[Ö: 7.457.200.000] Sicario [W-SQ] vs. Yankee [SF-TAG] (T: 727.354.000, V: 6.729.846.000)

  • Nos nagyon régen nem csatáztam és az utobbi idöben nem igazán aktivizáltam magam a játékban még a ban lejárta után sem... :pillepalle::puke:

    Nos egy megálapodásunk volt ami annit tett hogy nem piszkáljuk egymást. egyik reggel éppen omásan inditotam el a nersi ösze szedést mikor észre vettem minuszban vana termelés... na mondom akkor lejárt a parancsnok... sajnos nem .. barátunk hajnalban lekémkedett és le is farmolt... a lehetö legrosszabkor választota ezt az idö pontot mert ezalatt az egy honap alatt sokminden történt ide haza ... Hélixel nem alakultak ugy a dolgok ahogy terveztük és amikor támadott, a jegyeségünk évforduloja volt ami végett annyira nem igazán örültem neki h egy ujjabb stersz forrás.. igy megmaradtam csendes gyilkos.. egyszer rá néztem még irni se irtam... ma körül néztem nála a közelbe vittem deut viszont nem volt elég.. igy még egy kicsi és lebegjen a flotta... megérkezéss elött éppen perces lett mire volt deum már a kémjelentés is meglet. igy egyböl indulni tudtam hiszena szimu már rég megvolt..

    sokk izgulás és várakozás felette lévö szövetségese aktiv lett igy majdnem fordultam viszont idön kivül volt igy kockáztatam... szerecsémre meglett !!!:pump:


    támadonak nem kivánok rosszat nekem is volt sokszor jobb dolgom. Jobbulást és gyors vissza épülést.. az egyezmény addig tart mig ujra nem piszkál!

    kicsit az életröl: aki nem akarja elolvasni tovább pörgeti!

    Az Ogame kiforditja magábol az embereket ezt magam is tapasztaltam.. volt egy honapom magamban a fontosági sorendet tisztáznom... a csatát Volt menyaszonyomnak ajánlom Hélixnek!

    Köszönöm azt a sok izgulást mit veled élhettem át és sajnálom h megutáltad a játékot.. sokmindenben a játék terén igazad volt. Ezt a zért is neked ajánlom mert te áltál vele annyira hadi lábon!

    Mindenkinek ez egy szorakozás, idö töltés vagy mint nekem anno és most is egy menedék.... !<3

    Mindnekinek jó hétvégét kivánok !


    Talán a következö csata akár bolygo farm akár nagy csata lehet a következö lesz ! Bármelyik oldalon is fogok álni !!!


    UI.:

    Yanke remélem csak az élet szolt közbe vagy bealudtál és nem baj történt!

    Figelmet köszönöm most jöjön a csata!


    Ezen az időponton (09-10-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.201.840

    Csatahajó 100.007

    Csatacirkáló 21.591

    _________________________________________


    Védő Yankee [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 38.001

    Nagy Szállító 9.500

    Csatahajó 32.000

    Szemetesek 30.061

    Kémszonda 16.290

    Bombázó 6.000

    Romboló 5.000

    Halálcsillag 2

    Csatacirkáló 32.000

    Pathfinder 2.614

    Rakéta kilövő 200

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.022.519 ( -179.321 )

    Csatahajó 99.859 ( -148 )

    Csatacirkáló 21.577 ( -14 )

    _________________________________________


    Védő Yankee [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    120.050.577 Fém, 32.185.266 Kristály és 22.895.545 Deutérium


    A támadó összesen 727.354.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 6.729.846.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.202.910.900 fém és 815.690.700 kristály lebeg.

