[Ö: 228.186.232.000] Tywin Lannister [T_T] & Raizen [T_T] & Devil666 [T_T] & Malesde [T_T] & queen [T_T] vs. Aurri [H U J E] (T: 42.604.788.000, V: 185.581.444.000)

  • Hat had gratulaljak nektek szívből az eddigi legnagyobb csatahoz ...gigazi csata megért mindent ..kellemes költekezést :)

    A védővel meg ne foglalkozattok...nem tud emelt fővel veszteni ..jön H nem érdekli úgyis abba akarta hagyni ...de nemrégiben még másik accal jött vissza úgy tudom titteket lecsapni :)

    Tehát ....nektek kellemes költekezèst kívánok ...aurinak még sok boldogságot a pénzhez ami annyira kiemelt :)

  • Hat had gratulaljak nektek szívből az eddigi legnagyobb csatahoz ...gigazi csata megért mindent ..kellemes költekezést :)

    A védővel meg ne foglalkozattok...nem tud emelt fővel veszteni ..jön H nem érdekli úgyis abba akarta hagyni ...de nemrégiben még másik accal jött vissza úgy tudom titteket lecsapni :)

    Tehát ....nektek kellemes költekezèst kívánok ...aurinak még sok boldogságot a pénzhez ami annyira kiemelt :)

    köszönjük :)

  • Hali mindenki.


    Igazi öröm volt, hogy részt vehettem ebben a csatában. Figyelni épp olyan izgalmas volt mint együtt repülni, a szervezkedés minden percével együtt, igazi élmény volt. Öröm, boldogság, ünneplés volt, de igazából mindannyian éreztünk egy kis szomorúságot is, még ha a többiek nem mondják, akkor is ott van bennük. Egy hatalmas flotta esett el, úgy hogy egy nagy ember volt mögötte. Ez a flotta valóban több küzdelmet érdemelt volna. Ahogy az igaz vadász is, mikor elejti áhított vadját, úgy mi is (én biztosan) az öröm mellett egy kicsit szomorúak is vagyunk, mert onantól az már nincs többé. Mert mindannyian tudjuk hogy mekkora munka vált semmivé. Tiszteltem Aurrit. Megérdemelte, ez nem kérdés, sok nagy dolgot vitt véghez, sok energia, idő és anyagi befektetés. Viszont egyszer átfordult, hogy véletlenül, vagy szándékosan ment el abba az irányba, amit az utóbbi időben szerintem mindenki látott, azt nem tudom. Azt tudom, hogy megváltozott. Aurri arról beszélsz, hogy tettekkel bizonyítottál. Mit és mivel? Az utóbbi időben híres, bár (szerintem jobb szó a hírhedt) emberekkel mozogtál együtt. Ez nem érdekelt, mert tőlük függetlenül maradhattál volna az a nagy ember akit megismertem.

    Megértem hogy sokat vesztettél, nem kevés munkád ment a lecsóba, viszont ez a hihetetlen magyarázkodás, vádaskodás már igazán felesleges volt. Megőrizhettél volna egy kis darabot egykori nagyságodból, azzal hogy emelt fővel veszítesz. Ha a folytatás mellett döntesz, akkor őszintén kívánom neked a gyors talpraállást. Pihenj kicsit, mindenki belefáradhat a játékba. Ha pedig újra megvan a régi lelkesedés, ne habozz visszatérni....


    Tywin emlékszel arra az időszakra, mikor még ellenfelek voltunk?:phatgrin: Gondoltad akkor, hogy egyszer közösen repülünk, és egy top1 csatát alkotunk? Dev, veled mindig szivesen megyek csatába, akkor is jókat szórakozunk mikor mindent elszúrunk.:rofl: Szerencsére most másképp volt, bár nem hibátlan ez a csata sem. De attól szép. Malesde, queen, szuper volt a csata, már várom mikor lesz a következö közös nagy dobás, jók vagyunk együtt. :beer:

    Gratula srácok, megcsináltuk!:phatgrin:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Szép volt!!!


    Kihagyom a kaptafákat ;)

    Ekkora flotta ha nem mozog, mi nyersit hoz és mi szabadságot! Mi hatalmat ad, a maga az erő a hatalom!?

    Aurri mennyire jól tudod te ezt forgatni! Mestere vagy ez biztos ! ;)


    Spy&fly! Milyen elcsépelt és mennyire nincs köze ehhez a csatához!

    Egy kém valahol valamikor és még is gyilkos, egy kém meg a gondolat és megy Ogame előre.


    Aurri minden jót, ha mész, ha maradsz.


    Respekt a támadóknak!, ügy tűnik elég vadak ahhoz hogy ne féljenek.

