Háború LEE vs CSCS

• köszi ...eleg szarul viselem a gatyaig azast csutortok penteken...de hat ez van :)

eleg keson kaptunk infot es ahonan jötetek parunknak ott nem volt deu :)

mrg hat teged minek is kisernenk haza ...hisz az osszes dfet beszeded...ennyire mi sem vagyunk am hulyekxd

• hát nem tudom de nem hiszem hogy ennyi idö alatt tudnak már valamit is alkotni :)

csabi szerencsetlensegere megint lazas vagyok es alig birok aludni igy az ejjeli holdrombolas meghiusult :)

Ohh jobbulást!
    Nem azt én sem, viszont valami nagy “csattanót” meg néztem volna 🙂

• A háború végeredménye..

A kihívó LEE szövetség által okozott veszteség:

196.226.00

A kihívást elfogadó SSZ szövetség által okozott veszteség:

3.781.261.919

Az SSZ szövetség várja a kihívó LEE szövetség feloszlását és nyilvános bocsánatkérését! (külön thread - ben)

Valamint ragaszkodik ahhoz, hogy a vesztes szövetség tagjai a Libra uniban a továbbiakban semmilyen szövetség tagjai ne legyenek! (kihívó fél feltételei)

• En várom már a szabalyokban lekötött feltételeket ....bocsánatkérés és oszlatast :)

• Gratulálok mindkét félnek! Főleg azért, mert sikerült a játékon belül rendezni a nézeteltéréseket, nem vagyok nem voltam nem leszek a szájkarate és a tiltásháború híve. Az uni megy tovább, mindenkinek további sikereket!

Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

• Koszonjuk sylar :)

Az uni megy tovább de már nélkülem ...úgy mint kallistot librat is elhagyom ...a felfedezos accjaimat lerakom ...elfáradtam nekem.eleg volt :)

A többieknek további sok sikert kívánok :)

• Gratula mindenkinek akik részt vettek eme háborúban :)

Nem a leg izgalmasabb háború volt de eztis ateltuk :)

Az új tulajnak sok sikert az accuntomhoz ;)

Hajra hajrá :)

• A vesztes szövetség bocsánatot kér a másiktól, és feloszlik. A továbbiakban a vesztes tagok nem lehetnek tagjai semilyen szövetségnek! Névváltás után sem.

Érdekes, h ezzel kapcsolatban jegy jött. No, nem azzal, h nem volt bocsánatkérés ( ha jól láttam, tényleg nem volt.. ), hanem inkább azzal, h a vesztes fél feloszlik + a vesztes tagok nem lehetnek szövetségben.. véleményem szerint mindkét hiányosság fent áll.

Sheldon vakációzik egy ideje, így a feloszlás valahol jogos. A bocsánatkérés lehet, h megvalósult a játékban.. de a vesztes tag(ok) miért van(nak) szövetségben?

Adminként semmi közöm hozzá, "játékosként" viszont érdekelne a válasz mindkét kérdésre.

üdv, T.

• Ha mi kihivottak vesztettünk volna akkor tuti eröltettèk volna ezen pontok betartását ....de mi egyszer kèrtük és nem.törtènt meg ..Csabi meg suhu idebokte a bocsánatot de senki más ....mi úgy vagyunk vele nekünk elèg a győzelem ...páran megfogadtuk hogy a háború után befejezzük itt és oszlunk ...mi tartottuk a szavunkat ....oszlottunk és páran be is fejeztük eme szervert ...tökre úgy tűnik mintha mi vesztettünk volna így xd

• Saját maguk álltal szabott feltételeket szegik meg na ez aztán gerinc!!! Respect :D

Sziasztok. Bocsánat, sajnos halaszthatatlan dolgom akadt, ami nem 1-2 napos volt. 6 Napig nem is léptem be a játékba.

Gratulálok a kihívott félnek, megérdemelten győztek, nincs mit szépítenünk!

Hiányzott az aktivitásunk, elkapkodtuk ezt a háborút, ez van.

Bár nekem nem volt gondom a kihívott szövettséggel, mégis a Troube vita miatt bocsánatot kérek! Nem tudom, és nem is érdekel, kinek volt igaza.