"ogame működési problémák"

  • Persze sikerült, csak sajna ez sem játszik mint megoldás... általában full semmi máshoz nem nyúlok a mobilomon munkanap egész nap csak ogame. Megnyitva marad, ki sem megyek a böngészőből.

    Majd ugyanazt írnám mint zola08...szal, ha meg van nyitva telón a böngésző, és benne a lobby, és maga a GAME és persze közben, (mint mindenki más... :D ) mást is nyomkodsz /tudod te vagy ő, vagy mindenki azt.../ nah jah TISZTITÓ...GYORSÍTÓ, és stb sorolhatnám az egyéb dolgokat/más is számottevő lehet ezeken kivűl! játék ilyesmi/...ezek mind azt eredményezik, hogy a böngésző akarva/akaratlanul is követi a végrehajtott utasítást /még ha meg is van nyitva!/ akkor is, és törli/elfelejti az éppen futó folyamatot, jelen esetben olyan oldalt, ami megerősítést kér, és ezt csak újrabelépéssel érhető el, de más oldalak esetében, elég 1 frissítés is...

    Rem tudtam segíteni :D

  • Majd ugyanazt írnám mint zola08...szal, ha meg van nyitva telón a böngésző, és benne a lobby, és maga a GAME és persze közben, (mint mindenki más... :D ) mást is nyomkodsz /tudod te vagy ő, vagy mindenki azt.../ nah jah TISZTITÓ...GYORSÍTÓ, és stb sorolhatnám az egyéb dolgokat/más is számottevő lehet ezeken kivűl! játék ilyesmi/...ezek mind azt eredményezik, hogy a böngésző akarva/akaratlanul is követi a végrehajtott utasítást /még ha meg is van nyitva!/ akkor is, és törli/elfelejti az éppen futó folyamatot, jelen esetben olyan oldalt, ami megerősítést kér, és ezt csak újrabelépéssel érhető el, de más oldalak esetében, elég 1 frissítés is...

    Rem tudtam segíteni :D

    Picit részletesebb és bővebb :D igen én elsiklok némi információ fölött persze én csak szimplán belépek és másba igyekszem nem belépni ^^ Sokszor nem sikerül mert mindig be kell lépnem valamibe vagy belépek valamibe :D :D

  • Picit részletesebb és bővebb :D igen én elsiklok némi információ fölött persze én csak szimplán belépek és másba igyekszem nem belépni ^^ Sokszor nem sikerül mert mindig be kell lépnem valamibe vagy belépek valamibe :D :D

    Sietél biztos van ez így, van aki érti hidd el :D , de vannak akiknek bővebb info kell, vajon miért is történik mindaz ami, de ettől függetlenül, még nem tudni pontosan, miért van másoknál az ami másoknál "soha" vagy majd qva ritkán fordul elő, szóból értünk, és ahol tudunk segítünk ha lehet, és ha van reá mód :D

  • udv

    Olcsobbak lettek az epuletek koltsegei

    Ez valami bug lehet ?

    Nem bug ,csak rosszul irja ki

    Pl a 45os fembanyara ir 3kkk femet es 839kk krist, de ha rakkantittok a fem ikonra,mar 3359kk femet ir ki

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]

    Einmal editiert, zuletzt von Enko ()

  • A régebbi formátum pontosabb, jobb volt, kevesebb félreértésre okot adó.


    Például amikor azt hiszem, hogy 5KKK fém szükséges, aztán kiderül, hogy kell még kb 97 millió...


    Továbbá a kerekítés sem működik:

    1.893.738.837 még mindig 1KKK...