Merre? Fejlesztések, változások a játékban

  • Attól mert nem lett megkérdezve, nem jelenti azt hogy nem javasolhattok. Javasolni mindig lehet. Figyelembe is vesszük. ;)


    Továbbá én úgy gondolom hogy itt már nem lesz (nem kell hogy legyen) szempont az hogy melyik uniban milyen "erősek" a játékosok, kinek mennyi pontja van, mennyi hadi pontja van, mert amikor lesz költözős premium opció, onnantól az erőegyensúlyt el lehet felejteni. Emiatt nem is érdemes szerintem csoportokon gondolkodni, hanem mehet mindenki egy pár cél-uniba és kész. Ott pedig már maximum annyi a szempont hogy melyik cél uninak milyen beállításai vannak. Általában próbálunk megadni minden játékstílushoz illeszkedő lehetőséget. Végül biztos hogy nem lesz mindenki elégedett, mert olyan soha nincsen.

    Összevonás közben van lehetőség a cél-univerzumok beállításainak módosítására, és azt meg is hírdetjük hogy mik lesznek amikor az összevonást meghírdetjük.

    Akkor jó lenne egy 8x os eco 0,3 as deu fogyasztás 80%df 24x es kutatás és 6x speed céluni :))


    Ez az én javaslatom :) A többi bármi lehet :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Ez a “költözök” prémium nagyon esélyes, hogy messze nincs kész. 20 ember fog rá ebben az állapotában pénzt költeni az egész világon (esetleg), szóval nem túl jövedelmezö...

    A normál összevonás meg még mindig atom bugos (pl. us-en CoMa kellett manuálisan pakolgassa a játékosokat, elpárolgó SA, stb), sztem karácsonyra majd lesz valami

  • Ez a “költözök” prémium nagyon esélyes, hogy messze nincs kész. 20 ember fog rá ebben az állapotában pénzt költeni az egész világon (esetleg), szóval nem túl jövedelmezö...

    A normál összevonás meg még mindig atom bugos (pl. us-en CoMa kellett manuálisan pakolgassa a játékosokat, elpárolgó SA, stb), sztem karácsonyra majd lesz valami

    Igen én is olvastam... Pedig nem ez az első összevonás . Igaz nem látok bele de nem értem mi lehet ebbe ilyen bonyolult . Van egy alap progi amibe áthelyeznek egy acc ot kompletten ahogy van. 1-1 szintlépős játékkal játszottam már de egyikbe se volt semmi gond. Nade gondolom bármi probléma adódik ugyis visszaadják az elvesztett javak persze nem árt egy képernyőfotó elötte :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Akkor jó lenne egy 8x os eco 0,3 as deu fogyasztás 80%df 24x es kutatás és 6x speed céluni :))


    Ez az én javaslatom :) A többi bármi lehet :)

    Gárdi,iszol te rendesen ?

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Sajnos nincs rá idő xD csak egy kosza gondolat volt :)))

    Eszembe jutott csak neked egy javaslat...

    Ujrazhatsz ,2szemelyiseggel 😂😀

    Szigoru 4,294mrd korlatokkal 😂

    Gondolom az ork tabornok-tudos(felfedezo/tabornok) mindig jo kombo

    Aki nem jatszotta,nem erti ezt a nyelvet

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Eszembe jutott csak neked egy javaslat...

    Ujrazhatsz ,2szemelyiseggel 😂😀

    Szigoru 4,294mrd korlatokkal 😂

    Gondolom az ork tabornok-tudos(felfedezo/tabornok) mindig jo kombo

    Aki nem jatszotta,nem erti ezt a nyelvet

    vagy nem játsza:) amugy kb 20 év alatt joformán semmit se változott... törpe bányász a legjobb xD


    Visszatérve ide tapasztalatok nektek expire jok vagy rosszak?


    Edit: ork tábi tudós harcos gazdi tulélő vándor a jo kombo xD

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Keresgettem egy percig, hova kellene ezt írnom, de:

    ...az angolon elkezdődött a migrálás!


    https://board.en.ogame.gamefor…-26-10-02-11-next-merges/

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nem követtem az elmúlt hetekben, arról még mindig nincs infó, magyar részről lesz-e vagy mikor lesz? Köszi szépen!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Kicsit bugos indult az átlépés új szerverre.

    Vannak vicces dolgok, amiket be kell tartani. Pl.: nem lehet flottamozgásod merge előtt.

    Most ki akartam próbálni, milyen az átlépés. Arra gondoltam, hogy most kiválasztom az unit és egy hét múlva átrak.

    Azonnal átrakott :D


    Várom a többieket, talán olvassák amit írok.

    Durator 1 x szerver, top 2 vagyok :)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • ezek nekünk is hasznos infók, köszönjük :)

  • https://board.en.ogame.gamefor…-only-one-target-in-menu/


    Itt van a teljes lista, hogy minek nem szabad mennie migrálás közben.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Sziasztok!

    Nem tudom mekkora baromság... De talán lehet benne valami:


    A mai fejlett világban Plugin Hibryd és elektromos autók vannak. Egy plussz kutatással nem lehetne hibryd-re állítni a hajókat?

    A kutatás legyen jó drága. A hajóknak legyen egy bizonyos feltöltési ideje. Lehessen választani, hogy naftával mész, 100%-on, vagy pedig pure módban 60-70%-on, esetleg kevesebb hatótávval. A flottásoknak, és az inaktív farmolósoknak lenne legalább egy kis deu spórolás.