Jutalom rendszeresemény PTS-ben

  • Valakinek van olyan küldetés, hogy kemkedj 10 bolygón?

    Kemkedtem holdon is bolygón is de nem adja meg...

  • Egy időben ugyan oda kemkedtem ugyan azt a helyet de 10 másik bolygóról és semmi.

    Majd T ki b@sz kém spam miatt 😂 nesze nekem jutalom

  • Nekem eddig minden ment de kezdek ezt látva aggódni :D

    A Merkuros ACS-n felnevettem :D az a lvl99 kategória már :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Igazából, hogy őszinte legyek nem is leginkább a bugok idegesítenek...hanem hogy ez így ebben a formában nudli.....
    Több hetes vagy még nagyobb kutatásoknál 1 szint labor ide vagy oda....nem segít ki.....
    500.000 deu....1 bolygó lehúzza durván 1 óra alatt....14 meg cirka 10-12 perc körül.....
    7 napos gyorsítók platina, arany tök jó...de kérdem én annak mennyire jó aki 90 naposokkal gyorsítja a bolygókat???
    50.000 setét...max ez ami megéri....de beljebb ezzel sem vagyok.
    Aki expezik annak mondjuk az expi hely bővítők megérhetik... a hangsúly a megérhetik szón van.....mert az közel sem biztos hogy talál is valamit ugye....
    Aki meg farmol annak a flottahelybővítő nagyon megéri....

    Összességében köszönő viszonyban sincs azzal mint a tesztszerver...én el se kezdem...csak időt pocsékolnék....
    Vártam nagyon....de brutál csalódás mikor megláttam milyen jutalmakért kellene megmozgatnom magam....

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • sajnos ezzel egyet kell értenem először nagyban gondolkodtam hogy milyen feladat lesz stb aztán 14:30 körül eszembe hűtőt hogy hoppá nézzünk már rá

    Erre egyetlen egy feladat volt amit meg kell csinálnom +1 fuziost építeni

    Na hat ilyen h telepits meg építs stb alapok ért kapsz az kicsit dedo...

    Másik szeron meg lőj ki 1 raketat húz 1 valamilyen épületet nem tudom és így abban vagyok hogy megcsinálom az exp flotta helyek végett mikor szabados leszek 0/24 Ben megtolom az expeket xD

  • Majd T ki b@sz kém spam miatt 😂 nesze nekem jutalom


    Ilyenért nem ;)


    Elhiszem, h sok embernek csalódás, de gondoljátok tovább.. nem egy játékos most kezdi/kezdte a játékot, nekik ez még új élmény, új kihívások.. jó, nem a specifikus Merkúrra gondoltam :)

    nektek persze, h nem jelent sokat, hiszen már jócskán fejlettek vagytok, legalábbis az ogame-ben.. ( tisztelet a kivételnek minden irányból :) )


    de mindenki másnak ez egy remek lehetőség, h felfedezzen és új élményeket kapjon :)

  • de mindenki másnak ez egy remek lehetőség, h felfedezzen és új élményeket kapjon

    Elmenynek aligha mondanam ^^ Oszinten elnezest ha barkit megsertek a kovetkezo kijelentesemmel: ha ezek a feladatok valakinek igazi jatekelmenyt nyujtanak akk elkeseritonek talalom, naaagyon szomoru a helyzet az illetonel :dash::phatgrin:

    Nade hajra , en is a markomat dorzsolgetve kattogtattam vegig a nyeremenyeken es ugrottam neki a mai napra kituzott nemes feladatoknak :lol:

  • ON: Szerintem is a kezdőknek jó élmény főleg és azért ha böcsülettel megcsináljuk a gyorsító és exp meg flotta hely sosem jön rosszul :) De remélem lesz az időszakonként új feladatokkal event szerűen nagyon fellendítené a játékkedvet :)


    OFF: Trockij, kérlek kérlek keress meg vagy itt vagy valamelyik unin Kallisto / Merkur / Libra fontos lenne beszélnünk, köszi!

    Bocsi az OFF részért :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Rosszat nem akarok írni de.....

    Merkur..... 15 kemjelentesembe került mire találtam olyan ellenfelet akinél van 100 lézer amit vagy be is tudok zuzni(mivel bányász létemre nem sok hajom van)!

    Most jön a csavar mivel bugos volt az egész ezért már másodszor támadók szerencsétlent!

    Ezzel pont csak a kedvét veszem el a játéktól......

  • Aki el akad a kémkedés 10 bolygóról annak a még oldás :

    Flottából kell ki küldeni a kémeket.

    Galaxy nezetből nem fogadja el

  • OFF: Trockij, kérlek kérlek keress meg vagy itt vagy valamelyik unin Kallisto / Merkur / Libra fontos lenne beszélnünk, köszi!

    Bocsi az OFF részért


    OFF: Igen, tudom, van feléd tartozásom egy válasszal.. játékban nem tudok írni, szóval jegyrendszer :)


    ON: Ragnar, ez így kb Neked ennyi :) meg a többieknek is :)


    sajnos úgy látszik, h sok bug van.. :(

  • A tesztszerveren kicsit jobbak voltak a jutalmak (kb. 3-as rangon volt 20 DS a parancsnoki testületes jutalmak között). Bányászként jobban örültem volna fém bánya vagy kristály jánya jutalomnak, de ne legyek telhetetlen. :)


    Kicsit lehúzásszagú, hogy a tesztszerveren csak 7 napig tartott az event, itt meg már 12 napot ír, amihez már nem elég egy hétnyi parancsnoki testület. Igaz, ha mind az öt szintet végigcsinálom, akkor az akár 50.000 SA még fedezi is a második heti tisztikart.


    Vélhetően még kialakulóban van ez az eventes történet, jönnek majd még a gyerekbetegségek.

    Mindenesetre nálam gond nélkül teljesítve lett az összes napi feladat, még a 100 rakéta kilövő elpusztítása is (szellős, idős uniban nehéz olyat találni, ahol kicsi a védelem, és nem kell bányászflottán túlmutatót felvonultatni).

    Azon mondjuk meglepődtem, hogy a szállítási feladatnál elég volt útnak indítanom a flottát, máris ki volt pipálva a feladat...


    Plusz, ami leginkább kérdőjel számomra, hogy a jutalmak között a második rangon van egy szint bolygóközi kutatóhálózat. Ha nálam épp folyamatban van egy többhónapos kutatásom, akkor kiválaszthatom ezt a jutalmat, vagy majd hibát fog kiírni?

  • Rosszat nem akarok írni de.....

    Merkur..... 15 kemjelentesembe került mire találtam olyan ellenfelet akinél van 100 lézer amit vagy be is tudok zuzni(mivel bányász létemre nem sok hajom van)!

    Most jön a csavar mivel bugos volt az egész ezért már másodszor támadók szerencsétlent!

    Ezzel pont csak a kedvét veszem el a játéktól......

    Irj máskor azt felhuzok 100 at és zuzhatod :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]