Szerver beállítás cseréje.

  • Xaly szerveren játszó online playerek kel beszélve, sokak álltal támogatva az ötletet

    Szeretnék kérni egy új szavazást szerver beállítás csere miatt.

    Az indok egyszerű vártuk a nagy bejelentést az összevonással kapcsolatban de semmi válasz nem jött, csak a nagy bejelentés ami egy 20. Még nem létező magyar szerverről szól.

    Egy azért unfair mert most olyan emberek is szavazhatnak akiknek a végeredmény ha nem tetszik nem regisztrálnak...

    Olyan kérés lenne, hogy ha esedékes is a szavazás akkor a fél évnél régebbi felhasználó accontok döntsenek a szerver jövőjéről.

    Így azt is meg gátolva, hogy ujjak be regisztráljanak és szét trollkodják a szavazást.

    A szerver így magára vállalja egy esetleges jövő béli "flottás cél univerzum" szerepét.

    Ráadás ként a szavazás sikere után,

    Újonnan érkező játékosokat fél évig vagy 20m hadi pontig nem támadja 1 már régebbi játékos!!!!

  • Mivel közösen beszéltük ezért maxot jelölne mindenki mindenből.

    Plus kém kapacitás, ujjak miatt 30 plus mező.

    Ha valaki felderítő ként kezd is a szerveren maxot hoz nyersanyagból expedíciókon...

  • Én speciel nem sok esélyét látom annak hogy 1 halott szerver pár aktiv taggal cél uni lenne a gf dönt ugyis a másik szerintem ti jöttök ursába mert szerintem ursa marad cél de majd meglátjuk mindazonálltal nem hiszem hogy figyelembe venné a gf hogy mi mit akarunk!!!

  • Egy haldokló kis szerver ami olyan paramétereket kap ami sokaknak szimpatikus azzal életre kelhet.

    És az ujjaknak is jobb egy olyan szerverre menni ahol a top1 100m pont fölött van.

    Főleg ha a játékosok akik már ott vannak nem basztatják az ujjakat...

  • Van nálunk vak aki majd figyel ránk.

    Amúgy meg az legyen akkori probléma amikor már majd az ujjak jöttek és ott tartanak, hogy ki szedik a holdat.

    Egyenlőre a szerver beállítás cserét oldjuk meg

  • És mit szeretnétek változtatni? Xaly amúgy is egy 3/7/80% szerver.


    Addig, amíg nem derül ki, hogy lesz vagy se összevonás, úgy se lesz változtatás.

    Jutalom rendszer miatt megálltak vele, ez szerintem egyértelmű. Sok szerverünk van döglődő félben, játékosok tekintetében. Kizárt dolognak tartom, hogy ne legyen összevonás. A kérdés csak az, hogy mikor.(és itt nem 3 év távlatára gondolok)


    Ha lesz összevonás, akkor a célunikon változtatni kell(ha nem megfelelő az uni), még az összevonás előtt. Vagy legalább úgy, hogy tudjuk milyenek lesznek a szerverek, ahova menni lehet.


    Persze ha kiderül, hogy csak a következő összevonásba kerülünk be, akkor mehet a buli, nagyjából mindegyik szerverre.

  • Mi legalább jeleztük, hogy változást szeretnénk.

    Pont nem hiszem, hogy egy 20. Döglött uni kellene nekünk...

  • Egy haldokló kis szerver ami olyan paramétereket kap ami sokaknak szimpatikus azzal életre kelhet.

    És az ujjaknak is jobb egy olyan szerverre menni ahol a top1 100m pont fölött van.

    Főleg ha a játékosok akik már ott vannak nem basztatják az ujjakat...

    hát pont ott ne lenének nyaggatva ott van oven marquez aki eröszeretettel csinálja :D jobb lesz nektek beolvadni Ursába aztán meg tudjátok mutatni ki a faszagyerek vagy elhulltok a porba mint elöttetek oly sokan :D

  • anteres is szerintem xalittal kerül egyben...nekem tök mindegy a változtatás hisz gyüjtö vagyok és az is maradok :)

    szeretem a nagy banyak termelését figyelni xd

    ha ott van markez meg oven még lehet éniy elgondolkodnék a flotázáson de igazábol magyron nem nagyon szeretneék mert hát ugyis levagyok irva mint flotás...igy maradnék a bányáimnál :)

  • bizony a vakokkal vigyázni kel ursán 2 is van tudja a nyuggerklubb kikbe kell fektetni :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.