• Szerintem ez egy játékstílus. Nagy hiba, hogy kiveszik.

    Támadjunk aktív játékosokat... de a legtöbb flottás akkor veszi észre a célpontot, mikor i-seket nézeget.

    Hopsz, ott egy perces hold, meg kellene nézni.

    Amikor a flottás célirányosan rárepül az aktív játékosokra, akkor előbb utóbb elkapja.

    Így csak i-seket fognak termelni. Akik szintén mennek a temetőbe.


    Inkább azt szorgalmaznám, hogy másolják be oda az i-s játékosokat, de maradjanak meg a szerveren is... sőt! Hozzanak még több i-st a szerverekre.

    Akár úgy is, hogy az összes i-s, ami magyar unikon van, jelenjen meg mindenhol. Ha meg aktív lesz, tűnjön el... és sipirc a temetőbe.

    Amondó vagyok, hogy így 10 játékos szerverek lesznek. És az a 10 játékos se néz körbe többé, mert nem lesz körülötte semmi.


    Így gyakorlatilag értelmetlen lesz regisztrálni régi szerverekre. Vagy ez a cél?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • igy is nagyon keves a jatekos.. megszavaztatok egy Uj Unit..es hiaba a jo adottsagok..alig van rajta ember.. ez a szomoru.. inkabb azert kellene tenni, hogy tobb legyen, nem pedig kevesebb ( inaktiv ) ..akiket meg bevernek..annyi kitartasuk sincs h ujra huzza a bukott flottat..inkabb V-be megy.. sajna minden szerver teli van Vakacios tagokkal..azokat is ki kellene venni V-bol...es lehessen beutni oket..aki kapja marja alapon.. aztan mehet a temetobe :D persze itt olyan vakaciosra gondolok, aki huzamosabb ideje V-ben van! 3-6 honap legalabb.. de ez sosem lesz lehetoseg.. a jo termelo farmokat meg elbukjuk.., ennek nem orulok..:(

  • Az a cél h minél nagyobb legyen a bevétel nyilván. Ezt ugy érik el h akit elkapnak egy régi uniba és törli magát ugyis ujraregel és pénzt fektet be megint... és ez igy megy tovább

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Az lenne a legjobb, ha csak a vakációs inaktív játékosokat pakolnák át a Temető szerverre - mert ott legalább valós esély van arra, hogy valaki kijön vakációból és elkezd újra játszani. Egy hónapok/évek óta nem vakációs, inaktív 'farm' játékos vajmi kevés eséllyel fog újra játszani... szerintem.

  • Ahogy mondod, berakni őket a temetőbe teljes flottával, majd itt kivenni vakból és be lehetne zúzni.

    Van egy másolat, nem veszik kárba semmi. Így nem kellene, hogy SA legyen az accon. Megmaradna.

    Én nem azt mondom, hogy a 3-6 hónaposokat vegyék ki. Szedjék le az 1-2 éve vakban lévőkről a vakmódot... persze előtte küldjenek levelet a regisztráló címére, hogy ki lesz véve és átkerül a temetőbe, de legyen élet végre!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • sajna minden szerver teli van Vakacios tagokkal..azokat is ki kellene venni V-bol...es lehessen beutni oket..aki kapja marja alapon.


    többször is próbáltuk, nem engedték.. még Peti is anno felhozta ezt a témát..


    Az a cél h minél nagyobb legyen a bevétel nyilván.


    pontosan.. új szerver, új lehetőségek.. stb..


    Az lenne a legjobb, ha csak a vakációs inaktív játékosokat pakolnák át a Temető szerverre


    minden, 90 napnál régebben inaktív játékost átraknak.. egyszer.. valamikor.. :)

  • Lehet en maradtam le az esemenyekrol, de ki mondta, hogy az i-sek is mennek temető szerora? Nem csak a hosszabb ideje v modban csucsulo accokrol volt szo??


    Ekeppen volt meghirdetve, mikor valtozott? 😳

    Eddigis arról volt szó , hogy minden i s átkerűl ezért lázadozik honapok ota "mindenki" :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Es akik Sa-bol Athelyeztek a kolot (holdastul ) direkt az inaktiv rendszerekbe, nem is olcson.. azoknak vissza teritik az Sa-t??? mert ugyebar az inkativ "farmok" miatt koltozott oda..de ha mennek a temetobe..akkor amit belefektetett penzt..az "eluszik" ...:(

  • Minden account, amely legalabb 90 napja inaktiv, atkerul az ugynevezett Temeto szerverre fuggetlenul attol, h vakacios vagy (i)-s. Ez volt a legutolso infom. Egy ideje mar felfuggesztették az atpakolast, valszeg jovore folytatjak.


    Smart: miert kapna? Az adott felhasznalo egyeni dontese volt a koltozes, senki sem kenyszeritette.

