[Ö: 228.186.232.000] Tywin Lannister [T_T] & Raizen [T_T] & Devil666 [T_T] & Malesde [T_T] & queen [T_T] vs. Aurri [H U J E] (T: 42.604.788.000, V: 185.581.444.000)

  • Új magyar .hu Top1


    A csatát szeretném egy régi csapattársunknak Makkmarcinak ajánlani!


    Hol is kezdjem? Talán ott lenne a legcélszerűbb ahol ez az egész kezdődött de az hosszú lenne ezért csak nagyvonalakban a dolgok tisztázásáért. Annó Aurri kért tőlem egy MNT-t amit meg is kapott ennek ellenére kaptam a kémeket amire pipa lettem mondtam hogy ennyi volt, volt pár farmom nála és megint MNT-t akart akkor kötöttünk egy megállapodást hogy csak akkor ha 3 feltételt elfogad, az egyik ezek közül az volt hogy nem cseszteti Raizent a másik hogy nem kémked a 3.-ik lényegtelen mivel visszavontam! Aztán utóbb a Gagarin acc elleni csata előtt Raizen észrevett egy költözést amit mellé raktak, kiderült Gagarin accjával Aurri játszott avagy kijátszotta a megállapodásunkat, amikor visszavette a saját accját írtunk pár sort, azt is mondtad nem Oven kapja az accod, elhittem. Oven kapta. Pont azt tetted amiért sok csatádnál engem szapultál hogy visszaépítsd a Gagarin acc flottáját! Leszedted Jokert, Raizent, becuccoltál Tywin mellé több helyre is, azt írtad nem nyomsz ellene holdrombolást, akkor kaptak a dseid egy ninját amik Tywin holdjára tartottak! A Makkmarci elleni dolog...

    És még sorolhatnám, röviden: megbízhatatlan vagy!

    Legyen ez örök mementó!


    Malesde azt kérte ez legyen benne:

    "A fenyegetés ellenére én vagyok a győztes oldalon"


    Malesde szép első csata ez a szerón! Külön Grat! :beer:

    Gratulálok a résztvevőknek az Új HU TOP1 csatához! Jóvolt veletek repülni!

    Sört meg pi... Izé... piát mindenkinek! :beer::beer::beer::beer::beer:


    Akit még megemlítenék: Stay sajnálom hogy ezúttal nem tudtál velünk repülni,remélem bepótoljuk! :beer:



    Aurri, mint játékos... Ebbe inkább nem megyek bele jobban. De mint embert tisztellek, csakis ezért kívánok neked mielőbbi pótlást!



    Ezen az időponton (21-10-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Tywin Lannister [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 5.207.199

    Nehéz Harcos 11.416

    Cirkáló 501.081

    Csatahajó 105.417

    Csatacirkáló 130.483

    Bombázó 3.044

    Romboló 100.637

    Reaper 102.329

    Pathfinder 108.429

    _________________________________________


    Támadó Raizen [T_T]

    ________________________________________________


    Bombázó 7.781

    Romboló 28.646

    Könnyű Harcos 2.419.506

    Reaper 4.344

    Nehéz Harcos 416.147

    Csatahajó 213.955

    Csatacirkáló 27.011

    Cirkáló 34.052

    Pathfinder 25.703

    _________________________________________


    Támadó Devil666 [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.717.113

    Nehéz Harcos 457.070

    Cirkáló 500.000

    Csatahajó 276.402

    Csatacirkáló 165.807

    Bombázó 63.992

    Romboló 200.000

    Reaper 140.484

    Pathfinder 92.440

    Nagy Szállító 1

    _________________________________________


    Támadó Malesde [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.821.864

    Nehéz Harcos 72.526

    Cirkáló 10.990

    Csatahajó 36.993

    Csatacirkáló 25.553

    Bombázó 5.487

    Romboló 2.023

    Reaper 833

    Pathfinder 31.188

    Kis szállító 426.553

    Kémszonda 238.585

    _________________________________________


    Támadó queen [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 4.277.236

    Nehéz Harcos 19.655

    Cirkáló 344.732

    Csatahajó 110.152

    Csatacirkáló 188.002

    Bombázó 16.871

    Romboló 105.066

    Reaper 87.893

    Pathfinder 83.663

    _________________________________________


    Védő Aurri [H U J E]

