Cél univerzumok. Csoportok

  • Olyan jó, hogy a szavaiból az jön le, hogy tudjátok mi merre lessz.

    De semmi infót nem kapunk.

    Kb mint ha a híreket a TV2, hír tv vagy a M1 ről néznék.

    Bár a GF se nagyon különböző mint a kormány párt csak a pénzre hajt, egyik kezével ad valamot a másikkal elvesz....


    De köszi a választ tisztelt Trockij elvtárs

  • Sok mindennel már úgy sem lehet variálni, esetleg az ECo-kat lehetne kimaxolni,-a DF-el játszani és a deu kompenzációt ráhúzni a célunikra.... ez kb mindeninek jó.

    Nem mellesleg ahol már volt összevonás ezeken változtattak nagy többségben, természetesen pozitív irányban.

    Az ilyen spec. beállítások a nagy sebesség, a DDF ,kémszonda tároló és társait az amúgy sem sokak kedvence , egy szavazásos módszerrel sem hinném hogy a nagy többség megszavazná....szerintem.

    Szóval az én javaslatom

    Csoportonként:

    : 2es esetleg3 speed, 8ECo, 80% DF , 05ös deukompenzáció

    : 2-speed 8 ECo 40-50% DF, 05ös deukompenzáció + kuti szorzó

  • Előző szerver beállítás módosításnál is be voltak írva a jó kis opciók akkor kB 50%nál több ember szavazott ursan is az emelt dfre és szavazás után közölték, hogy 80 % kell...

    Ez kB a fentebb említett példára elég, hogy nesztek barmok itt a remény csírája és amikor a többség akár jobb létét akkor közlik, hogy nem lett meg a 80% de még csak a "kétharmad" SE.

    Ezek után plus meg élt 3 összevonás után semmi jóra nem számítok már.

    Ugye bár Uni6 ról 2 ecorol irány 1 eco.

    Leó mikor még volt 3 ecoval ment hydrara 2 ecora.

    Barym 1 ecorol ugyebár ment 5 ecos ursara de 30 df...

    Akkor a szerver beállítás cserénél hydra nyert csak 2 ről 5 utána meg nagyobb ecoval...

    De ez Magyarország itt sose jó semmi.


    Inkább hagyjuk az egész összevonást a f. Sz a és majd ha lehet sötétért vándorolni akkor mindenki áldoz rá magának.

    Mindenki azon a szerveren van ami neki fekszik.


    Holnap kiderül hogy milyen variáciok lesznek mert mindíg pénteken irják ki. Ha nem akkor kövi péntek....stb :D

    Vagy 2 év múlva pénteken

  • ha holnap kihirdetik akkor hétfőn összevonás :))


    Amugy megnéztem épp 1 hónapja volt a legutobbi összevonás okt.26 hétfőn :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Hát ha a hydra céluni lesz és nem változnak a beállításai amit nem bánnék akkor odajöhetsz mert ott 2-es flotta 70%-os df és 7-es echo van ;)

  • A revard bevezetése szerintem nagyobb buli mint az összevonás.

    Az, hogy ez miatt késik (még egy kicsit) az összevonásunk, azt meg ki lehet bírni.

    Az, hogy kapunk új szervert, azt meg megszokhattátok már.... mert úgy is kapunk folyamatosan egyet-egyet...

  • A reward bevezetése szerintem nagyobb buli mint az összevonás.

    Az, hogy ez miatt késik (még egy kicsit) az összevonásunk, azt meg ki lehet bírni.

    Az, hogy kapunk új szervert, azt meg megszokhattátok már.... mert úgy is kapunk folyamatosan egyet-egyet...

    Egyetértek.
    Elnézve a feladatokat, nem lesznek túl nehezek, így könnyedén teljesíthetők lesznek ha valaki rászánja az idejét és energiáját.


    A szavazással kapcsolatban pedig azt szeretném mondani, hogy látva Merkur népszerűségét, nagy szükség lenne egy 1x-es flottasebességű szerverre (de ACS-sel, mert úgy nagyobb az élvezet). Javítsatok ki ha tévedek, de ha jól tudom, jelenleg Merkur az egyetlen 1x-es flottasebességű szerver kicsiny honunkban.

  • Egyetértek.
    Elnézve a feladatokat, nem lesznek túl nehezek, így könnyedén teljesíthetők lesznek ha valaki rászánja az idejét és energiáját.


    A szavazással kapcsolatban pedig azt szeretném mondani, hogy látva Merkur népszerűségét, nagy szükség lenne egy 1x-es flottasebességű szerverre (de ACS-sel, mert úgy nagyobb az élvezet). Javítsatok ki ha tévedek, de ha jól tudom, jelenleg Merkur az egyetlen 1x-es flottasebességű szerver kicsiny honunkban.

    bizony és néha idegesítő viszont annál nagyobb elvezet csak így a kukák napokig tudnak repülni xD

  • A revard bevezetése szerintem nagyobb buli mint az összevonás.

    Az, hogy ez miatt késik (még egy kicsit) az összevonásunk, azt meg ki lehet bírni.

    Az, hogy kapunk új szervert, azt meg megszokhattátok már.... mert úgy is kapunk folyamatosan egyet-egyet...

    Ja kicsit késik ugy 29.376.000 másodpercet :) hehe pont ennyi kh m van :D ez valami jel :)))))


    Nade a tréfát féretéve én még bízok benne , hogy lessz :))

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • A szavazással kapcsolatban pedig azt szeretném mondani, hogy látva Merkur népszerűségét, nagy szükség lenne egy 1x-es flottasebességű szerverre (de ACS-sel, mert úgy nagyobb az élvezet). Javítsatok ki ha tévedek, de ha jól tudom, jelenleg Merkur az egyetlen 1x-es flottasebességű szerver kicsiny honunkban.

    van még egy x1 es Ganimed

  • én nem értem mit irogatnak emberek a külfölfi unik goikra....hisz nekünk is vannak és csinálják a dolgukat a legjobb tudásuk szerint...ez nem nyalas akar lenni természetesen :)

    egy bizonyos szavazást megtudnak inditani itt amit tovább tudnak terjeszteni...de semmi több ...a beállitásokrol nem ök döntenek hogy mikor és hol lesz :)