• Sziasztok!


    Temető szerverről szeretnék többet megtudni , hogy fog működni.


    Jelenleg amiket gyenge angol tudásommal olvasgattam az annyi , hogy mostantól aki 60 napja inaktiv az átkerül a temetőbe. És ha a aktív lessz akkor Dm ellenébe joformán bárhova mehet?? Az nem tiszta , hogy top20 alatti lehet csak vagy teljesen mindegy?


    Én ugy vettem ki hogy bárhova mehet.

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • A kérdés 5 pontos.

    Ennyi erővel aki nem akarna cél uniba lenni az vár 2 hónapot?

    Bár a s. A. Szerver választást nekem tartom jogosnak

  • Jelenleg amiket gyenge angol tudásommal olvasgattam az annyi , hogy mostantól aki 60 napja inaktiv az átkerül a temetőbe. És ha a aktív lessz akkor Dm ellenébe joformán bárhova mehet?? Az nem tiszta , hogy top20 alatti lehet csak vagy teljesen mindegy?


    Én ugy vettem ki hogy bárhova mehet.


    Egyelőre még tesztelés alatt van az inaktív account ún "temető"-szerverre való átpakolása. Ha a mai teszt sikeres volt, akkor kiterjesztik a többi szerverre is.

    Nem találtam arról infót, h az ide került accountok DM ellenében mehetnének bárhová máshova.

    Ha egy temetői account aktívvá válik, akkor elméletileg bármelyik másik univerzumba mehet.

    Elméletileg azok az accountok, melyeket nincs vásárolt SA nem kerülnek át, hanem törlődnek. Ezt egyelőre nem erősítette meg senki.


    Még tesztelés alatt van a funkció, mi is részinformációkat kapunk.

  • Én még mindig azt mondom, a sötétet nem vásárolt régóta vakban lévő accok felnyílhatnának farmolásra törődés helyett... ha már úgyis törlődik, teljesen mindegy a tulajnak mindenhogy menne a süllyesztőbe. Olyan kevés az aktív acc így is plusz egyre kebesebb a forrás és ez kis ideig adna még tápot minden aktívnak... na de ez csak az én vessző paripám már vagy 3 éve bocsi az off szakaszért.


    Azt én sem tartanám szerencsésnek, hogy egy ilyen kiskapu kialakuljon, mely révén bárki 60 nap szünet után ugorhatna másik uniba... Amilyen kevés már a cp 60 nap alatt se húzná fel magát senki fiatalabb uniban egy sokmilliós acchoz.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • És mi van azzal a buggal, hogy akár van rajta SA akár nem törlődik az acc?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • nagyszerű xD


    Akkor akinek van pár milliárdos accja 2 havonta költözhet bárhova és kiirthat mindenkit :D

    Hát nem tudom akinek annyi pontja van az valószínű orrba szájba tolja a játékot és nem tartom esélyesnek, hogy 2 hónapig ne lépjen fel csak, hogy átmehessen egy másik uniba... Mire ez az opció elérhető lesz a temető szerveren szerintem akkorra már a normál játékban is lesz majd rá lehetőség, hogy sa fejében válts másik unit! Meg 2 hónap egy több milliárdos accnak szerintem elég nagy nyersi kiesés lenne! Nem érné meg!

  • a nagy zombiknak tuti több acc juk is van és lehet v be is. Ha igy esetleg bárhova mehet az azért nagy előny számára :) persze igaz ez majd tavaszra kiderül :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Temető szerverről érdeklődnék van e valami új infó?? Be indult e a számlálás? És nálunk mikor várható , hogy az inaktívok eltünnek?

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • gyors kerdes.

    Ha a szerverekrol az inaktiv Farmokat athelyezik a temetobe, akkor kit fogunk farmolni ???:) tehat ezzel is azok szivnak, akik flottaznak..es farmolnak egesz nap??? vagy lehet koltozni majd flottasnak a temetobe, farmokra???

  • és az sa ért más uniba ugrani? Arrol van hír?


    Egyelőre nincs újabb hír.


    Ha a szerverekrol az inaktiv Farmokat athelyezik a temetobe, akkor kit fogunk farmolni ???:) tehat ezzel is azok szivnak, akik flottaznak..es farmolnak egesz nap??? vagy lehet koltozni majd flottasnak a temetobe, farmokra???


    meg kell tanulni az aktívakat elkapni.. ha valaki VALÓBAN tud flottázni, akkor nem az inaktívakra megy.. azt egy bányász is meg tudja csinálni.. nem rád vonatkoztatva..

    a temető szerverre nem lehet költözni és ott nem is lehet senkit sem támadni.. meg tulajdonképpen ott semmit sem tudsz csinálni..