    ________________________________________________


    Kis szállító 805.353

    Nagy Szállító 1.043.083

    Könnyű Harcos 3.563.731

    Nehéz Harcos 768.684

    Cirkáló 640.723

    Csatahajó 314.037

    Kolóniahajó 266

    Szemetesek 532.537

    Kémszonda 671.046

    Bombázó 11.228

    Romboló 360.814

    Halálcsillag 779

    Csatacirkáló 271.466

    Reaper 100.260

    Pathfinder 226.205

    Rakéta kilövő 37.499

    Könnyű lézer 12.400

    Nehéz lézer 300

    Gauss ágyú 600

    Ion ágyú 910

    Plazmatorony 370

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Tywin Lannister [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.170.295 ( -2.036.904 )

    Nehéz Harcos 8.325 ( -3.091 )

    Cirkáló 437.546 ( -63.535 )

    Csatahajó 99.460 ( -5.957 )

    Csatacirkáló 126.493 ( -3.990 )

    Bombázó 2.964 ( -80 )

    Romboló 98.926 ( -1.711 )

    Reaper 100.756 ( -1.573 )

    Pathfinder 93.696 ( -14.733 )

    _________________________________________


    Támadó Raizen [T_T]

    ________________________________________________


    Bombázó 7.568 ( -213 )

    Romboló 28.179 ( -467 )

    Könnyű Harcos 1.476.402 ( -943.104 )

    Reaper 4.272 ( -72 )

    Nehéz Harcos 305.916 ( -110.231 )

    Csatahajó 202.371 ( -11.584 )

    Csatacirkáló 26.264 ( -747 )

    Cirkáló 29.861 ( -4.191 )

    Pathfinder 22.315 ( -3.388 )

    _________________________________________


    Támadó Devil666 [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.278.366 ( -1.438.747 )

    Nehéz Harcos 336.678 ( -120.392 )

    Cirkáló 439.438 ( -60.562 )

    Csatahajó 261.685 ( -14.717 )

    Csatacirkáló 161.286 ( -4.521 )

    Bombázó 62.423 ( -1.569 )

    Romboló 196.768 ( -3.232 )

    Reaper 138.439 ( -2.045 )

    Pathfinder 80.232 ( -12.208 )

    Nagy Szállító 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Malesde [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.110.961 ( -710.903 )

    Nehéz Harcos 53.232 ( -19.294 )

    Cirkáló 9.626 ( -1.364 )

    Csatahajó 35.019 ( -1.974 )

    Csatacirkáló 24.866 ( -687 )

    Bombázó 5.366 ( -121 )

    Romboló 1.993 ( -30 )

    Reaper 821 ( -12 )

    Pathfinder 27.051 ( -4.137 )

    Kis szállító 260.262 ( -166.291 )

    Kémszonda 117.906 ( -120.679 )

    _________________________________________


    Támadó queen [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.610.185 ( -1.667.051 )

    Nehéz Harcos 14.387 ( -5.268 )

    Cirkáló 302.433 ( -42.299 )

    Csatahajó 104.139 ( -6.013 )

    Csatacirkáló 182.496 ( -5.506 )

    Bombázó 16.438 ( -433 )

    Romboló 103.373 ( -1.693 )

    Reaper 86.537 ( -1.356 )

    Pathfinder 72.439 ( -11.224 )

    _________________________________________


    Védő Aurri [H U J E]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    421.468.030 Fém, 146.927.125 Kristály és 1.578.975.570 Deutérium


    A támadó összesen 42.604.788.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 185.581.444.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 35.175.452.295 fém és 21.989.745.311 kristály lebeg.

    A támadó 2.147.370.725 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 6.266.750.325

    Kristály: 10.047.636.436

    Deutérium: 393.393.570

    A támadó(k) nyeresége 16.707.780.331 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -100.579.592.030

    Kristály: -68.962.307.125

    Deutérium: -18.186.915.570

    A védő(k) összesen 187.728.814.725 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • sziasztok!

    a furcsa számomra az, hogy aurri nem fselt.

    pedig miután visszavette az accot oventől, lebeszélte vele dev h innentől nincs mnt. stayval még régebben genya volt, így részéről se volt mnt.

    az első hetekben még ment az fs, sőt csinált még egy ikerholdat a meglévő 2 mellé, aztán egyszer feltünt h mindig ugyan azon a holdon tevékenykedik, ráadásul egy olyan helyen ahol szimpla hold van. már akkor megfordult a fejemben h nem fselhet, aztán egyszer ránéztem napközben mikor off volt, és bent parkolt.

