Jutalom rendszeresemény PTS-ben

  • Nekem olyan kérdéseim lennének, lehet hogy csak bennem merült fel, de sebaj, hogy ugyebár 2 szintű jutalom van egy alap és egy extra a parancsnoki testülettel aktiválható, na már most


    1 - ahogy látom (kislányom szülinapozása miatt annyira nem voltam aktív az elmúlt napokban, most gyűlt ki az első adag trícium) szintenként 1 jutalom választható az alapok közül, ez érvényes az extrákra is ha aktiválok testületet onnan is csak egy választható vagy mind jár?


    2 - ha kiválasztom a parancsnoki testületet az alap jutalmak közül az feloldja az alatta lévő extra jutalmakhoz a hozzáférést vagy mindenképp be kell aktiválni az extrákhoz előre a testületet SA-ért?


    3 - a jutalmak konstansak vagy napról napra változnak azok is mint a feladatok?


    Köszi előre is nagyon a válaszokat!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • 1: Mind jár


    2: Előre kell


    3: Maradnak

  • Köszi szépen Sheldon, több nem is kell :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Kedves Játékosok!


    A kapott visszajelzések alapján a küldetésekben a Plazma- és a Számítógép technológia kutatásokat lecseréltük a Bolygóközi Kutatóhálózat- , valamint a Lézer technológia kutatásokra.


    üdv, T.


    Hát kb 30 perce csináltam plazma technológiával.. :lol:

  • Hát kb 30 perce csináltam plazma technológiával..


    Amit még ma fogadtál el, azok még a régi rend szerint mentek. Az új küldetésekben már nem lesz ilyen.



    mi a teendő mert ugye itt nincs acs akkor ha segítő kezet kér a küldetéseknél?? akkor ezt jóváírjátok??


    A hibajegy fel lett küldve a fejlesztők felé, a válaszukat várjuk. Minden országban.

  • Halihó!


    Érdemes lenne mind a teljesítendő feladatokat, mind pedig a jutalmakat a játékos összpontszámához mérten egyénileg differenciálni.


    Pl. adott a néhány napos accom, a küldik jelentős százaléka nyilván teljesíthetetlen (ld. építs 10 csatahajót, semmisíts meg 100 kémet etc.) Mostanra nagy mákkal összekalapoztam a 2500-at, így lett 100 reaper-em, ami az összpontszámomnak a 90+%-a...

    A felderítő éppen eléggé felborítja a játék korai szakaszát, miért van szükség még erre is? És akkor ehhez jön hozzá, amit Kylo írt, hogy a felsőbb szinteken meg sok esetben semmi haszna a választható jutalmaknak.


    Tényleg nem lehet ezt okosabban kialakítani, mit gondoltok?

  • Guratnál? Mit gondolsz? Szerintem valami brutál kutatás megy neki olyan gazdasággal XD XD

    Asztro 30 vagy Hiper 20 hasonló XD

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Plazma 21 megy. És nem azért mert ez volt a feladat, hanem mert jó pár hete tellett rá, és elindítottam, had kutakolódjon valami. Erre azt adja feladatnak (is), de ugye ahhoz meg most kellene elindítani... de ha már megy jó ideje, nem fogom kivenni és újraindítani, mert az is... khm...

  • én nem tudom ki gondolja azt hogy felsőbb szintekben nem ad semmi használhatót ha ezt aláírja valaki hazudik

    Nekem most ketyeg a 9 kutató hálózat 2 es szint jutalma + 1 halozat na hát jól jön mert 12 bolygóra meglesz gyorsabb kutatás stb.

    Felderítő vagyok exp hely ne mondja nekem senki hogy nem jön jól mert ha kiszámolod egymásra tudod halmozni így van alap 6 helyed 21 asztroval, parancsnok +1

    Ott tartasz h 7 hely akkor melle csapod a bronzt +1 ezüst +2 arany +3

    Ha most 13 kor exp megy fordulonkent és alapul veszed a felderítők sebeseget 1 o 22 percenként 15 ős pozícióról tudsz fordulgatni 13 flottaval az én 23 flotta helyem mellet nem igen érzem meg ezt.

    Ha mégis gond van mert támadnak és szállítók fs Ben a flotta akkor aktivalom a plusz flotta helyet és mentem az adott flotakat vagy ha nagyon begurulok és van egy ezüst és egy arany flotta hely bovitom a magam 23 flotaja melle az a plusz 6 az 5 korjevel neki lodulva / hol D-s el pukantok picit valakinek a püspök falatjaba és meg egyébb finomságok rá lehet gondolni ezekkel kapcsolatban

    Egy kicsit rá erősebben akar 0/24 Ben aki szingli és mondjuk otthon van karácsonykor az jócskán el td haladni ha akar.

    Így nekem ne mondja senki hogy jajjj mert ezek haszna verhetetlenek mert kb hazudik.


    üdv: Sicario


  • Ezt túltoltad és ne ferdítsd el Xeth üzenetét. Az én véleményem az, h teljesen jól látja a jelenlegi helyzetet. Kezdőként egy ilyen előny másokkal szemben unfair. Az event dec 17-ig tart, tehát a Karácsonyhoz semmi köze, másrészről nem mindenki szingli és nem mindenki tud a gép előtt lenni..


    Az lenne a minimum, h az előírt feladatok pontszámhoz legyenek mérve. Nem mindenkinek ugyanaz. Ami "A"-nak két perc, mert top1, az "B"-nek több óra, mert most kezdett és lövése sincs, h eszik vagy isszák a lézer tech-et. ( kicsit torz példa ez is )

  • Ursán és Merkuron is kb ugyanolyan megcsinálni a feladatokat nekem. Egyiken egy top acc-m van, a másikon meg most kezdődött a szerver. Van amikor egy-egy feladat nem megy, vagy nincs lehetőség megcsinálni. Mindegyiken volt már ilyen :) A jutalom is simul néha az acc méretéhez. Például ha valaki a kutató hálózatot választotta, az ugye pontértékben kinek-kinek mennyit adott. De van, hogy egy nagynak ér egy-egy dolog kevesebbet... pár millió nyersanyag nekik oly mindegy...egy kicsinek meg kánaán lehet 500k deu, vagy 100 kaszás... amit utána ha a flottahelyekkel ki is használ arányaiban nagyot tud vele fejlődni!

  • Ez az egymásra halmozzuk az expedíció helyeket nem hiszem hogy lehetséges.

    mindenesetre jó ez a plus 1 hely egyenlőre mert adja a csatákat.

    Bár ahogy nézem Mmoprpg-statot nem sokan tolják már sikerrel az expedíciót.

    Vagy nem jöttek rá az új metára

  • Ez az egymásra halmozzuk az expedíció helyeket nem hiszem hogy lehetséges.

    mindenesetre jó ez a plus 1 hely egyenlőre mert adja a csatákat.

    Bár ahogy nézem Mmoprpg-statot nem sokan tolják már sikerrel az expedíciót.

    Vagy nem jöttek rá az új metára

    khmmmmm szöveg értés karó !!

    😂😂😂

    • Az elemeket nem lehet kibővíteni, de egymásra rakódnak. Ha akarja, mindet egyszerre használhatja


    szóval az elejét olvasgasd el Márk 👍