NINJA!! [Ö: 9.089.145.000] Sicario [W-SQ] vs. Blade [SF-TAG] (T: 8.532.130.000, V: 557.015.000)

  • Üdv minden kedves olvasónak!

    Nos mint azt látni lehet az utóbbi időben a W-SQ-nak kedvez a szerencse pár "megszokott" tagunkon tudtak gyalulni....

    Kisebb-nagyobb szerencsére én is egy bevált tagjukon mentem egy kanyart (kb 150 milla profit jött).

    Nosza az utóbbi időben megszaporodtak felém a kémkedések és hát vártam mikor történik már valami... Kedves Malesde cimborám jelezte is hogy 1v1-be még nem menne neki azonban Sicinél tudtam hogy valamivel alul maradnék. Nem mutattam túl nagy aktivitást de most kapóra is jött mert épp békésen reggelizünk asszonnyal gondoltam kattintok egy áttekintést és lám ez fogadott jönnek a csatacsirkék. Na rögtön örültem is hátha lesz ebből valami... izgultam mivel a játék rendszeresen kidob nehogy pont ugrás előtt dobjon ki mert rögtön agyvérzést kapok.... a holdon dekkolt pár milliárd nyersi java részt szállítókkal erre jött a támadó ami teljesen érthető. A védő mint a csata után írta próbált lassítani illetve fordítani a csatacirkákat de telóról nem ment olyan könnyen és a kémeket fordította véletlenül. Végülis jól sült el a dolog!:ninja: Korrektül gratulált! Magamnak jó költekezést neki meg mihamarabbit! ( Ez már nem épül vissza )

    Hajrá SF-TAG!!:sniper:


    Ezen az időponton (24-11-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 100.378

    _________________________________________


    Védő Blade [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 70.509

    Nagy Szállító 44.561

    Könnyű Harcos 515.733

    Nehéz Harcos 38.575

    Cirkáló 100.640

    Csatahajó 61.844

    Kolóniahajó 16

    Szemetesek 111.121

    Kémszonda 535.115

    Bombázó 25.250

    Romboló 66.539

    Halálcsillag 51

    Csatacirkáló 35.519

    Reaper 30.456

    Pathfinder 20.840

    Rakéta kilövő 10.000

    Könnyű lézer 10.000

    Nehéz lézer 2.000

    Gauss ágyú 500

    Ion ágyú 500

    Plazmatorony 500

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Blade [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 62.055 ( -8.454 )

    Nagy Szállító 41.390 ( -3.171 )

    Könnyű Harcos 452.582 ( -63.151 )

    Nehéz Harcos 35.328 ( -3.247 )

    Cirkáló 100.249 ( -391 )

    Csatahajó 61.837 ( -7 )

    Kolóniahajó 16 ( -0 )

    Szemetesek 104.807 ( -6.314 )

    Kémszonda 470.212 ( -64.903 )

    Bombázó 25.250 ( -0 )

    Romboló 66.539 ( -0 )

    Halálcsillag 51 ( -0 )

    Csatacirkáló 35.519 ( -0 )

    Reaper 30.456 ( -0 )

    Pathfinder 20.737 ( -103 )

    Rakéta kilövő 8.760 ( -1.240 )

    Könnyű lézer 8.830 ( -1.170 )

    Nehéz lézer 1.794 ( -206 )

    Gauss ágyú 498 ( -2 )

    Ion ágyú 497 ( -3 )

    Plazmatorony 500 ( -0 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    Nagy pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 8.532.130.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 557.015.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 784.247.488 fém és 997.533.813 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A védő(k) által beszedett törmelék:

    784.247.488 Fém és 997.544.313 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -3.011.340.000

    Kristály: -4.015.120.000

    Deutérium: -1.505.670.000

    A támadó(k) összesen 8.532.130.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 461.753.488

    Kristály: 777.261.313

    Deutérium: -14.238.000

    A védő(k) nyeresége 1.224.776.801 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Nos gratulaltam viszont az őszintét elvárnám tőled !

    Nem folytatom mert nem offolom a témát mint a többi szokta valamint nem tűr nyomda festéket!

    Legyszives ha megtaláltad a hibát akkor javítsd !

    Köszi 😂

  • Grat szép vetődés :)


    Én nem látok nagy hibát. Beugrott eléd azt annyi. Ha esetleg valami máshogy történt leirhatod teis nem muszály szitkozodosan :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Grat szép vetődés :)


    Én nem látok nagy hibát. Beugrott eléd azt annyi. Ha esetleg valami máshogy történt leirhatod teis nem muszály szitkozodosan :)

    Játékban írtam neki valamint ha szeretne valamit leírni lefogja normálisan tudunk kommunikálni addig nem szitkozodom egyszerűen csak rosszul érint ha valami úgy van leírva ahogy nem volt.

    A csata meg hat így jártam majd épül helyette másik 100 e db

  • Játékban írtam neki valamint ha szeretne valamit leírni lefogja normálisan tudunk kommunikálni addig nem szitkozodom egyszerűen csak rosszul érint ha valami úgy van leírva ahogy nem volt.

    A csata meg hat így jártam majd épül helyette másik 100 e db

    igy van lazán visszarántod aztán jöhet a revans!!

  • Javítva a sztori kicsit össze csaptam. Minden esetre a lényegen nem sokat változtat.

    javítást köszönöm !

    Jó költekezést !

    Több ilyen ígérem nem lesz !

    Legjobbakat mint mondottam !

    grat a ninjához, szép lett.. :)

    de igen, változtat.. nem mindegy, hogy egy lassítást vártam volna, vagy rosszat fordít valaki.. :lol:

    A támadónak gyors pótlást.. aztán hadd szóljon.. 8)

    köszönöm cimbora

    Hogy egy klasszikust idézzek legalább a duplája !

    Revans meglesz viszont nem most!

  • Szép ninja, mindenesetre az tuti, hogy mostanság amennyit kidobál meg belassul befagy a játék nem leányálom sem támadni sem védekezni... mobil meg külön kategória amikor tehetem én is gép elé megyek ki nem állhatom a mobilos szerencsétlenséget...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Szép ninja, mindenesetre az tuti, hogy mostanság amennyit kidobál meg belassul befagy a játék nem leányálom sem támadni sem védekezni... mobil meg külön kategória amikor tehetem én is gép elé megyek ki nem állhatom a mobilos szerencsétlenséget...

    Teljesen egyet értek épp ezért is izgultam, hogy csak most ne dobjon ki mert akkor én bukok sokat.

    Az efféle dolgokat igazán javíthatnák.

    Minden esetre köszönöm mindenkinek.

  • Teljesen egyet értek épp ezért is izgultam, hogy csak most ne dobjon ki mert akkor én bukok sokat.

    Az efféle dolgokat igazán javíthatnák.

    Minden esetre köszönöm mindenkinek.

    hat gondoltam hogy fent vagy viszont ott volt a baj h a kém jött vissza ami kicsit fel is húzott..

    Érthetően

    Viszont csak 38% volt az elhozhato nincs nekem 300 e ksz em erre a célra xD

    Gratulálok hozzá! Szépre sikeredett :) Jó költekezést kívánok neked, a védőnek mielőbbit :) és igen telefonról nem egyszerű...

    az Tuti főképp ha múlóban vagy és néznek téged na akkor végképp van baj nem kevés..

    Plusz már kezd a tőke tele lenni az embernek a bug okkal szóval ez van.

    Nem baj majd lesz vissza épüles !

    A csata tényleg meg mindig jó nekem meg majd lesz jobbulás xD

  • 100 ezer Csatacirkáló! A nemes hajók egyike, drága, kristály és deu alkotja testét. Különleges rejtőzködő hajó, arató halál csatáknál, és csak a legnagyobbaknál van, falkában!
    Csatacirkáló a fényes ékszer!
    Ez fájt Sicario! Fájna mindenkinek!

    Remekül játszasz, senki nem látta flottádat rég óta! Tartod magad és veszett ellenfél vagy! ;)

    De Blade :) !!!
    Hát hogy ? ez tuti pusing :D ilyen nincs 1000.000 Csatacirkáló :D baszki ne hogy már csak tényleg a napholdakért :DDDDDDDDDDDDDD

    Mindenkinek mindent! ;)



    Aki leírja az írja, költeménye az övé és abba nem illik beleszólni .

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Köszi 987!

    Részben azért is meg úgy minden egyébért ;)


  • köszönöm 987 ha nem akarom nem látjátok !

    Szoktak volt mondani mindenki hibázik a Vadász mely sebet kapott két döntés előtt áll feladja és hagyja veszni a munkáját vagy felal és űzi hajtja a vadat addig míg az vérzik el nem a sebzett Vadász !

    Talpra állok és folytatom !

    Vissza épül akarom mondani új épül helyükbe erősebbek mint eme dicső hajók voltak!

    Béke df jukre !

  • Ez a jó hozzáállás :) Hajrá :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!