    Kicsit elengedtem a dolgot, elmentem v-be, most a napokban jöttem ki, és mondtam a srácoknak h figyeljük már este hol hunynak ki a fények aurrinál. Mert ha ott ahol láttam napközben parkolni, akkor nem fsel.

    és hát ott tevékenykedett utoljára, így kövi éjjelre megszerveztük a partyt.

    jó költekezést magunknak

    aurrinak gyors pótlást ha folytatja

    és attól h nem kémkedünk, még figyelünk.

    mindig.

    :)

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Hallot indul hozzád, uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

    Hát jó reggelt... Tudtaaam ezt de nem sejtettem ...^^ Szó volt a srácoknál hogy miután a szerencse süti ***** szét rombolta Aurri top1 nagyon durván kiépített accját . Azután le lesz durantva (mondjuk előtte is csak a jó isten mentette meg vagy 3 szor) . De kellemes/kellemetlen meglepetés volt a mai reggel :) Spy&fly...^^ ez nem hozzád való Aurri ... Én úgy képzeltem hogy nagy hold rombolás, védés , több órás kisérés lesz... De ez mi... Mondjuk meg értelek , azok után amennyit romlott ***** keze alatt az accod, lehet nekem se lett volna kedvem vigyázni rá. Első hiba az volt hogy Dev-et nem vetted komolyan ... Aztán sokadik hiba az hogy: Oda adtad annak akit nem nevezünk nevén (nem érdemli meg a nevet) . Aztán a Gagás fekália kevergetés se volt a legjobb ötleteid egyike ...^^ De most már mindegy , mint ahogy nekem is lehet neked is lassan el jön a vége a játéknak. Szerintem érzed te is hogy ez már nem olyan mint anno (maga az érzés) . Bár ha folytatod akkor sikeres talpra állást kívánok . Hune ni noru takereba avodo. (A sast is megcsalja olykor a szeme.)

    Srácok nektek Gratulálok tudom hogy mennyi tervezés volt ebben , még ha spy&fly formában történt is végül meg . Hány éjjel ment el rá , hány költözés lett fordítva stb. És az hogy Stay flottája itt sincs ez külön kiemelendő . Egy szó mint száz királyok vagytok . Queen&Tywin nektek külön gratulálok , ez a csata a ti esetettekben felér 10000 csatával és bizonyítottátok nincs lehetetlen . Profit így is nagy, a bukó meg ilyenkor nincs is ... Mert itt minden vas meg érte a támadók részéről . Gratulálok a Nyuger szövetségnek. És úgy érzem az Ursa szappanopera egy évadzáró részhez ért . Bár valszeg lesz folytatás :) Jó költekezést kívánok .

  • Gratula a csatához srácok örülök hogy össze jött

    Mielőbbi pótlást!

    Mali neked meg szép bekoszono

    Akkor mégsem vagy "kezdő" mint mások állítják 😂

    Na sebaj az ő veszteséguk a ti győzelmetek!

    Csak így tovább!

  • Nincsenek szavak, és nincsenek könnyek...

    A flották mindig csak jönnek, s mennek.

    Két éve vontak egybe minket...

    Azóta nyomkodjuk a támadás linket.

    Közben annyi minden elrohant mellettünk...

    Lehet az idő is eljárt felettünk.

    Örülök, hogy ezen a toron nem volt most helyem...

    De ez a szomorú és igazságos jelen.


    ... Előttetek srácok a kalapom emelem!

  • Naggggyon szép csapatmunka:!: Frászt kaptam volna, ha ilyenkor becsillagosodik, és küld egy kémet :cursing: . Öt benzinkút megy csődbe ... Azért a rizikó mindig benne van, de most szépen végig lehetett ülni ezt az akciót, gratulálok mindenkinek a szerencsés TOP1 csatához :beer: ! Aki innen feláll, és beéri a többit, az kemény, de aki még revansot is vesz, na az a csoda:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • A kisebb harcokra az ember mindig másképpen tekint mint az ilyenekre. Ez kicsit olyan, mintha magunk alatt bontanánk a fát... Bár ez a fa ki akarta irtatni az univerzumunkat a "gonosszal"... ezt én is megrónám rajta! De amúgy Aurri egy rendes srác, nem érdemelte volna meg mindezt.


