A bátor és hősies Alvin, aki 70 helyet támadott lefelé az ő flottájára életveszélyes flottára!!! Tanuljatok és okuljatok, hogy hogyan kell elvenni más játékélményét!!!

  • Ezen az időponton (14-10-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Alvin [LEE]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 161.935

    Csatacirkáló 13.832

    Reaper 2.008

    _________________________________________


    Védő Mosolygo [VYR]

    ________________________________________________


    Kis szállító 9.835

    Nagy Szállító 2.470

    Könnyű Harcos 17.085

    Nehéz Harcos 4.521

    Cirkáló 1.471

    Csatahajó 658

    Kémszonda 65.198

    Bombázó 7

    Romboló 80

    Csatacirkáló 15

    Reaper 1

    Pathfinder 1.364

    Rakéta kilövő 5.000

    Könnyű lézer 1.000

    Nehéz lézer 500

    Gauss ágyú 50

    Ion ágyú 500

    Plazmatorony 50

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Alvin [LEE]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 145.032 ( -16.903 )

    Csatacirkáló 13.832 ( -0 )

    Reaper 2.008 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Mosolygo [VYR]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    19.871.204 Fém, 5.026.593 Kristály és 2.421.884 Deutérium


    A támadó összesen 67.612.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 412.686.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 102.544.222 fém és 84.543.779 kristály lebeg.

    A támadó 27.319.681 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 71.706.426

    Kristály: 72.667.372

    Deutérium: 2.421.884

    A támadó(k) nyeresége 146.795.682 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -228.929.204

    Kristály: -191.650.593

    Deutérium: -19.425.884

    A védő(k) összesen 440.005.681 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Bizony-bizony, ennél sokkal kevesebbért is elmennek. Sőőőt ... sok olyan csata van, ahol haszon sincs, csak repülnek egyet pl. tekitörések, vagy presztíz-csaták. De olyat is láttam ,amikor több tízezer rakétát lőttek el a semmiért :) , csak rombolásból. De ezen viszont igen kellemes haszon van. Semmi baj a csatával, ilyen a játék.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Engem meg Bolee vitt le már másodjára ma haver :D Mert Kalliston ügyködtem és bő fél órát nem néztem át Librára :D Mégsem siránkozok :D Majd legközelebb jobban figyelek ennyi emberből vagyunk, ha meg flottát építesz számítani kell a fokozottabb közönségre :) Tanulj belőle --> teljesen mindegy mekkora veszély fenyegetés egy flotta ha haszon van belőle, addig keresik míg csak fenntartod :) Mielőbbit és nyugi mindenki jár így néhanap :beer:

    Alvin szép volt, ha van mire menni kell...


    És az előttem szólóknak, igen ez a baj a magyarokkal és ezért van lényegesen több játékos külföldin... egy kudarc és már fel is húzzák magukat vagy félbehagyják :(

    Ne állj közéjük Mosolygó, legyél ellenpélda, sosem tudni merre fordul a játék :)

    Én is tudnád hány flottát buktam, sokszor csak lestem még kezdőként azt se értettem hogy sikerült elkapniuk... mindenből tanul az ember...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

    Einmal editiert, zuletzt von Sylar ()

  • Üdv. Gratulálok Alvin és itt mindenki másnak a csatákba.

    Ennyi profitért sőt kevesebbért is elrepül bárki. A védőnek kitartást, jobb odafigyelést. Alvin barátomnak jó költekezést és hajrá LEE. :)


    (Ui.: A figyelmeztetett(warm) posztokért elnézést. :) )

  • Így tanulja az ember az fs-t :)

    Nem sírni kell, megkérdezed a kedves támadót, hogy mivel érdemelted ezt ki... aztán majd jön az, hogy holdon kap el... nézegeti a visszatérődet.

    Vagy lesz egy fasza barátság!

    Grat Alvin!


    Én nem szedtem le a flottádat az Ursán, hanem lőttem egy holdat... hogy tudj fs-elni... nem értettem, hova cipeled a sok nyersit. Persze, ha csak ilyenekre kell :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()