Jutalom rendszeresemény PTS-ben

  • Igen Trockij ez jogos! :)

    De számítani kellett volna arra a fejlesztőknek hogy egy nagyobb acc ami mondjuk 4-5 óra (vagy kevesebb idő) alatt megtermel 500k deut annak egy ilyen jutalom nem lesz nagy dolog :) a közel 50millás fs emhez se sokat dob ez az összeg,aki nem felfedező vagy/és nem expizik annak a plusz expedíciós hely se dob semmit, ami a legjobb lett volna 4napos helyett egy hetes parancsnoki testület jutalomnak,az egyetlen dolog ami tetszett a jutalom kutatás. Kevés volt a kapható hajó és SA, annyi volt ha mindet begyűjtöm az 50k SA ha veszek 1hetes parancsnoki testületet az 42.500 SA. Maradt volna 2 nyersiváltásra való.

    Lehetnének pakkba pl 90 napos 30as 40es nyersi gyorsító pakk pl 6 db (ez 1 jutalom) vagy platina gyorsítók (építés, kutatás, hajó gyorsító 1naposak) szintén 6db (ez 1 jutalom)

    300.000 kh harmadiknak

    Vagy 20-30ezer felderítő vagy 10-20k kaszás amit nem egyszerű szerezni. Vagy ikeás crawlerek :D értsd úgy pl egy 20ezres csináld magad crawler pakk és 20ezerig nyersiköltség nélkül gyártható lenne így oda és annyit tudnának rakni amennyi és ahová kell. (csaták után pótolni nem lenne rossz 500k sa ért nem sokqn fognak jobbra balra váltogatni) Csak pár ötlet,lehetne pontszámok alapján behatárolni a jutalmakat. 0-10. 000, 10.000-100 .000 stb. pl.


    Bocsi kicsit hosszúra sikeredett.

  • amit kértek és írtok, az jogos.. viszont akkor így még nagyobb lenne a távolság a nagyok- és a kicsik között.. valahol egyensűlyt kellett találni és szerintem ezért lett az, h ugyanazok a feladatok és ugyanazok a jutalmak is :)

  • Szerintem nagyon jó felé haladunk :) Gyorsítók, expi helyek, holdmezők, termelés készlet, és amitől leesett az állam, osztályválasztó :D

    Hát ha lenne egy kövi feladatsor is ahol újabb osztályválasztót lehet elnyerni én már azt mondanám hogy több is mint megérte :)

    Csak így tovább nyomjátok a feladatokat! :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • 300 pontos építést befejező feladat meg csináltam 5-ször 3 gyorsító 2 s. A. És nem adja meg ez miért is van?


    Sebességőrült Fejezz be egy építési utasítást azonnal

  • Nekem is volt egy ilyen feladatom ma. Elsőre sikerült. :)
    Egyszer volt vele probléma, amikor 10-15 másodperces építést kellett volna befejezni, és mikor másodjára kattintottam a pár másodperc miatt nem engedte befejezni. Ezért érdemes legalább 2 perces építkezést választani.

    Milyen épületet választottál és mennyi volt annak az építkezési ideje?


    Szerk.: Nem kraken elemet kell használni befejezni az építést, hanem 2x 750 Sötét anyagot. Tehát "építési idő felezése 750 SA-ért" illetve "építési idő befejezése 750 SA-ért"

    3 Mal editiert, zuletzt von LEW ()

  • Én ma megcsináltam a Rang 2-t, kémtecheket választottam jutalomnak.

    Sajnos nem adta hozzá....


    Nyissak jegyet?

    Szokásos, sütitörlést, ki-be jelentkezés ha meg volt, akkor szerintem jöhet. Mivel új jutalmak vannak, lehetnek újabb bugok. :)

    Einmal editiert, zuletzt von LEW ()