Antigame - Mozilla

  • Sziasztok .
    Lenne egy jó kérdésem .
    Az uni 5,uni 6 ot simán behozom egy Nokia 5800 XpressMusik RM-356 tipúsú készülékkel , a Capellát nem tudom .
    Azt írja ki hogy aktiváljam a Jawascriptet a böngészőben . CSak az a baj hogy sehol sem találom az alkalmazást .
    a valaki tudna segíteni hogy hol lehet megkeresni , vagy honnan lehet letőlteni ??
    Esetleg alkalmas a készülék hogy jawat tudjon használni-letölteni ??
    Jó lenne ha tudna valaki segíteni .
    Köszönöm !
    vlado

  • Sziasztok!


    Nem akartam új topicot nyitni, ide is pont jó lesz.
    A mai nappal U8-on bepipálhattam Antigame kiegészítőn a következő kis dobozkát:
    Strongest player has more than 5M points
    (azaz a legerősebb játékos átlépte az ötmillió pontos határt)


    Kérdésem az lenne, hogy ez az opció mit csinál?


    Üdv.:
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]
  • Ó!


    Köszöntem szépen. :)
    Akkor nemsokára saját bőrömön fogom érezni a változást.


    Üdv.:
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]
  • Elegem van ebből.
    1015165851410 ilyen számokat ír ki az antigame a játékos neve után.


    Hogy tudom megoldani azt, hogy az antigame ismét kiírja normálisan a játékos helyezését, mint régen?
    Mivel ez borzadály, ezért inkább el szoktam rejteni a játékos helyezését.
    Gondolom a sok jegyű szám a játékos helyezés előtt valami szín vagy hasonló.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    2 Mal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • Itt van új antigame, ami már az új rendszerhez van írva.
    http://antigame.de/?page_id=41

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Én egyszerűen a 2.06-ot,vagyis az előző verziót raktam vissza,mert a 2.10 nem múkodik valamiért,majd ha lesz frissebb,esetleg megújítom,de addig jó lesz ez.

  • Kijött a 2.11.0 -ás Antigame Origin. Felraktam és megint az volt, hogy az org teszt uninál semmi gond, a magyar uninál meg nem megy. Ezért ránéztem gyorsba (gyors keresés, hogy látok-e valami különbséget alap dolgokban) és nem fogjátok elhinni...1 karakter különbséget találtam. Szerkesztéssel belemenni az Antigame script fájlba* (gondolom TC-al is menni fog) és rá kell keresni az "ogame.hu" kifejezésre és a végére oda rakni "/" karaktert és így ennek kell ott lennie: "ogame.hu/" és ennyi az egész...utána mennie fog! ;)


    *helye: Firefox profil könyvtár-ban a gm_scripts könyvtáron belül Antigame-X (ahol x egy szám) könyvtárban van egy "antigame.user.js" fájl...azt kell szerkeszteni.


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • Nah felraktam ezt a 2.11-et, Nekem Antigame-1-et ír ki, beléptem. 116819.user ez az egy fájl van benne. Megnyitottam szerkeztésre, rákerestem az ogame.hu kifejezésre, a szöveghalmaz legalján találta meg ilyen formában domain:"OGAME.HU/" Tehát megvolt a perjel de semmi, ugyan úgy nem működik... Nyomtam még egyszer a keresésre hogy hátha máshol is benne van a szövegben de semmi. Na akkor most mi lehet a baj???


    Edit:Ahhha:D
    Megvan a gigszer, Nekem van egy olyan mappám is hogy Antigame (szám nélkül) és abban is van egy ilyen .js fájl, na abban nem volt / jel az OGAME.HU után:D:D Raktam egyet és láss csodát tényleg mükszik;)
    Köszönöm az újabb segítséget JoCkAs :thumbsup:
    Aki meg vállalkozik hogy megcsinálja az figyeljen az Antigame-es fájlokra:D:D:P

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von newtwo ()

  • Szívesen mindenkinek! ;)


    (nem semmi, hogy ilyen amatőr hibát benne hagynak...és ráadásul ebből látszik az is, hogy ha nem veszik észre a hibát, akkor egy későbbi verzióban is ugyanúgy ott van a hiba)


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • Mai napos sikeresen frissült az Antigame 4.11.0-ra
    5 perc használat után összeomlik az egész, és játékban egy funkciója sem elérhető
    Antigame Menu-ben nyomok egy Resetet, majd beállítok mindent újra.
    Ekkor 5 percig megint kitart, majd ugyan az...
    Pirossal írja ki a nevét, alá pedig:
    Update Go to menu for solving problem
    Rányomok, de ott elvileg minden jó...


    Reset, majd újrakalibrálás, 5 perc után ismét használhatatlan...


    Megpróbáltam a gyári beállításokkal használni, de a hiba akkor is előjön


    Más is tapasztalt ilyesmit?

  • Közben megvan a 4.12.0
    az 2 piros sor idegesít... :D
    mi lehet az?
    Edit: A flottás rész megvan, az javítva
    Edit 2: És megint besz.rt...


    2 Mal editiert, zuletzt von Sheldon ()