Cél univerzumok. Csoportok

  • látom nagyon sziven ütött aurri elhullása :D

    10+ éves játéktapasztalattal a háta mögött talán fselni is megtanulhatott volna :lol:


    szerintem is 2céluni kellene

    az egyik ursa vagy yakini, vagy esetleg hydra a másik xaly vagy rigel.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • :D nagyon kis cuki vagy mark, elnézést is kérek hogy csatlakoztam a rettenetes acsba.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Célunik tekintetétben nálam az döntene, hogy előző összevonáskor, milyen arányban választottak a játékosok.


    Az nem megvalósítható, hogy egy uni céluniverzum is legyen, és hogy onnan el is lehessen menni. (majd csak SA költözéssel)


    A no acs uni-t én se tudom elképzelni. Egyébként nincs annyira nagy flottád Marquez, hogy ne tudjanak 1v1-be beütni.


    Ha Ursa céluni lesz, akkor szerintem marad a 30% hisz pont emiatt lesz céluni. Jó ECO, gyenge DF% 2x speed még vállalható.

  • Ez azért lenne jó Marqueznek mert ha kihívják a szövijét akkor pár tagot beküld háborúzni még ő nyugodtan kimaradhatna belőle és mivel nagy flottákat vinnének úgyis ellene aki nem menne az ellenből azt kényelmesen leszedhetné a háborún kívül. A háborúknak sosem kellett külön tér :) szerintem sem támogatnák, pont mint a no acst az acs nélküli szerverek gyorsabban elnéptelenednek és a legnagyobb flottákkal nem lehetne mit kezdeni.

  • Ez azért lenne jó Marqueznek mert ha kihívják a szövijét akkor pár tagot beküld háborúzni még ő nyugodtan kimaradhatna belőle és mivel nagy flottákat vinnének úgyis ellene aki nem menne az ellenből azt kényelmesen leszedhetné a háborún kívül. A háborúknak sosem kellett külön tér :) szerintem sem támogatnák, pont mint a no acst az acs nélküli szerverek gyorsabban elnéptelenednek és a legnagyobb flottákkal nem lehetne mit kezdeni.

    Hát igen ezzel egyet tudok érteni én specko a hydrát acs nélkül el se tudnám képzelni csak gondoljunk bele hogy 30millás az accom jelenleg és nem sokára 1 éves játékidőm lesz rajta ismét ha csak a jelenlegi normálisabb játékosokhoz szeretnék felnyúlni akikkel lehet boxolni az kb 60-200millás accocat jelent jelenleg és azokban 20-tól 70-80 milláig terjedő flották vannak ugye a többi pont gazdaság és kutatás hát most nálam majdnem 1:1-es az arány a kutatás az a flotta mellé állítva. Ha engem bárki a felettem lévők közül beakar ütni acs-val se biztos hogy megtudom védeni magam ugyanis hirtelen lesz nagy a "légüres tér" és egyedül meg aztán pláne de ekkora lemaradással esélyem se lenne egy 100millás flottát sem beütni mert mire odajutok tuti nem annyi lesz az a flotta és kicsit egyoldalú a szerver pontszámban de hát legyen Márknak igaza szépen felhúzom magam idővel :D:D persze csak komótosan :D és ha eljön az idő akkor akár ács-t alkalmazok :gamer:

  • Vigyázz vele! Imádja hátbaszúrni azokat akik közel álnak hozzá, pont mint a mestere Oven! Viszont tetszik a hozzá állásod az 1 :1 arány régi önmagamra emlékeztet mondjuk most csak rosszabb lett 0.8:1.2 ^^'

    Gyors fejlődést Zola! :)

  • Vigyázz vele! Imádja hátbaszúrni azokat akik közel álnak hozzá, pont mint a mestere Oven! Viszont tetszik a hozzá állásod az 1 :1 arány régi önmagamra emlékeztet mondjuk most csak rosszabb lett 0.8:1.2 ^^'

    Gyors fejlődést Zola! :)

    Köszi igyekszem figyelni a hátam mögé és magam elé is mert látom a ninja nem vetett rám elég jó fényt (Elismerhető csata: +410.089) :D egyből nézelődés volt nálam halom számra úgy hogy árgus szemekkel figyelek és költöm a bányákba a nyersit hiszen minden erős flottának egy jó erős gazdaság a támasza :-) Hát eredetileg a gazdaság volt a cél hogy az az erősebb és mellé egy kisebb flotta ami megvédi a nyersit csak hát úgy alakult hogy van cp csak elment vakiba így a nyakamon maradt a flotta :D nem baj a türelem erényem tud lenni. :) :thumbsup::gamer:

  • Köszi igyekszem figyelni a hátam mögé és magam elé is mert látom a ninja nem vetett rám elég jó fényt (Elismerhető csata: +410.089) :D egyből nézelődés volt nálam halom számra úgy hogy árgus szemekkel figyelek és költöm a bányákba a nyersit hiszen minden erős flottának egy jó erős gazdaság a támasza :-) Hát eredetileg a gazdaság volt a cél hogy az az erősebb és mellé egy kisebb flotta ami megvédi a nyersit csak hát úgy alakult hogy van cp csak elment vakiba így a nyakamon maradt a flotta :D nem baj a türelem erényem tud lenni. :) :thumbsup::gamer:

    akkor mikor nincs ember a szeron lehet a legjobban gazdaságot húzni nem kell fs re nyomni a deut és azt be váltód fém krisire nekem jelenleg 54 m gazdaság közel 45 m flotta 11,5 m kutatás

    Ebben nagyrészt a hajtóműveket húztam nem tudom mennyire vagytok elvetemultek én az voltam és a hipert kihúztam 16 rá 😂😂😂

  • akkor mikor nincs ember a szeron lehet a legjobban gazdaságot húzni nem kell fs re nyomni a deut és azt be váltód fém krisire nekem jelenleg 54 m gazdaság közel 45 m flotta 11,5 m kutatás

    Ebben nagyrészt a hajtóműveket húztam nem tudom mennyire vagytok elvetemultek én az voltam és a hipert kihúztam 16 rá 😂😂😂

    Én 15ös hipernél megálltam xD viszont az asztro 24-25t kitoltam fél órán belül a 2t XD Nem kevés nyersi volt akkor nálam...xD 46,2milla gazdaság 32,8milla kutatás :D flotta már nem igen van....xD

    Asztro 24:

    Fém: 1.555.733.168

    Kristály: 3.111.466.337

    Deu:1.555.733.168


    Asztro 25:

    Fém: 2.722.533.045

    Kristály: 5.445.066.090

    Deu: 2.722.533.045

  • akkor mikor nincs ember a szeron lehet a legjobban gazdaságot húzni nem kell fs re nyomni a deut és azt be váltód fém krisire nekem jelenleg 54 m gazdaság közel 45 m flotta 11,5 m kutatás

    Ebben nagyrészt a hajtóműveket húztam nem tudom mennyire vagytok elvetemultek én az voltam és a hipert kihúztam 16 rá 😂😂😂

    Akkor beszámolok én is :D 69,7 m gazdaság, 12,7 m kutatás, 24,4 m flotta. Nekem is van 16-os hiper és azon kívűl a fegyver pajzs páncélokat húztam, illetve 21-es asztro :) Gondoltam már, ha acc bemutatókat tartunk leírom, hogy én is mire jutottam :D

  • akkor mikor nincs ember a szeron lehet a legjobban gazdaságot húzni nem kell fs re nyomni a deut és azt be váltód fém krisire nekem jelenleg 54 m gazdaság közel 45 m flotta 11,5 m kutatás

    Ebben nagyrészt a hajtóműveket húztam nem tudom mennyire vagytok elvetemultek én az voltam és a hipert kihúztam 16 rá 😂😂😂

    Hát igen de nem mindig van rá lehetőség viszont szívesen építem mindig ha van mit beletenni :D:D fs sosem árt mert valahol kell tárolni is a nyersit :)

    A művek csak 17:14:12 nem húzom őket annyira amíg nincs annyira szükségem :D de lassan szoktam húzni 1-2 szintet itt-ott :D de a gazdaság megy folyamat :)

  • Nyilván, mindenki olyan uniba menne, ami a saját acc-jéhez jobban passzolna... ezért a nagy magamutogatósdi... De azért maradjunk a témánál ;)

    Én nem annak szántam, sőt.. Azt is elárulom, hogy legszivesebben Rigelre, vagy Ursára mennék, attól függ, hogy mikor jön az összeolvadás, és, hogy mennyi időm lenne a játékra. Aztán, ha ott kivégeznek megprobálnék visszaépülni, a magam módján...8)