Cél univerzumok. Csoportok

  • Mivel nem volt megkérdezve, hogy ki mit szeretne

    Ezért gondoltam nyitok 1 kibeszélőt.

    Első kérdés ki mit szeretne cél uninak.

    Második, hogy mindenki 1 csoport

    Vagy figyelembe véve a kis unikat

    Legyen e több csoport.

    Gondolom friss szervere nem éppen örülnének ha

    200-600 millás hadipontnyi accok oda kerülnének.

  • Hát szerintem cél uni fidis és ursa és azokba olvad a többi persze mint egyszer már Trockij is irta a kis unik maradnak ugy ahogy vannak azok nem olvadnak sehova szerintem ez az utolsó 3 uni az ami marad singly a többi meg olvad lehet több cél uni lesz de én ebben a 2-ben látom a realitást mivel ezeken van a legnagyobb élet mai napig is!!

  • Akkor ebből a logikából kiindulva kb nulla az esélye, hogy Kallisto olvad bárhova. Mert szerintem az új kis uniknak is meg kellene adni a lehetőséget úgy gondolom sokan vannak (én is) akik azért átmennének másik népesebb unira még ha vannak nagy különbözetű játékosok is.


    Bár nem vagyok szakértő csak ötletelek én is, pl lehetne egy speed-ebb uni csoport meg egy lassab, a speedebb értelemszerűen gyorsabb gazdaság kutatás flotta a másik lassabb és dönthetne mindenki melyikre akar menni. Attól függően milyen játékstílust űzne, cp úgyis lenne bőven mindenhogy már ha összeolvad 5-6 uni is...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Szerintem:

    - Rigel (3x speed, 70 df)

    - Ursa (2x speed 8x gazdaság 30% df)

    - Yakini (1x speed 80% df)


    Ez talán korrekt lenne. És a minimum 1, másfél éves szervereket pakolják át.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Igen ez korrekt hármasnak tűnik. De még mindig nem értem miért maradjanak ki az új unik? Legalább akkor dönthesse el mindenki szerintem hogy maradni akar vagy mozdulni onnan valahova.

    Legalábbis szerintem így lenne fair. :) Sajnos Kallisto is úgy áll hogy kb 50 játékos max. Nem sokkal több mint a régebbieken :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Yakini sajnos már egy ideje 2x flotta speed...de jobban örülnék az 1x-esnek.


    Én nem csinálnék 2 csoportot. És max 3 célunit hagynék. Mivel már nincs 1x szerver (röhej), így egy 2x, 3x, 4x szervert hagynék meg és mindenki megy ahova akar. De a legjobb lenne továbbra is 1 nagy kalap. Jó úgy sem lesz mimdenkinek

  • 1posztal elöbb még a költözésröl érdeklödtél csabi :)

    am szerintem 2 csoport lesz ...lesz egy speed szero meg egy banyasz ugy ahogy a multkor volt :)

  • 1posztal elöbb még a költözésröl érdeklödtél csabi :)

    am szerintem 2 csoport lesz ...lesz egy speed szero meg egy banyasz ugy ahogy a multkor volt :)

    csak érdeklődtem, mert nem szabad? :D kb semmiről semmi infót nem kapunk mi játékosok a GO-któl... esetleg ha valaki utána néz és ide leirja...

  • Mi sem tudjuk még mi lesz.

    Magánvéleményem az, hogy 1 csoport kellene, és 2 cél uni, egy nagy df nagy sebességgel és egy 2x sebesség 8x termeléssel, és ennyi...egy gyilkolós egy bányászos cél ...

    És nem kímélném a kis unikat sem...mind mehetne egybe :D

  • Mi sem tudjuk még mi lesz.

    Magánvéleményem az, hogy 1 csoport kellene, és 2 cél uni, egy nagy df nagy sebességgel és egy 2x sebesség 8x termeléssel, és ennyi...egy gyilkolós egy bányászos cél ...

    És nem kímélném a kis unikat sem...mind mehetne egybe :D

    kb librán is ha van 30 aktiv játékos... kallistro seem külömb és szerintem a többi régi uni sem... én is ezt irtam. :)

  • Hát ha Izart kihagyják akkor én abba hagyom az tuti! Nem hinném, hogy ki kellene hagyni az új szerókat...Már most nincs élet azokon sem szinte így felesleges lenne kihagyni és megszívatni az ott játszókat! XD Úgy is nyitnak még 1000 új unit mert kell a pénz! :) Amúgy 2 cél uni szerintem is elég lenne ennyi játékoshoz!

  • Mi sem tudjuk még mi lesz.

    Magánvéleményem az, hogy 1 csoport kellene, és 2 cél uni, egy nagy df nagy sebességgel és egy 2x sebesség 8x termeléssel, és ennyi...egy gyilkolós egy bányászos cél ...

    És nem kímélném a kis unikat sem...mind mehetne egybe :D

    Én ezt a 2 - öt is összevonnám.. 1 cél uni.. nagy df, nagy sebesség, 8x termelés. mehetnek bele a kis unik is.

    Aki tud játszani, annak mindegy.. :) aki nem tud, annak is.. :phatgrin:

  • Én személyes véleményem szerint azért hagynék lehetőséget azoknak is akiknek kevesebb ideje van de szívesen flottáznának és normális df mellett mert ugye úgy éri meg igazán :) Speciel mint ahogy a Hydra van én azzal tök jól megbékélek ugyan az aktív létszámmal nem de ha összébb lennének fogva ott is a játékosok akkor ott is lehetne még életet lehelni a játékba persze még így is hogy jelenleg túl egyoldalúnak látszik az uni de ehhez persze szerintem ott maradnia kellene a jelenlegi beállításoknak mert nekem speciel ehhez van időm és energiám és gondolom még jó néhány játékosnak is így valahogy van. A többi unit annyira nem tudom hogy smint zajlanak viszont azt mondom hogy szerintem nem lenne elég 1-2 uni :) De majd kiderül mi hogy lesz addig is visszatérek oda és intézem az ügyes bajos dolgaim :gamer:

  • Ui.: SA-ért mikortól lehet költözni más szerverekre?


    Jelenleg ez nincs napirenden, bár ezt már Chuck is írta.


    Hasonló beállításokra törekedtünk, mint amit ti is leírtatok, de ettől függetenül nem tudjuk, h mit döntenek felettünk.


    Az újabb univerzumok szándékosan nem kerültek bele az összevonási tervekbe, hiszen egy millás account egy több 100 milliós account mellé bár beköltözhet, de sok esélye nem lesz.


    üdv, T.

  • olvastam olyan hogy költözött valaki és 1 hét helyett egyből átkerült... de már nem tudom hol olvastam

    De ő nem SA-ért ment át hanem a szerver összevonáskor választotta ki h hova menne és egyből át is rakta! Ha jól tudom...

    Ez mit jelent, hogy az újabb unik? Izarról tudnál mondani esetleg vmit? xD