  • Szevassztok!


    Tisztelt Trockij!

    Íme az Erről szóló hír ami a V betűs 90 naposokról szól.

    Tehát nem véletlen a felháborodás azoktól akik inaktívakra költöztek.


    Kedves Játékosok!


    A holnapi napon érkezik egy bugfix a játékba, minden szerverre 13:00-kor.


    A javítás a következő elemeket tartalmazza:

    - A Boldog Órák hirdetései a Boldog Óra kezdetekor fognak megjelenni és nem korábban.

    - Az erőforrás-növelőket a megújításkor a rendszer automatikusan elveszi a készletből.

    - A 90 napja vakáció módban lévő accountok automatikusan egy úgynevezett "temető" szerverre fognak kerülni.


    üdv, T.

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Tehát nem véletlen a felháborodás azoktól akik inaktívakra költöztek.


    A játék nem az inaktívak fosztogatásáról szól(na). De ezt már kifejtettem egy korábbi postban. Elhiszem, h nincs célpont és elhiszem, h mindenki-mindenkinek a barátja..


    A bugfix valóban ezt tartalmazta, azóta a lengyel összevonásnál már nem csak a vakációsokra tértek ki. De MÉG MINDIG NEM tudjuk, h MI mit kapunk, milyen feltételekkel.. merthogy azóta sehol sem volt beélesítve a temető szerver. Másrészről, ez csak úgyis akkor jön szóba, amikor jön az összevonás..


    kieg: amúgy.. a lengyel 60 naposokról szólt és csak a vakációsokról.. szóval, még mindig passz, h MI mit kapunk.. vagy, h lesz-e itt bármi :D

  • És a felfedezők 75%os nyersi szerzése?! A másik 2 kaszt 50%val szemben? A felfedezők ezt is szívják? Értem én, h 90 napnál régebben be nem lépett illetők... De azért ez is minusz a csata esély visszavétel mellett :) Persze aktív játékosra kell menni és beverni, de idő sincs mindig rá kifigyelni valakit. És néha jól jön pár milla nyersi az inaktívokból :)

  • Nagyon jó ez így, ki kell venni minden inaktívot a játékból. Ahol nincs játékos unatkozzanak csak, ahol meg van, ott meg vita van belőle ki-kit farmol. Így a legjobb, maradjon csak a saját termelés, akinek meg gyenge, támadja a másikat. Új színt vesz a játék, új arculat. Van benne némi irónia, de hát ez van:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ha jól értettem kivonják az inaktív v be lévő játélosokat. Esett valahol esetleg szó a sima inaktivokról? Ők akkor maradnak? Ha tényleg a vi seket rakják át akkor 1 nap alatt végeznek is :))

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • és aki átkerül és visszajönne játszani az csak sa ér mehet vissza? Meg hova mehet egyáltalán? Tudni erről valamit?

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • és aki átkerül és visszajönne játszani az csak sa ér mehet vissza? Meg hova mehet egyáltalán? Tudni erről valamit?


    szerintem az összevonásig már kb sehova, hanem addig ott marad.. utána pedig csak azokra az univerzumokra, melyek maradnak és nem tartoznak a legújabbak közé

    SA? hm.. ezt nem tudom, még mi sem látjuk a pontos részleteket..

    Lorovus tud csak visszahelyezni bárkit, legutolsó infóim szerint

  • Én ezt az egészet úgy tudom értelmezni, hogy a vakáció módban lévő inaktivok mennek a temetőbe.

    Azok az accok amik nincsenek vakacióban de inaktivok nem hinné, hogy oda kerülnek.

    Lehet magyarba az inaktivok nem zavarnak senkit de külföldön vannak olyan szerverek pl orgon, hogy nem lehet ám kolonizálni sok felé.


    A másik érdekes amit Gurat ki írt az a törökök.

    Van aki még kérdezte, hogy akkor jönnek közös összevonásra a magyarokkal?

    Na az lenne érdekes vér frissítés..


    Orgon nagy p. Csázást rendeztek a gyrososz barátaink....


    A másik kérdés ha nemzetközi költözés megvalósulása után a fórum marad magyar vagy be dobnak orgra mint pl a görögök is oda kerültek...

  • Eleg mar a keveresbol. Az ember azt hinné, h ertelmes, felnott emberek jatszanak itt..


    "Január 21-én a magyar (és a török) szervereken aktiválják az inaktív (vakáció módban levő!) acc-ket temető szerverre költöztető scriptet."


    Most ezt komolyan hogyan lehet felreerteni??? Sehogy.


    A törököknel és nalunk van temetoszerver aktivalas. Ennyi. Szo sincs arrol, h a ket nemzetet osszevonnák es nem is volt.


    Nemzetkozi koltozes: mint Chuck is irta korabban, egyelore jegeltek a temat.