A szerepjáték csodálatos világa

  • Hali all! Ki hitte volna hogy az ódivatú, papír alapú szerepjáték a mai napig köznyelvben forog? Nos akinek van egy jó története, kedvenc vagy utált kasztja esetleg bármi amit szeretne megírni a többiek örömére az ne tartsa magába. Ha akad egy kis ideje nyugodtan ossza meg. Lesz akit érdekel ezt garantálom. Ki mivel játszik-játszott-szeretett volna játszani stb jöhet bármi.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Nos mi annak idején sokat heroes 3 aztunk egy gépen 4-5 en persze nem néztünk oda ki mit csinál csak akkor ha csatáztunk :D

    Még Mágust is játszottunk papír alapon :D


    Játszottam Hoditó online is kb 4 es szintig 1600 hektárig mentem.

    Kipróbáltam pár MMo is mint Rappelz amit mai napig is előveszek.Sok ismerős ember ,lehet farmolni.

    Archolrd online, Aion online,viszont a Silkroad online csak nézegettem :D

    Stratégia játékokkal is játszottam azok közül a Suprem Commander Forgend and Alliance a kedvencem kb 700 órám vann benne.

    Nagy csaták, kombinálható beállítások.Bár erre mostanság nem volt idom.


    Witcher 3 ban sok mellék küldit is megcsináltam. Tombraider 2013 is meg volt.Meg a Bioshock.


    Battlefiled 4 is meg van össze kieggel. Azonban videokártya miatt nem játszom.


    Kb 2013 as játékok mediumon szépen elketyegtek a régi gépen csak a supreme commander forgend and alliance fogta meg mert kevés volt a cpu.

    Mivel ott valós idejű számításokat végez a játék minden egyes egységnél. Így írták meg úgy tudom

    A Shadow mordor csak próbálgattam de gpu miatt nem tudtam tovább játszani kevés volt.

    Mai játékok nem mindenkinek jönnek be.


    Mindenkinek meg van a kis ideje és úgy osztja be ahogy tudja.


    Annyi játékkal nem játszhatok mivel még csak ez évben vettem új számítógépet egy kis masina tényleg de videokártyát nem vettem hozzá még . Így az erdeit 1 gb mozog benne .

    Nem éppen videokártyára kell a pénz :D


    Konfiguráció:

    Intel core i3 9100f

    16gb ram 2666 Mhz cl13

    1 gb gpu

    700 wattos chieftec

    1 db ssd 240 gb os rendszernek


    alap lap meg egy asus kis alap lap nevét így most nem vágom asszem asus 265 M

  • Ez jó. Csak pont hogy ennek az ellentetjére gondoltam. A papír alapú szerepjátékra. Magus, D&D, Vampire és sorolhatnám.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Nem tudtam mit írhatok :D


    Mágusba talán fél orc bár nem szép és nem voltam túl okos sem,Sok kalandban vettünk részt .Szeretünk volt egy várost alapítani.

    Ritkán ültünk össze de akkor több órát is.

    Dungeon and Dragon könyvem meg van is :D

    Azonban bestiarumom nincsen hozzá.Karakter készítő lapom van még mindig szép színes :D

    Kb 2006-2010 ig foglalkoztam ilyenekkel.


    Voltak annak idején ilyen kis könyvek is amit végi lehet vinni kocka dobásokkal.

  • Hmmm... 18 évesen kezdtünk Harc és varázslattal. Megöltek az alapkalandban a farkasok, mert azonnal nekiestünk és harccal próbálkoztunk.

    Aztán a srácok egy ideig d&d-t nyomtak majd jött a MAGUS... ami szerelem maradt... (mint látjuk annyira, hogy összekeverem Ranagolt Dartonnal :D ) De nagyon sokat játszottunk, főként meséltem. Olyan 12+ os varázslóm volt, akinek a repülőszőnyege tele volt tolva bélyegekkel... az aljára félelem varázsjel stb... úgy utaztunk vele, mint egy mostani harckocsival :D A varázslón halottmozgatás bélyeg :D Ha meghalt "feltámadás" azonnal, teleport a fővárosba és feltámasztás... De a gonosz csapattársaim mindig meg akartak ölni :D


    Levelezős szerepjáték: Túlélők Földje (mai napig nyomom :D)


    MAGUS mellett volt, Call of Cthulhu, Starwars, Gyűrűk Ura, Shadowrun


    "Te mondd meg a királynak, hogy meghalt a fia"

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Jelenleg egy Darton paplovaggal játszok. Brutális erősen támad MF forgat egy ostromkaszát 2k10+7 sebzés. A csapat elég érdekes vagy egy tolvajnőnk egy amatonunk és egy gladiátor. Verseny modulokat játszunk leginkább, hogy ne legyen könnyű a dolgunk. Előzőleg egy félork gladiátort nyomtam. Csupa izom agyatlan gyilkoló gép volt a lelkem. :dash:

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Ostromkasza :D Most olvasom mi az.

    Milyen magas a karakter? Én azért erősen korlátoználak... illetve kötném ügyességhez és állóképességhez kicsit...+ nem harcolhatnál órákat ezzel a két fegyverrel egyszerre... 01-es dobásnál megsebzed magad stb :D

    Fasza csapat :) Te vagy a pap és az ütőgép is egyszerre. És az agy :D elkéne' még oda egy mágia használó. Kaptok egy olyan küldetést, ahol gondolkozni is kell és meg vagy lőve egyedül.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Elég táp igen. 18 erő 16 ügyesség gyorsaság kellett hozzá meg a mester fok. A csapatból én is hiányolok egy arel vagy gilron papot aki gyógyít meg szociálisabb karakter de kb csak nekem van szerepjátékos tapasztalatom így nekem kell a hátamon vinni a csipet csapatot.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Végül is, nincs osztozkodás :)

    Darton papként, esetleg Rend Halál jellemmel: én gyógyítok, én tudok feltámasztani, én adom az észt. Ez van :)


    Legfeljebb a tolvaj hátbaszúr :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • A gladiátor a haverom lett, az amazon meg akar dugni, a tolvaj pedig fél tőlem. Nem nagyon mernek ellenem jönni. Elmondtam nekik amikor szervezkedtek az elején, hogy nagyon szép temetési szertartást tudok csinálni akármelyiknek:dead:

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.