    Akinek sok a cirkálója azzal akár hogy, de vigyázni kell ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Köszönöm a Gratokat mindannyiunk nevében! :thumbsup:


    Aurri


    sok sikert kívánok a való életben!

    Még annyit hozzá fűznék hogy írtam neked még annó a megállapodásunknál hogyha megszeged automatikusan bomlik az MNTnk, becuccoltál volna Raizen mellé, és tudtad hogy tudom mert írtam hogy tudom. De mostmár lényegtelen!


    "A kamiont is megfogja az árok" ;)


    Végezetül:

    Egyszer még hálás leszel azért hogy most abbahagyod, azt a sok pénzt, energiát és figyelmet amit ebbe beleöltél oda teheted ahol nagyobb szükséged van rá!


    Gullcsi


    Minimumon venni flottát nem nagy cucc, figyelemmel kisértük a Gagarin acc újjáépítését a szöviben.


    Gandalf


    Ja, nem sokat változtam ilyen téren csak merészebb ötleteim vannak! :thumbsup:


    Köszi mindenkinek a Likeokat a kommenteket a Gratokat és a figyelmet! :beer:

  • Minimumon venni flottát nem nagy cucc, figyelemmel kisértük a Gagarin acc újjáépítését a szöviben.


    Ilyesmi az Ursán (is) minden nagyobb szövetségnél jellemző (volt) régebbi- és új accountra vonatkoztatva is.. nem csak náluk.. mi is figyelemmel kísérjük az ilyen tranzakciókat.. ;)


    Aurri, minden jót a való életben. Sajnálom, h így kaptak el, de FS az kötelező :)


    üdv, T.

  • Igen Trockij, csak nem ilyen léptékben mint ahogy ő csinálta! Engem előszeretettel b@szogt@tt@tok te is meg ő is pont e miatt! :grumble:

    Csak ugye én nem

    90 - 110 MRD:!::!::!:flottát szereztem így vele ellentétben hanem jócskán a töredékét! Meg ugye én kilettem kiáltva egyből Pushing királynak, de amikor ő csinálja akkor "á mindenki ezt csinálja" Szerintem pontosan tudod most mire gondolok szükségtelen mélyebben belemennem!

    Köszönjük a Gratulációt neked is Trockij! Szép estét!

  • Óriási különbség van abban, ha valaki egy _törlésre_ szánt acc flottáját átjátssza, mint ha, a termelést/expen jött nyersit flotta vásárlásra költöd!


    Az “elkapásomhoz”, amit olyan fantasztikusan-csodálatosan-ügyesen-hatalmas játéktudással kifigyeltetek, annyit még hozzá fűznék, hogy Guratnak-Staynek-Devilnek-Tywinnak is elpofáztam ugyanazt. Fogjunk össze.

    SENKInek nem volt egy egyértelmű nemleges válasza.

    Innentől kezdve, szégyelljétek magatokat...


    Szóval, nem kell a rizsa ;)


    Na, legyetek boldogok, este kiteszem az átvétel kritériumait. Csoki! 😁

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • Először is a számok szépek.

    Másodjára köszönöm a sok említés, látom itt is engem kell emlegetni.

    Csatához nem szólok mert lényegtelen.

    Egy olyan embert le szedni aki be ájul a sok munkátol nagy dicsőség.

    Aurri annyiban volt f.. Z, hogy nem ment vbe.

    Ami érdekes az épp az amit tywin ír.

    Vak létére azonnal ki szúrja kinek mennyi az expedíció.

    Az is érdekes dolog, hogy egy elvileg vak figyel az egész nyugger /tt bandára.

    Értem ezt arra, hogy Ács védésben áll nem 1 tagnál nonstop pár kémmel....

    Az, hogy valaki vak és különféle segéd programokat használ tudtommal nem engedélyezett.

    De trockij és lorovus biztos látva a hivatalos kórlapot a vakságról így engedélyezték neki a riasztó és mindenféle más program használatát.

    Érdekes módon sok régi más unis szövi társa és ellensége nem tud a vakságról.

    A flotta kereskedés devil részéről érdekes.

    El ad szövin belül X mennyiségű flottát bele érte guratot is és egy jobb accal vissza veszi.

    Engem ezért bannoltak fidisen mert egy hulladék acc flottáját át kereskedte nekem ismerős...

    Lehet ilyenkor guratot kell hívni és akkor nincs bann.

    Majd ha lessz ilyen tudom kit kell keresni.

    A többi résztvevő említésre se méltó.

    Látva ezt a mostani ogame színvonalát és amik mennek

    Úgy érzem ideje mindenkitől el búcsúzni és minden további szépet és jót kívánni.

    Tywinnal vigyázni mert figyel mindenkit kém nélkül.


    *figyelmeztetés provokáció miatt.

    üdv, T.

  • Szemesnek áll a világ! 🤣😂🤣

    Oven, ott a pont! 😂😂😂


    Basszus, így sose végzek a garázs rendrakásával, ha állandóan írogattok minden platformon 😂

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • hű látom vannak bajok a fejekben

    oven te miket beszélsz? :D

    soha nem voltam ácsvédésben kémekkel a szövitársaknál.

    a vakságot nem mondtam mindenkinek. Mikor kezdtem rigelen, még rengeteg mindenben szükségem volt segítségre ezért elmondtam yakuzáéknak meg szundiéknak, aztán szépen elterjedt.

    illetve devilnek említettem valamikor még xalin.

    de pl japetuson is játszottam kicsit lokiékkal, de nekik már nem mondtam, mert nem volt szükségem segítségre semmiben.

    a segédprogramokról

    képernyő olvasót használok

    ez annyit tud, hogy felolvassa a képernyőn látható szöveget, ahogy a nevéből is kikövetkeztethető.

    képekkel, ábrákkal nem igazán boldogul.

    és ennyit tud semmi többet.

    nem szól rám ha támadnak, nem szól rám ha megjelenik valahol exp df.

    riasztót, és egyébb segédprogramokat soha nem használtam.

    antigane meg universe wiew fut és csókolom.

    gondoljatok már bele mi hasznom származna abból ha azt kamuznám hogy vak vagyok?

    nevetséges komolyan.

    2020-at írunk

    ma még meglepő hogy egy vak is tud ilyen netes játékkal játszani?

    ja, egyébként queen is vak :D


    a csata még mindig tetszik :D

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Mkst nektek az fáj hogy pont ő figyelt ki vagy mi ?

    Hibaztal és hibaztok ...emelt fővel kéne viselni a veresèget és nem támadni a való élettel az ellent ....oven....ha bant kaptál lehet volt más is ott a dologban ......emkexel uni6ban Sparrow kapitányra .....a csatát ne offoljátok ...attól mert ti elbuktok attól mèg ez a csata nagyon szép és az is marad mások számára :)

    Skacok nagyon szép az ütközet továbbra is és kellemes költekezést kívánok :)

    Ui:akkor téged tanított sparow rigelen?

    Említette hogy segít egy bajtarsanak :)

  • Érdekes akkor az a fél olvasó program.

    gondolnom véletlen se saját magától olvassa fel, hogy Xy-nak

    Több Mrd expedíció df van 3 vagy 2 galaxyssal odébb és

    Azért írod, hogy kár, hogy nem tudsz érte repülni...

    Vagy automatikusan frissít és riasztás helyett fel olvassa neked az eseményeket?

    Ennyi erővel legális a fél olvasó program, csak ne nevezzük riasztónak...


    *figyelmeztetés off miatt

    üdv, T.

  • te szerencsétlen idióta

    akkor olvassa, ha nyomkodom épp a gépet

    vagy hogy gondoltad? bekapcsolom aztán pofázik 0-24-ben?

    ne reklámozd már hogy ennyire hülye vagy.


    *figyelmeztetés off, provokáció és sértegetés miatt

    üdv, T.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Nem ment törlésbe az az acc! Malesdenél van jelenleg is! Avagy az az acc is részt vett ellened ebben a csatában! Valamint az hogy a jelenlegi accom V ben állt jó ideig és 10+ mrd nyersi kimaradásom volt amég én vacakoltam azt nem számoltad bele!


    A 3 pontos megállapodásunkban leszegeztem hogy AZONNAL BOMLIK amint megszeged nem várok 1 percel sem tovább!


    Összeálltál Marquezzel és Ovennel mit vártál ezek után? Hogy örömtáncot járva igent mondunk? A TE döntéseid vezettek el idáig!


    A másik az hogy pontosan így van! SENKINEK NEM VOLT sem igen sem nemleges válasza! A te hibáid próbálod a nyakunkba varni? FSelni kell aztán annyi! Ezüst tálcán kínáltad fel az accod mikor bejöttél a közvetlen közelünkbe és FS nélkül hagytad!


    Megérdemled hogy abban a tudatban élj tovább hogy a te egódat porig alázta 2 vak, 2 olyan akit semmibenéztél (Raizen és Malesde) és egy félkegyelmű! (ez volnék én)


    A sok év alatt amit felépítettél megbecsülést azt sikerült pár nap alatt porig rombolnod! Már a szövitársaid gyomrát is kezdi megülni!


    Tisztelet neked Erik! Egyet értek veled! Mélyre süllyedt!


    Oven a helyedben inkább megse szólalnék, neked semmit nem kell bizonyítanom!

    Az hogy kit hogyan fognak meg az meg csak az acc tulajon múlik!