Új szerver - kibeszélő

  • Nem működik nekem sem

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Telefonról továbbra se enged szavazni.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Kultúráltan kérdezem:

    Mé nem megyen a szazás?


    Elnézést, éjjel csináltam meg, van némi probléma vele.

    Másrészről, életem első szavazásos dolga, de gondolom, h itt mindenki más profi ebben ;)


    Kérlek, nézzétek meg újra.


    A kiválasztás után sem aktiválódik a "vote" opció? csak, mert nálam igen..

  • 0

    nem jó

  • A szavazásnál a topikot elfelejtetted zárni, vagy csak zártnál is megjelenik a válaszküldés, nem tudom, még új vagyok.

    Annyi lehetne még pluszba, hogy a piacot is megszavazni, hogy legyen vagy ne, illetve talán az arányt is, hogy változó legyen, vagy nem.

    Meg szerintem a gazdaság és a kutatás sebességén lehetne még gyorsítani, valahogy az ogamex-hez képest az ogame olyan nyugdíjas tempót nyújt, főleg hogy magában az alap szerverek és az elérés is egyre lassabb, illetve túlterhelt a gameforge-nak hála.

  • A piactér nem megvalósítható eme formában a játékban. Pushing lehetőség van benne. Szerencsére kivették.


    Gurat kiírása:

    Piac info


    Talán arról is lehetett volna szavazni, hogy mindenki - még ACS-ben is - a saját helyezéséhez mérten +- öt helyet támadhasson csak.

    Ez kb kivitelezhetetlen, és egyben értelmetlen is. Ilyen sose lesz ebben a játékban.

  • A piactér azoknak volt jó igazán akik nem.toltenek fel sa.t mint pl én ...nekem a kulfoldin nagyon jó volt mert úgy vettem deut ahogy én akartam.:)

    De ha belegondolok hogy 1 évig sem tartott ez a láz akkor nem.is hiányzik ..így visszatérhetünk a kölcsönös szallitgatos bizniszhez mint ez előtt :)

    Leadtam a voksom enis az új szerverre de azon nemmleszek szerintem xd

    Nem is érdekes persze :)

  • Meg szerintem a gazdaság és a kutatás sebességén lehetne még gyorsítani, valahogy az ogamex-hez képest az ogame olyan nyugdíjas tempót nyújt, főleg hogy magában az alap szerverek és az elérés is egyre lassabb, illetve túlterhelt a gameforge-nak hála.


    A topicot direkt nem zártam, gondoltam nem elsz írás oda :) de nem baj, elférnek ott is a javaslatok :)


    A kutatás/gazdaság sebesség maxon van.

    Az ogamex pedig nem GF-es játék és szerintem adathalász oldal :)

  • A piactér azoknak volt jó igazán akik nem.toltenek fel sa.t mint pl én ...nekem a kulfoldin nagyon jó volt mert úgy vettem deut ahogy én akartam.:)

    De ha belegondolok hogy 1 évig sem tartott ez a láz akkor nem.is hiányzik ..így visszatérhetünk a kölcsönös szallitgatos bizniszhez mint ez előtt :)

    Leadtam a voksom enis az új szerverre de azon nemmleszek szerintem xd

    Nem is érdekes persze :)


    Jó de nem mindenki vesz SA-t, én pl. nem, mert úgy látom hogy ez a játék lassan egy fillért nem ér, nem hogy forintot, mondjuk az megint más, hogy lassan a forint sem ér semmit.

    Amúgy jó volt a piac és semmi gond nem volt vele, amíg a gameforge nem nyúlt bele, direkt elbaszták, hogy aztán valamilyen indokkal ki lehessen végleg vezetni, nehogy legyen már egy hasznos funkció is a játékban, ugyanis lehet hogy nyersanyagot lehet küldözgetni piac nélkül, sőt kell is hogy ne legyen piaci díj, a gond csak az, hogy hajókat nem lehet így eladni vagy venni.

    Amúgy szerintem én sem leszek, sőt azon gondolkozom hogy a mostani kettőt is itt hagyom és csak ogamex-re meg FoE-re koncentrálok, egyszerűen elegem van már belőle, hogy egyre több a hiba, egyre lassabb a játék, meg egyre több a hülyeség, most is nagyon fontos volt az a 3. fémbánya szintes spam védelem, aki már regisztrált hogy elküldjön párszáz levelet reklám miatt, az fél perc alatt felhúzza a 3-as fémbányát is, most mondanék rájuk pár jelzőt, de inkább hagyjuk.


    A topicot direkt nem zártam, gondoltam nem elsz írás oda :) de nem baj, elférnek ott is a javaslatok :)


    A kutatás/gazdaság sebesség maxon van.

    Az ogamex pedig nem GF-es játék és szerintem adathalász oldal :)


    Ja akkor jó, nem szóltam.


    Ami a gazdaságot és a kutatást illeti, épp az a baj, simán lehetne még egy 32x-es vagy 64x-es sebesség is legalább, bár az a baj hogy ezeket a kis tempókat sem bírja a játék, sok a hiba, múltkor nem is tudom meddig nem tudtam belépni, szóval új szerver helyett inkább hibajavítás kellene ezrével, mondjuk az már egész jó, hogy sikerült elérni azt, hogy végre a felhasználók mondják már meg, hogy mit szeretnének, hiszen ugye értük van a játék, csak a gameforge-nál fordítva ülnek azon a döglött lovon, na mindegy, csak az a baj, hogy nem sok a lehetőség, a piacot és nagyobb sebességeket is szívesen látnék, illetve valamit én automatikusan kihagytam volna, vagy 0%-ra tennék, mint a védelem DF-et, ugyanis szerintem nem kellene véletlenül sem elmenni a húsdaraló univerzumok felé, ahol minden kis dologért támadnak, mert az ilyen unik nem sokáig maradnak népesek, plusz ha a dolog valóságalapját nézzük, a földön lévő dolgok nem szállingóznak csak úgy ki az űrbe, szóval ezt nem is kellene több okból sem beletenni, legalább is szerintem.


    Örülök amúgy hogy úgy fogalmaztál, hogy szerinted ^^

    Csak ugye bizonyítani kellene, mert ez kb. az mint mikor trump most vádolta a demokratákat a csalással, csak épp bizonyíték nincs ^^

    Mondjuk oké, mint gf alkalmazott érthető, hogy a riválisra fújni kell, csak ez olyan gyerekes dolog. Na meg ott van a felhasználó felelőssége is, ugye gondolni kell erre, én is másik e-mail címmel és sehol máshol nem használt jelszóval regisztráltam, amit böngészőbe mentettem, szóval ezekkel nem sokra megy, géphez, illetve egyéb folyamatokhoz meg adatokhoz nem tud hozzáférni a Kaspersky Total Security miatt, meg nem is próbált eddig, ugyanis az rögtön bejelez, így szerintem nem kell félni.


  • Van róla valami infó, hogy mikor indul az új szeró? :)


    Van. Időben ki fog kerülni ;)



    most is nagyon fontos volt az a 3. fémbánya szintes spam védelem, aki már regisztrált hogy elküldjön párszáz levelet reklám miatt, az fél perc alatt felhúzza a 3-as fémbányát is, most mondanék rájuk pár jelzőt, de inkább hagyjuk.


    Egy bot nem fog építkezni.



    a gond csak az, hogy hajókat nem lehet így eladni vagy venni


    Pontosan. Globál szinten minden országban szépen mentek is a "csalások". Vajon, miért is lett kivezetve..? rejtély.. :)



    Mondjuk oké, mint gf alkalmazott érthető, hogy a riválisra fújni kell, csak ez olyan gyerekes dolog.


    Nem GF-es játékban más oldalt is tilos reklámozni :) mint ahogy a Shell sem reklámozza MOL-t.. ;)


    Ha neked jó a másik oldalon, azzal sincs baj :) de akkor kérlek ne járj vissza fikázni ezt. Köszönöm.

  • A káosz unit nem erőltetném. Ha jól tudom akkor ahol volt is ott se volt hosszú életű. Pár ember élvezte hogy szinte megkötések nélkül azt csinált amit akart, de a játékélményt csak rontja egy idő után. Maradjunk inkább a megszokott megkötések között és örüljünk hogy olyan unit kapunk amit megszavaz az aktív játékos közösség. Úgy se lehet mindenkinek megfelelni, ha jön egy új uni akkor az í baj hogy minek, ha mi választhatjuk ki milyen legyen az uni akkor az a baj, miért nem lehet káoszt hozni bele, ha véletlen káosz uni lesz akkor meg az lesz a baj. Ne tegyetek munkanélkülivé pls :D

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.