    A támadó 175.131.388 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    1.202.910.900 Fém és 815.702.700 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 777.918.477

    Kristály: 665.786.966

    Deutérium: 22.685.545

    A támadó(k) nyeresége 1.466.390.988 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -3.584.984.577

    Kristály: -2.569.063.266

    Deutérium: -750.929.545

    A védő(k) összesen 6.904.977.388 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Gratulálok a szépen kivitelezett "bosszúcsatához" :!: Úgy gondolom, hogy a revans megér bőven egy két rekesz :beer:. Jó költekezést, a védőnek gyors felépülést. A Volt menyasszony remélem azóta feleség lett :) . És igen, ha nem vigyázol, függővé tesz a játék ... szerintem mindent leírtam :thumbsup: ...

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Gratulálok a szépen kivitelezett "bosszúcsatához" :!: Úgy gondolom, hogy a revans megér bőven egy két rekesz :beer:. Jó költekezést, a védőnek gyors felépülést. A Volt menyasszony remélem azóta feleség lett :) . És igen, ha nem vigyázol, függővé tesz a játék ... szerintem mindent leírtam :thumbsup: ...

    Sajnos nem feleség lett hanem volt pár szetdzakitot minket somminden köztük ez a játék is...

    Köszönöm és a rekesz sör azt malesde barátommal fel fogom hajtani iszunk az ellenfelek és a mieink egészségére valamint a volt tarsainkera is!

  • Szép profit, szép csata.


    Nem ismerlek, nem tudom a múltad...

    Elsőre olvasa nekem az jött le, hogy a menyasszonyod dobott a játék miatt.

    Erre: "Na akkor megmutatom Neki!!! Csapok egy nagyot, hátha megbánja!" :)


    Bocsánat, nem szeretnék a magánéletedben túrkálni, lehet besöröztél, ilyenkor előjön minden, de nem biztos, hogy ezt így megírtam volna.

  • Nos nem. Vajkalsz én írtam le mert úgy éreztem ezt a csatát neki címezem a szövetségem mellet hiszen őt egzecirozta a fenti elkapott emberke.

    Nos nem a játék miatt hanem a játék közre működése is ott volt a szeren

    Tudod mindenhez két ember kell

    A csata meg nem lett volna ha egy nappal később talál be viszont nem tudhatta így a csata után el is engedtem a haragom!

    Köszönöm!

  • Öröm látni hogy a hazudozást Malesde barátodtól átvettedátvetted de sebaj tőletek az ember mást nem is várhat. Ha meg a szerelmi életed is felhasználod hozzá hát istenem gratulálok kár hogy ez a csata nem a szakitásotoknak állítana emléket.

    Amúgy attól kezdve leszarom az egész szervert játékterén mióta finoman szólva is visszaengedtek nem tudom kinek vagy kiknek a fenekét nyalhattad fényesre!!

    De emiatt nem is idegesítem magam. Viszont Ha szakítanál a szerelmeddel arra koccintanék veled egy sörrel te szappanoperai szerető! jó multizást Malesde szeretőddel továbbra is! :3


    *sértegetés, provokáció

    figyelmeztetés!

    üdv, T.



  • JAAAA hogy szétmentetek huhuuu alibid is van xDDDDDD


    *személyes beszélgetés megosztása a másik fél engedélye nélkül

    warn!

    üdv, T.

  • Nem reagálok az írásod javára mert itt annak nincs keresni valója.. Én nem tragarkodtam veled normális hangnemben írtam és te egyből ezzel jösz.

    A szerverrel sajnos nekem sem volt kedvem foglalkozni említett dolgok végett.


    Szét mentünk és ezért ajánlottam neki mert te mindig lebolygoztad.

    Vizsont megkerlek téged is és a többieket is ezt itt zárjuk be köszönöm!

  • ez is sok volt ennyi nyálladzást gerinc legyen benned tartsd meg magadnak amugyis kinek mondanád el fele leszarja fele meg örül hogy van valami bajod ennyi

    De legalább ne hazudj nem farmoltalak flotta ált benn a holdadon és a bolygódon is ne legyél Nyalesde és ne hazudjál!!!