Jutalom rendszeresemény PTS-ben

  • Plusz, ami leginkább kérdőjel számomra, hogy a jutalmak között a második rangon van egy szint bolygóközi kutatóhálózat. Ha nálam épp folyamatban van egy többhónapos kutatásom, akkor kiválaszthatom ezt a jutalmat, vagy majd hibát fog kiírni?


    őszintén szólva ezt passzolom.. :(



    Irj máskor azt felhuzok 100 at és zuzhatod


    nos, igen.. ez jó megoldás ;)

  • ezen téma keretein belül szállított nekem egy ranglista szerint gyengébb játékos valamicske deut..

    nem is tudtam róla, csak az üzenetek közt leltem rá..

    ez pushing? mert mi van, ha nem veszem észre? meg ugye ezzel nekem csinál feladatot, amit nem kértem.. :dash:

  • 1. Kb másfél perc alatt elvégezhető az összes feladat...


    2. Lehetne jóval összetettebb egy feladat. Pl kereskedj el egy játékossal 1 m deut fémre krissre aztán építs védelmet/ hajót. Azt hajokkal farmolj le egy inaktívat...stb


    3. Lehetne pontszámhoz a küldetés

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • 1. Kb másfél perc alatt elvégezhető az összes feladat...


    2. Lehetne jóval összetettebb egy feladat. Pl kereskedj el egy játékossal 1 m deut fémre krissre aztán építs védelmet/ hajót. Azt hajokkal farmolj le egy inaktívat...stb


    3. Lehetne pontszámhoz a küldetés

    Támogatom, ugyanis lehet egy kezdőnek sok a fél millió deu vagy az ezer szonda de hát szépen mondva ez már 1millás acc-nál sem ér szinte semmit :)

  • ez pushing? mert mi van, ha nem veszem észre? meg ugye ezzel nekem csinál feladatot, amit nem kértem..

    Mennyiségtől függ. Gondolom, Te voltál a legközelebb hozzá.


    1. Kb másfél perc alatt elvégezhető az összes feladat...


    2. Lehetne jóval összetettebb egy feladat. Pl kereskedj el egy játékossal 1 m deut fémre krissre aztán építs védelmet/ hajót. Azt hajokkal farmolj le egy inaktívat...stb


    3. Lehetne pontszámhoz a küldetés


    1. Neked. Én felét sem tudom megcsinálni :(

    Viccet félretéve, Neked igen, könnyű. Egy kezdőnek nem z.


    2. Lesznek nehezebbek is, ez még csak az első kör és szerintem csak a "tesztidőszak". Meg ne felejtsd el továbbra sem, h te már haladó vagy pontszámban pl.


    3. Ez jogos. De több munkával járna..


    --


    edit: a Merkur szerveren lévő ACS-feladatos problémáról tudnak a fejlesztők, igyekeznek rá megoldást találni.. globális probléma, más országok szervereit is érinti..

  • Ezzel én is így voltam tegnap, mivel "korán" megvettem, 14:00 után meg ez jött feladatba, de ne aggódj, 0:00 után jön újabb csomag, azt megveheted, és kész is a feladat :D

  • Sziasztok! Ezt vágja valaki?



    Segítő kéz

    Teljesíts Flotta feladatokat ezzel a küldetéssel: Védelem összesen 2 órán át


    Folyamat: 0/2



    Minden egyéb már pipálva.


    ui.: első rangot megkaptam :) Parancsnoki testülettel nem is rossz :)

  • Menj szövitárshoz/baráthoz ACS védeni MIN. 2 órára


    Gondolom én...ha már ""Segítő kéz"-ről van szó