mindenesetre megint egy szép flotta távozott a hullámsírba. Támadónak jó költekezést, a védőnek ........ nem is tudom, remélem játéknak fogja fel 8o , és mihamarabbit:!:



    Maradt holdja. Nem esett le mind :)