    Elvesztett az uni egy szép nagy flottát... ezáltal gyengültünk... ez szomorú

    Ott a másfél milliárd deu... egy akármilyen vicc fs-t le lehetett volna vele tolni... 20-30 milla kell a legegyszerűbbhöz, ami még elkapható, de mégis csak fs!

    De Aurri marad nagy ember közöttünk! Még az is lehet hogy visszahúzza a flottát és lecsap! Áldozata megmutatta nekünk, hogy nem bízhatjuk el magunkat soha!


    Összefogott 5 ember és együtt mozogtak... azért nem egyszerű egy ilyen hadművelet... nagyon szép, dicséretes... így ők léptek a leköszönő helyére!

    Én nem Malesdét emelném ki a csapatból :) Az ilyen csaták egy emberesek... + 4 csatlakozik. Nem hiszem, hogy ő volt az irányító ember. Az Ördög dühe pusztította el.


    Wish: nem rossz a Darton pap szöveg :D Azt hittem csak én vagyok/voltam szerepjátékos :thumbup:

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Bitang flották!


    Próbáltam olvasgatni, de sok sok előzmény lehetett még, főleg Oviska részéről.

    Gratulálok a támadoknak!



    A védőnek mielőbbit!



    Soldier

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • nem engem elmeltek ki de talán emlékszel mikor kerestem accot ursara milyen szépet kommentelt nameg mégis csak első csata a szerveren!

  • Na és most 1 saját gondolatot is hozzáfüznék 2 napja keresett meg Tywin hogy mekkora a flottám elküldtem erre kérdezte csatlakozók-e ilyen gigászi csatát kár lett volna kihagyni de speciel az én flottám csak guppi volt a cápák közt! Minden esetre hajnalban majdnem inkàbb aludtam még 1 órát munka előtt nem bántam meg de most meg fáradt vagyok ebből fakadóan ingerült mint a mensis nagyasszonyok kárát látja a főnök :D

    Gratulálok magunknak Aurinak sikeres talpraállást nem ismerem de szálka volta. Szememben a kommentje óta!!

  • Nem vagyok ezen a szerveren, de azért nyomon követem az eseményeket mindenhol.

    Dev-el régen játszottunk együtt egy csapatban és akkor is nagy kópé volt :D, de látom ez mit sem gyengült.

    Gratulálok a hatalmas számokhoz mindenkinek.

    Ilyen az amikor elkényelmesedik az ember, de ha nincs a kényelem akkor gondolom más módon lett volna leszedve.

    Grat mégegyszer mindenkinek.

    Mennek a sörök :D

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Ez igazán szép lett. Egységben az erő. :)
    Aurri nagyon sajnállak, Librán váltottunk pár szót és ott össze haverkodtunk. Igazi vaterán voltak szép pillanatai, de mint a való életbe ebbe is bele lehet fáradni(öregedni) és valjuk be már a Ogame.hu nem olyan mint régen volt és sajnos ez negativ irányba csökken folyamatosan, ami szerintem elkerülhető lenne,de a fejlesztők vagy nem tesznek semmit vagy nem tudom :(

    Igaz egy FS-el elkerülhető lett volna. :)

  • Én is tiszteletem teszem végre. Nagy gratuláció a támadó sornak. Nem semmi vas került megmozgatásra. Aurinak kívánok erőt a talpra álláshoz. A kedves szövi társaknak meg kellemes újjá építést és pótlást.

    Sajnálom, hogy kimaradtam a buliból, de ugyanakkor örülök a sikereteknek. Legyen sokáig magyar top 1 a csata.


    Tywinn neked meg szép szülinapi ajándék lett :bday:!

    Még egyszer isten éltessen!

