Ninja[Ö: 2.878.480.000] Devil666 [T_T] vs. John McClane [H U J E] (T: 2.710.001.000, V: 168.479.000)

  • Szerintem vicces a történet, úgy hogy leírom az egészet. =)old


    Tesztelgetem az expeket különféle hajókkal 1 körben, a többi kör meg a szokásos, kis csatákra specializálódva. Pár napja már nem adott csatát, ott tartok, hogy a 40-es deu bányák nem hoznak annyit, amennyi az expedíciókra elmegy. Pedig nem nyomom nagy flottákkal 5m deu / exp. Az este folyamán eljutottam arra a pontra, hogy berágtam. Emiatt kiküldtem a lentebb látható bc-ket, és a szemeteseim felét exp-re. Ilyen mindent, vagy semmit alapon, hátha bejön. Közben lejött a MotoGp, aminek hirtelen neki is ugrottam. Nézem a Gp-t, közben majszolom a hagymás-tejfölös chipsem. Olyan 15+ percnél jártam kb, mondom frissítek egyet Ursán. Akkor látom, bejövő támadás, meg pár üzenet. Félig felhúzott szemöldökkel nézem, hogy ki az. Devil666, megvontam a vállam, és gondoltam magamban, hogy úgy is látja, hogy itt vagyok. (Eddig mindig fordult ilyenkor, vagy az utolsó 1 percben.) Szóval mentem is vissza nézni a futamot, az izgalmasabb volt úgy is, a chips meg finom. :tongue:old Pár perc múlva, nem hagyott nyugodni, hogy meg sem néztem hol támad, és mire indult meg. A flottája összetételét se néztem először, csak annyit láttam, hogy 70k hajó. Csekkolom, hogy merre hány méter, és konstatálom, hogy a kiküldött exp flottám előtt ér be a támadása 3 seccel. Ekkor már teljesen elkönyveltem, hogy ez bukta, meg amúgy is, csillagos voltam ugye a másik holdamon. Irány vissza a futam, de azért 5-10 percenként ránéztem Ursára. Jöttek közben a kémek, de nem volt bent semmi, hogy találjanak is valamit. Nem volt már sok a futamból se, de megkellett állítanom. Kb 7 percnél járt a támadás, amikor láttam, hogy már ACS van készülőben. Na mondom itt lesz a fordulás, húz rajta, így előtte beér a flotta, csillagos leszek, és fordul. Gondoltam én. Egyik frissítés után látom, 5 secet húzott a támadáson. Ez volt az a pont, amikor hatra dőltem a székemben, és csak vártam türelmesen. 8)old


    A támadó korrekten gratulált! Megbeszéltük, hogy mekkora mázlim volt. A toplistán fel se tűnt, hogy elbukott 2,7M pontnyi hajót.

    Pár helyen beköltöztek már mellém, a többi helyen meg mellettem vannak. Szóval érzem a kést a torkomon, meg persze nem vagyok vak. :tongue:old

    Ettől függetlenül 30% df szerveren, nekem marad az exp/bánya. Bár, ha ennyire nem adja az exp, akkor csak a bánya.


    Sose ír senki story-t mostanában, ezért ez a részletesség. ;)old



    Ezen az időponton (28-10-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Devil666 [T_T]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 30.000

    Kis szállító 40.000

    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Védő John McClane [H U J E]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 13.000

    Kolóniahajó 1

    Szemetesek 30.000

    Halálcsillag 1

    Csatacirkáló 96.506

    Rakéta kilövő 30.000

    Könnyű lézer 10.000

    Nehéz lézer 2.000

    Gauss ágyú 200

    Ion ágyú 500

    Plazmatorony 200

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Devil666 [T_T]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő John McClane [H U J E]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 10.015 ( -2.985 )

    Kolóniahajó 1 ( -0 )

    Szemetesek 24.481 ( -5.519 )

    Halálcsillag 1 ( -0 )

    Csatacirkáló 96.484 ( -22 )

    Rakéta kilövő 20.083 ( -9.917 )

    Könnyű lézer 6.626 ( -3.374 )

    Nehéz lézer 1.445 ( -555 )

    Gauss ágyú 195 ( -5 )

    Ion ágyú 470 ( -30 )

    Plazmatorony 200 ( -0 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    Nagy pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 2.710.001.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 168.479.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 316.128.000 fém és 399.571.500 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A védő(k) által beszedett törmelék:

    316.128.000 Fém és 399.617.100 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -980.000.000

    Kristály: -1.280.001.000

    Deutérium: -450.000.000

    A támadó(k) összesen 2.710.001.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 213.893.000

    Kristály: 344.751.100

    Deutérium: -11.378.000

    A védő(k) nyeresége 547.266.100 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • gratula john!

    dev te meg okosabban

    ha on a cp nem megyünk végig

    pláne ha felfedező és nem látod sehol a flottáját mert beleszaladhatsz egy ilyenbe.

    az 5sec lassítást meg végképp nem értem.

    na de gyors pótlást mester.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • ilyen az ha nem tywin figyel... nem baj dev, lesz ez még jobb is :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Én megmenteném a GO bácsit!

    Nem tudom mit szólnátok hozzá, ha beengedném a RA-ba? Szerintem jó gyerek.

    A csapata gyakorlatilag döglött. A kedvemért adnátok neki egy ilyen kiskaput, "gonosz" Nyuggerek :) ?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Szép csata, gratula... :thumbsup:


    Az a chips szerintem inkább hagymás-tejfölös-mákos volt.


    Védőnek jó költekezést (és gyorsat, mielőtt Dev vissza veszi), Dev neked meg gyors pótlást, meg kérdezd meg a védőt, hogy hol vette a chipset. :lol:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Gracca itt is! Végre valaki aki szintén rak zenét a csata alá! :beer:na a sztori az én szemszögemből, éjszaka van gondoltam körbenézek Johny holdjai épp peecesedtek hát naná hogy rálesek, aztán blablabla nem akarom húzni az időt :D utolsó kb 10-15perc erősen belaggolt a netem de flottát nála sehol nem láttam a messengerem is ilyen 12mps késésekkel dobálta át az üzeneteim plusz más helyre is mentem begyűjteni a bent maradt cuccot én végig abban a hitben voltam hogy 50 secet visszahúztam, úgy tűnik rossz támadást néztem (korral jár xD) látom csillognak itt is ott is a holdjai mint a karácsonyfa égősor, na akkor kémek sokasága, sehol semmi, mondom lehet már fsen ez meg bent maradt és huncutkodik üres szállításokkal vaaagy kimentegeti előlem a fő flottát és beszivat. Megvan a csata nézem galnézetben sok sok df csatajelentés piros a nevem rajta, többet nem is néztem hirtelen. Bíróúr, a körülmények áldozata vagyok! :lol::dash: na de nem baj, jót beszéltünk! Tőled nem sajnálom mert bírlak,csak azért kergetlek mert beígértem. :)


    Ui: még egy ilyen mákos játékost mint te vagy... Talán csak Django volt ennyire mákos! Jó költekezést! :beer: