Merre? Fejlesztések, változások a játékban

  • 800m felett termelek naponta a gazdasággal. Elmegy, de felderítő sima nsz flottákkal kb ugyan ezt tudja.


    És igen, az összevonás eléggé tele van hibákkal. És folyamat tolják rá a nemzeti szerverekre is, előbb....utóbbb mi is sorra kerülünk. A hibák miatt azért jobb ha inkább utóbb.

  • Reméljük, hogy a régiek lesznek... Ide költözhet bárki hozzánk, aki top20 alatt van :D

    Gondolom nemcsak top20 alatt lesz a költözés, de szeretnénk, ha nem borulna a bili.

    A sok nyugdíjasnak kell a nyugalom.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • az sem biztos, h adott cél-uniban bármit is kell majd változtatni.. ;)

    vagy te már tudod, h melyek a magyar cél-unik?

    Látom kicsit közérthetöbben kell kifejteni:

    Ha beállítás változtatás elött lesz összevonás, akkor teljesen mindegy mit választasz, mire odaérsz (plusz-mínusz 1-4 hét/hónap) úgyse az lesz, mert változni fog. Ha beállítás változtatás után van összevonás, akkor tudod hova mész. Nekem tök nyolc, de lehet valakinek számít. Te tudod már a célunikat?

  • Látom kicsit közérthetöbben kell kifejteni:

    Ha beállítás változtatás elött lesz összevonás, akkor teljesen mindegy mit választasz, mire odaérsz (plusz-mínusz 1-4 hét/hónap) úgyse az lesz, mert változni fog. Ha beállítás változtatás után van összevonás, akkor tudod hova mész. Nekem tök nyolc, de lehet valakinek számít. Te tudod már a célunikat?

    Feltételezed , hogy összevonás után nemsokkal drasztikusan megváltoztatnák a beállításokat? Ha elötte nem teszik meg?:)


    Amugy kiváncsi lennék , hogy a cél unik megvannak e vagy azokat a magyar team dönti e el vagy központilag random kiválasztás van e.

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Ez az utóbbi összevonásnál pont így történt. Mondjuk csak nálunk, minden más országban elöbb volt beállítás változtatás...Ezt már

    Ezt már én is nehezményeztem, és kifejtettem az illetékeseknek. Annak idején sokan nem hitték, hogy összevonás utána Hydrán megemelik az eco-t. Én is közéjük tartoztam, ezért választottam Ursát összevonáskor.

  • Látom kicsit közérthetöbben kell kifejteni:

    Ha beállítás változtatás elött lesz összevonás, akkor teljesen mindegy mit választasz, mire odaérsz (plusz-mínusz 1-4 hét/hónap) úgyse az lesz, mert változni fog. Ha beállítás változtatás után van összevonás, akkor tudod hova mész. Nekem tök nyolc, de lehet valakinek számít. Te tudod már a célunikat?


    Értettem elsőre is, de a kérdésem ettől még áll. De akkor én is megpróbálom közérthetőbbé tenni.. tekintve a múltban történt eseményekre jónéhány alkalommal amit a fórumon hangoztatott pár user, az a változtatás nem került be az adott univerzumba.. mert mások leszavazták, stb. az, h esetlegesen szavazás nélkül kerüljön be egy központi módosítás.. elképzelhető, de mivel még MI sem tudjuk pontosan, h elfogadták-e a tervezetünknet vagy sem, így a kérdésedre sincs jó válasz.. s igen, igyekeztünk több tényezőt is figyelembe venni a cél-unik kialakításánál.. valamint leadtunk egy beállítás-változtatási javaslatot is..

  • Az én véleményem az az összevonás róla, hogy az emberek 90%-a

    Olyan uniban játszik amire be rendezkedett, amit még szokott...

    Értem ezt az univerzumok beállításaira.

    Az eco mindenhol szerintem 7es.

    Ezek után nem hiszem, hogy nagyon variálni kellene mert ha jól tudom volt szavazás és döntés is.

    Ahol 30 a df ott is zajlik a bányász és a flottás élet is.

    Tehát nem tudom értelme lenne e yakinit vagy xalyn megszüntetni vagy azt az 1 4-4es speed unit.

    Vagy ahol van védelem df...

    A vándorlás sötét-ért jó opció de a többi embert megszivatni egy összevonás miatt feleslegesnek tartom.

    Főleg ha megnézzük a fiatal szervereket. Cygnus top3 kivételével olyan az állás mint fidisnek.

    Oda be tenni chuckot meg stokyt?

    Értelmetlen dolog lenne...

    Vagy akik expedíciót farmoltak bármelyik szerveren benne lennének a top20 a.

    Tábornok csoport magyarba értelmetlen.

    Azok általában kis accok akik eladnak a nagyoknak reapert és ennyi.

    Az átlagos unikat meg lehetne szünetetni amiben semmi speciális dolog nincs.

    De az új unik kereskedő nélkül indultak.

    Ezeket még talán egybe lehet rakni.

    Ez az én véleményem.

  • nyilvánvaló, h igyekeztünk nem a kis unikat a nagyok mellé berakni ;) de leszögezném, h egyelőre nem tudjuk, h a mi javaslatunk lett elfogadva vagy más lesz..

    a mi javaslatunkat pedig Chuck Norrisnak látni kellene.. tehát max ő tudna véleményt formálni, h ez így jó vagy sem.. szerinte.. :)


    összevonás eddig is volt ;)


    az SA-s költözést ne kavard ide kérlek, az nemzetközileg lesz :) és nem is kevés SA-ba kerül..

  • Mi miért nem tudhatjuk a javaslatotokat?

    Chuck adjon ki go info-t orgrol ?

    De azt nem lehet magyaroktól tudni, hogy milyen sorsot szántok nekünk?

  • részint, mert nem publikus, részint pedig egyáltalán nem biztos, h ez lesz.. :) ha majd hivatalos lesz, akkor időben kapunk/kaptok róla infót..

    ha a logikát veszem alapul akkor a hasonló top pontszámú unikat lenne előnyös összerakni a közel azonos statokkal stb az uni korától függetlenül :)

    de ez csak az én logikám

  • ha a logikát veszem alapul akkor a hasonló top pontszámú unikat lenne előnyös összerakni a közel azonos statokkal stb az uni korától függetlenül :)

    de ez csak az én logikám

    Igazából ez nem volt szempont .nl-en. Lett is sírás rendesen, amikor pár 1 milliárd pontos acc bekerült olyan uniba, ahol az addigi top1 valami 120 millával hasított. Ahogy az ottani helyzetet néztem csak az számított hogy, minél több SA-t lehessen beszedni ha kész. Nálunk nem igazán van lényeges különbség az unik között, szóval csak a játékos bázis számít.

  • Srácok éltetek már meg jó összevonást?

    Hát én még nem, szar volt az összes szóval most se számítok jóra és nem reménykedem :D


    Emlékeim szerint a játékosok véleménye sosem volt kikérve ezen a téren, így ezen se hergelem magam

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Úgy is lesz olyan játékos, akinek nem fog tetszeni. Szóval lesz sírás itt is. ^^

    Srácok éltetek már meg jó összevonást?

    Hát én még nem, szar volt az összes szóval most se számítok jóra és nem reménykedem :D


    Emlékeim szerint a játékosok véleménye sosem volt kikérve ezen a téren, így ezen se hergelem magam

    Nincs játékosbázisunk, olyan kicsi létszámú szervereink vannak, amiket egész egyszerűen, nem éri meg fenttartani a gf-nek.

    Annak idején valahol olvastam, hogy az 500(később már lehet 300 volt) játékos alatti szerverek már nem jók. (csak egy emlékfoszlány, ne vegyétek készpénznek)

    Talán 18-ból 3-5 szerverünk van, ahol több mint 300 játékos van. De ugye ebben benne vannak az inaktívak, vakációsok minden.

    Ezek alapján, nem sok jóra számíthatunk.

    Félelmet vélek fellelni az írásodban, helyes. :Dold


    Egyébként, azért mert nem kíváncsiak a véleményetekre, még egy külön thread-ben leírhatjátok. Kibeszélni lehet. Legalább látják, hogy a játékosok, hogy gondolkodnak. =)old