Jutalom rendszeresemény PTS-ben

  • Sziasztok. 2-es jutalmat holnap bezsebelném.

    Érdekelne, hogy mi történik, ha Felfedezőként a Crawlereket választom?

    Köszönöm!

    Mint ahogy a kaszások se fognak teljes kapacitással működni df beszedésnél ha felfedezőként vagy gyűjtőként használod őket.

  • Pont ezért van az ha nem csinálsz meg minden küldetést akkor is ki tudod maxolni. De persze egyszerűbb panaszkodni mint utána számolni...

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Pont ezért van az ha nem csinálsz meg minden küldetést akkor is ki tudod maxolni. De persze egyszerűbb panaszkodni mint utána számolni...

    Én naív meg azt hittem azért, ha nem mindig érek rá, akkor is legyen esélyem kimaxolni.

    de most megvilágosodtam. fényt gyújtottál a sötétségben. :)

    tényleg logikus olyat beletenni, amit lehetetlen teljesíteni.. :lol:

    Legalább azt írtad volna, hogy SA - val kigyorsítható. Talán közelebb áll a valósághoz a GF részéről. az ugye ismét bevétel.

    :beer:

  • a feladatok nem az adott emberre vannak vonatkoztatva.. így előfordulhat olyan, amit nem tudsz teljesíteni, akár azért, mert megy a fejlesztés, akár bármiért..


    ezért mondjuk spec nem hibáztatnám a GF-et.. :)


    amit pedig farisz írt, jogos.. pont az ilyen dolgok miatt van az, h jóval több pontot szerezhetsz a végén, mint amennyi az utolsó jutalomhoz kell..

  • Végig vihető de a 200-300 pontosakat meg kell oldani azok adják jobban.


    Illetve ha testületet kérsz az első feldatál nyereményként akkor több tríciumot kapsz.


    Az előző is jó volt ez.


    Nem kell végig vinni ha nem megy ,ha a harmadik feladatig elmegyek az már nekem jó.

  • ne sirjatok!!! oruljetek hogy van jutalom rendszer!! es ha nem tudod teljesiteni 14 nap alatt ezeket a csekely kuldeteseket... akkor vess magadra.. eleg szomoru.. eleg sok mindent elmond akkor rolad..mennyire pro jatekos vagy :D

  • Így van Smarttal értek egyet bár már nem játszom, de itt szeretem követni az eseményeket. Én majd kiugrottam hogy bevezettek ilyesmit amit tudtam be is zsebeltem és minden jól jött. Nyilván voltak érdekes feladatok pl Merkuron ACS off mellett ACS feladat, de ezen csak jót mosolyogtam, örüljünk, hogy van ilyen event 🙂🙂

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • ne sirjatok!!! oruljetek hogy van jutalom rendszer!! es ha nem tudod teljesiteni 14 nap alatt ezeket a csekely kuldeteseket... akkor vess magadra.. eleg szomoru.. eleg sok mindent elmond akkor rolad..mennyire pro jatekos vagy :D

    Drága barátom. vannak pro játékosok, és vannak ilyenek, mint én. idő hiányában nem minden nap érek a gép elé, így számomra fontos lenne a feladatok teljesíthetősége. :)

    nekem pont ezért a flotta hiányában kiesik a dühöngés is, mert nincs mivel. De nyugodj meg, nem rinyálok.

    Igazából egy vergődő, utolsókat rúgó játékról beszélünk.

    Az össz unit tekintve párszáz aktív játékossal, ami folyamatosan csökken. szóval pont le...rom ezt az eventet is.

    Uni 1 - ben mikor kezdtem, talán 4000 felett volt a létszám. Hála isten, már csak az ilyen pro játékosok maradtak.

    Ha a cél a létszám további csökkenésének a megállítása, esetleg a növekedés, akkor ésszerű fejlesztések kellenének.


    de Smarti, bocsánat az észrevételért. :)

  • abban egyet kell értsek smartrax-szal, h legalább ennek a lehetőségét is megteremtették..


    egyébként Assassin.. a feladatok nem személyreszabottak, mint azt fentebb is írtam.. nekem nem okoz gondot az általad említett feladat, de pl a "rombolj ezt + azt" nem tudom teljesíteni.. :) mégis örülök, h van ilyen lehetőség, ezzel is egy kicsit átmozgatják az embereket..

  • Reméljük jobb lesz, mint ami most volt! :)

  • Sziasztok!

    Trockij, megkérdezhetem, milyen idős uni minősül ilyenkor réginek? És a "könnyebbek" csak a feladatokra vonatkozik, vagy jutalmakban is lesz eltérés? Köszönöm!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Trockij, megkérdezhetem, milyen idős uni minősül ilyenkor réginek? És a "könnyebbek" csak a feladatokra vonatkozik, vagy jutalmakban is lesz eltérés? Köszönöm!


    A legújabb uni, ami holnap nyílik az "új", az összes többi a régi. A feladatokban biztos, h a Polaris új lakói könnyebbeket kapnak és szerintem ennek megfelelően a jutalmak is kisebbek lesznek :)

  • hát azért amikor az sorba dobálja az építész mérnököket az szívás főleg hogy legtöbb bányám már 35+-os ott van hogy lehetetlen mert nincs hozzá elég nyersi, vagy amikor űrdokkot kér azt már a 9 szint jönne na ezis elég zsebbe nyúlós...... máskor meg 3perc az egész....