  • Én sem vagyok ezen az unin, de ehhez mindenképp gratula a támadóknak, s mielőbbit a védőnek! Szép csata és szemet gyönyörködtető flották mindkét oldalon... hát igen ez az ogame, nincs beverhetetlen flotta, és az űrben senki nem hallja a kiáltásod:)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Gratulálok a támadóknak, igen nagy csatát sikerült összehozni :) Gondolom a szervezés része nem lehetett nehezebb, mint anno Orionon. Devil akkorról lehetett némi sejtésed. :pump:


    Aurri, neked meg ejnye-bejnye. Hányszor játszod még el, hogy olyanokkal állsz össze akikkel nem kéne és nem figyelsz a flottádra azok után, hogy valakinél kihúzod a gyufát? Inkább menj vakációba, amíg nincs meg a tűz. Mielőbbi felépülést és kerüld a becsületmenteseket ;)

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • köszönjük a gratulációkat.

    a védő szerintem abban a hitben élt, hogy békén hagyjuk.

    az első hetekben ugye írtam is hogy ment az fs, csak látta h kémet egyáltalán nem kap így szép lassan leszokott az fs-ről.

    a csatának se voltak előjelei, eggy kémet se dobtunk rá kb 1-2 hete.

    hétfőn kijöttem v-ből, szóltam a srácoknak hogy szerintem nem fs-el, szedjük le.

    hétfő éjszaka figyeltük az aktivitását felváltva, majd kedd éjjel felkeltünk, kémkedtem és indultunk.

    szóval ez nem egy olyan acs volt Gullcsi ahol az egyik szól a többi 4-nek hogy gyertek és heló, ez csapat munka volt.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Gratulálok...


    Csak azért tudtátok ezt megcsinálni, mert hagytam mindenkit békében, remélve, hogy van egy kis eszetek.


    original.gif


    Bla, bLa BlA, BLAAAAA :DDD


    HA akarom 2 hónap alatt nagyobb flottám van/lehetne, mint nektek együtt véve. De már rég nem akarom-akartam...


    Senkit nem b@sztattam, csak kopott expen a flotta, pedig lesz itt még kutyára kamion összevonáskor i...óták. Megmondtam fogjunk össze.

    Nem, nektek ez a kétes dicsőség kellett....hát nagyon GrAtUlÁLoK! :DDD

    Nyertetek a csatán fejenként max. 3 mrdot? MI VAN??? Naponta csinálunk annyit ha kell.... ugyan már... ennyit tudtok...


    Devil te meg menj a pi....ba, mikor visszajöttem, beszéltünk, annyit írtál nem bízol bennem, én tettekkel bizonyítottam, senki egy kémet sem kapott.

    A Tyvinos hülyeségeddel meg menj a p...csába, az a MI KETTŐNK ügye volt, mit pofázol bele, pláne utólag + többször is megbeszéltük!!!


    Tywin a vak... hagyjuk már... persze-persze... nekem meg tollas a hátam.

    Accon a flotta 1 gombnyomásra visszaugrik +70 mrd körül, direkt nem húztam vissza, majd az új gazdája azt csinál vele amit akar.


    Vbe teszem és meg hirdetem itt. De lehet csak azért megérné maradnom, hogy sok-sok-sok álmatlan éjszakátok legyen, hehe :DDD (lóf@szt értek ti annyit...)


    Elegem lett a szokásos tipikus magyar faszságból/mentalitásból, azaz: dögöljön meg a szomszéd lova is!


    Ma kezdtem az új munkahelyemen, csodálatos iroda, beosztottak, munkatársak, munkafeladatok, + meg van a vadiúj 10+ millás autóm, + feleségem is ma kapott fizetés emelést, úgyhogy pont lesz@rom ezt az egész játékot, amit egyre jobban sikerült a fejlesztőknek elcseszni.


    Ttovábbi jó hentelést nektek, irtsátok csak egymást. :DDD


    Ezennel GAME OVER!


    Mindjárt nyitom az acc átadó postot, csoki...



    Ps.: Gullcsi : az Ranagol dicsőítő fohásza... ;) A Kosfejes Úr, vér szálljon a szájára, ezért meg fog kicsit fenyíteni, hogy összekevered egy kis nyikhaj Pyarroni istenecskével :D


    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von Erick144 ()

  • Vakegér, nagyon tévedsz ismét.

    Olyan nyugodt vagyok, hogy fát lehet vágni a hátamon.

    Nekem egy csodás napom volt végre a monoton expek nélkül, mindenben sikeres volt a családunk.

    Köszönöm, hogy megszabadultam végre ettől a nyűgtől.


    GG & HF

    GLIR 4ALL ;)

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]