AdvHof [TOT: 254.013.000] Balarion vs. Lord Dorado [OG_Suli] (A: 33.028.000, D: 220.985.000)

  • Üdv Mindenkinek!


    Kb 2 év kihagyás után, itt egy "visszatérő" csata! :)

    Éjjel láttam, hogy perces a védő holdja, úgyhogy ment a kém. Hát nem kicsit meglepődtem a nyersi mennyiségen...

    Nem volt közel, de ezt nem lehetett kihagyni. Pláne, hogy az 1x sebesség és a NO-ACS miatt sokan elég lazán veszik az fs-t.

    Útközben visszatért egy kisebb flotta, de amúgy minden rendben ment. Kukám nem volt elég, de mivel a védő v-be ment, még a maradék df-t is be tudtam szedni most délután.


    Védőnek mielőbbit, ha folytatja!


    On 22-11-2020 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Balarion

    ________________________________________________


    Light Fighter 11.926

    Heavy Fighter 1.818

    Cruiser 2.042

    Battleship 1.497

    Battlecruiser 500

    Bomber 462

    Destroyer 68

    Reaper 116

    Pathfinder 760

    Large Cargo 7.000

    _________________________________________


    Defender Lord Dorado [OG_Suli]

    ________________________________________________


    Small Cargo 4.743

    Large Cargo 4.151

    Light Fighter 8.831

    Heavy Fighter 1.877

    Cruiser 1.097

    Battleship 206

    Espionage Probe 12.412

    Battlecruiser 103

    Pathfinder 1.057

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Balarion

    ________________________________________________


    Light Fighter 6.880 ( -5.046 )

    Heavy Fighter 1.563 ( -255 )

    Cruiser 2.018 ( -24 )

    Battleship 1.497 ( -0 )

    Battlecruiser 500 ( -0 )

    Bomber 462 ( -0 )

    Destroyer 68 ( -0 )

    Reaper 116 ( -0 )

    Pathfinder 750 ( -10 )

    Large Cargo 6.226 ( -774 )

    _________________________________________


    Defender Lord Dorado [OG_Suli]

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________



    The attacker has won the battle!


    The attacker captured:

    178.324.751 Metal, 37.833.441 Crystal and 7.326.330 Deuterium

    44.581.188 Metal, 9.458.361 Crystal and 1.831.582 Deuterium

    11.145.297 Metal, 2.364.590 Crystal and 457.896 Deuterium


    The attacker lost a total of 33.028.000 units.

    The defender lost a total of 220.985.000 units.

    At these space coordinates now float 40.113.461 metal and 30.769.540 crystal.

    The attacker captured a total of 293.323.436 units.


    ________________________________________________


    Debris harvested by the attacker(s):

    26.292.000 Metal and 26.292.000 Crystal

    919.039 Metal and 704.960 Crystal

    12.779.461 Metal and 3.435.540 Crystal


    Total debris harvested by the attacker(s):

    39.990.500 Metal and 30.432.500 Crystal



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: 252.169.736

    Crystal: 69.060.892

    Deuterium: 9.487.808

    The attacker(s) made a profit of 330.718.436 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -348.954.236

    Crystal: -143.543.392

    Deuterium: -21.810.808

    The defender(s) lost a total of 514.308.436 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.3.1

  • Atyaég! 16 napos szerverről beszélünk és többszáz milliós nyersanyagok szállnak erre-arra? Ebből a mennyiségből már szép flottát lehet építeni, elképzelni sem tudnék szebb 'visszatérő' csatát!

    Dolgozzanak a nanite gyárak, Lord Dorado-nak pedig mihamarabbi talpraállást!

  • Az igen szép mennyiség szép csata... durván gyűlik a cucc még a csiga unin is :) :O

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Gratulálok tényleg szép fogás !:) És még velem elhitették , hogy itt fölösleges flottázni :DDD Majd összekapom magam lehet :D

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • A sok online állapota talán nem is volt annyira csalás, ha ennyit begyűjtött vele.

    Grat Bala!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • bravó, szép nyersi mennyiség, gurat toljad a hajókat legalább ott! :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Szép lett bala.

    Az, hogy Gurat szoknyája alá bújik valaki nem garancia semmire...

    Jó költekezést és csak így tovább

  • Ez most vicc?, Atyaúristen, miért ült ennyi nyersin?, miért nem tolta, bányába, kutatásba, kolóba...stb, jesszusom, ennyi nyersem lett volna, rég nem ott tartanék ahol, pofám szakad le!
    Grat a jó észrevételhez, egyes embereket nem lehet megérteni, miért gyűjtenek össze ennyi nyersit, ha nem kezdenek vele semmit se, csak hagyják, hogy más gazdagodjon belőle...
    Tanuló szövi persze, de nem ezt tanítjuk, hogy "ülj a nyersin, és várj míg valaki leszed/elviszi"
    persze mindenki maga dönti el, mit is kezd a tanácsokkal, amiket adunk..

    Grat még1x!
    Dorado meg nah jah, inkább nem is írom :P

  • Reborn...nem.lehett tudni mire gyűjtött ...asztro vagy bármi ..én sem koltom el a felgyűlt nyersit pedig nekem is lehetne mit ...(közel 300milla van egyben)

    De másra gyurok így ez marad majd aztán elkoltom ha meglesz ...nem lehet ész nélkül költeni ..mindent szép sorjában kell csinálni :)

    Támadónak gratulálok :)

    Védőnek még mielobbit ha visszatér

  • Toppon vagyok azért ..főleg ilyen lassú szerveren ..meg rendszerben is kiszurnam ha valaki battyogna felém amennyit kattogtatom az unikatxd

    De az tény hogy Frankon megleptetek ..de jön még kutyára kamion ahogy szokták mkndanixd

  • Reborn...nem.lehett tudni mire gyűjtött ...asztro vagy bármi ..én sem koltom el a felgyűlt nyersit pedig nekem is lehetne mit ...(közel 300milla van egyben)

    De másra gyurok így ez marad majd aztán elkoltom ha meglesz ...nem lehet ész nélkül költeni ..mindent szép sorjában kell csinálni :)

    Támadónak gratulálok :)

    Védőnek még mielobbit ha visszatér

    asztro vagy bármi, nesze neked, ennyi nyersiből azt nyomott volna amit nem akar, és amit látsz, csak a 75%, amit Balarion elhozott 3 körben, de igen biztosan "gyűjtött" valamire, valami nagyra, ilyen "öreg" szerveren
    A csata még mindig szép! :D

  • Hidd el enis gyűjtők az asztrora és van feleslegben 200milla vasam ;)

    És ezzel nem.egyedul vagyok hidd el :)

  • Toppon vagyok azért ..főleg ilyen lassú szerveren ..meg rendszerben is kiszurnam ha valaki battyogna felém amennyit kattogtatom az unikatxd

    De az tény hogy Frankon megleptetek ..de jön még kutyára kamion ahogy szokták mkndanixd

    Azért majd elárulhatnád mivel leptelek meg mert én nemtudok semmiről :)

    csatára jár a sőr :))

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Nem.rad gondoltam ...bocsánat ..alltalanositani akartam ...meg (ha) lenne ilyen mert még nem.volt ....bocsi ha félreérthetően írtam :)

    Ui:visszaolvastam ...nem tettem èkezetet .meglèptetek lett volna bocsi :)

  • Bugi nem lehet mindenki olyan népszerű cp mint én :):) :) :beer:

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!