Mikor került Japetusra be a nyersanyagkereskedő lehetősége?

  • Sziasztok,

    Ma meglepődve kaptam az üzenetet, hogy tele lett egy raktáram, és ezért kaptam egy ingyen kereskedőt.
    Emiatt felmerült bennem néhány kérdés ezzel kapcsolatban.

    Mikor került ez be az Uniba?Mert eddig tuti nem volt kereskedő, és úgy is volt meghírdetve az uni.
    Ez csak egyszeri lehetőség? Mert jelen pillanatban nem is merem elhasználni, mi van, ha csak ez az egy lehetőségem van véletlenül. :D
    Ha ez egy tervezett változtatás, miért nem volt erről semmi hír? Mert ez konkrétan feje tetejére állítja az egész univerzum gazdaságát, tehát ez nem egy kis változás amit csak úgy sunyiban be kellene rakni.

  • Kalliston ugyanez a helyzet.. de én elhasználtam.. és újra engedi SA -ért.. :crazy:

  • Kalliston ugyanez a helyzet.. de én elhasználtam.. és újra engedi SA -ért.. :crazy:

    Én is úgy látom, hogy Kalliston is él a lehetőség :D

    Marha jó a tájékoztatás újfent... ha tudtam volna nem költöm el másra a sötétet király...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Ezt értem, de a hírben róla csak az szerepelt, hogy Librára lesz, így Kalliston nem is számítottam rá... még topic is volt erről

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Ezek szerint akkor ide is félreérthetően kommunikálták ki :D ezt királyul csinálták a fejlesztők... tegnap konkrétan flotta ütést buktam ezen hogy nem volt SA-m váltani... kellett nekem elkölteni mindet pár napja dehát erre nem számíthattam hogy behozzák köszi srácok az infókat!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!