Merre? Fejlesztések, változások a játékban

  • Még jó, hogy Librán gyűjtőnek regisztráltam :D :D

    Nemhogy a Kraken Detroid Newtron eventet raknák már végre azt bezzeg lehet halogatni hagy költse a DM-et az ember ha gyorsan kutatni kell :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Amúgy meg komolyan egy vicc most ez a módosítás... egyébként sem hozott az exp közel sem annyit, mint ahogy hirdetve van a kimenetelek aránya, 2 hétig vezettem, minden nap 50-60 -at kiküldve és sehol nem tükrözte a megadott arányokat... harmada semmit nem talált, ötöde fémet, a maradékban pedig kristály csak nagyon elvétve a többi mellett... pedig gyakrabban kellett volna neki találni mint deut vagy kalózt vagy sötétet :D

    Most meg tovább nyirbálják az expet :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • ezen a részén nem is módosítottak.

    csatákra lett kevesebb az esély, mert nagy flottával eszméletlen profitokat lehetett bezsebelni.

    egy gyűjtőnek pl mega giga bányákkal is 1 mrd lehetett a termelése kb.

    egy gigaflottával rendelkező felfedezőnek egy csata több 10milliárdos profit.

    most nem magyar viszonylatokról beszéltem

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ezt értem, de a csatáknál is benne van ugye a rizikó hogy a nagy flotta odavész, én is buktam már 100 millás flottákat és elég fájdalmas az is :D

    csak akkor elvesznek a csatákból is még kevésbé jön be belőle a nyers. Itt pedig magyaron annyian nem játszanak hogy legyen mindig cp... :(

    De nyilván ha más országokban így kiegyensúlyozottabb lesz akkor persze azt nézik itt szerintem aki fejlődni akart mindenki felfedezőnek ment és eléggé érezni fogjuk :(

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Ezt értem, de a csatáknál is benne van ugye a rizikó hogy a nagy flotta odavész, én is buktam már 100 millás flottákat és elég fájdalmas az is :D

    csak akkor elvesznek a csatákból is még kevésbé jön be belőle a nyers. Itt pedig magyaron annyian nem játszanak hogy legyen mindig cp... :(

    De nyilván ha más országokban így kiegyensúlyozottabb lesz akkor persze azt nézik itt szerintem aki fejlődni akart mindenki felfedezőnek ment és eléggé érezni fogjuk :(

    És akkor most kérdezném, hogy melyikek nálunk a teszt szerverek? mert arról egy megveszekedett szó nem esett.. :D

  • Nemzetközi teszt szerverek vannak ha jól tudom. Vagy lehet hogy nem több hanem csak egy.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Azt esetleg lehet tudni, hogy a crawlerek meddig "tölthetők túl"? Loro kiírása alapján minden +10%, ami 100% azaz a jelenlegi maximális crawlerek száma fölé lett építve +20% energiába fog kerülni. Na már most a kérdés, hogy lesz ennek bármiféle maximuma vagy csak az energia fog dönteni (amíg a geológus és az osztály is aktív természetesen)?

  • Felfedező rendben van csak egy kis kaput használták azok akiknek álltak a flottájuk .

    Van nagy bolygóméret.Kiváló egy gyűjtő átváltásra a bolygó méretek miatt. Utólagosan ha tábornokká váltasz bőven van support gazdaság.

    Van Sa találás kicsit foglalkozni kell vele.Ezt viszont igaz.

    Azt mondták teszt szerveren hozzák be. Így ideig sztm rendes szervereken mard egy kicsit ugyan az ami eddig volt.


    Gyűjtő lehet hogy baba de ezt gondolják a flottások :D ingyen napműhold crawler meg napi nyersanyag.

  • Ez úgy lett volna korrekt felfedezőkkel szemben, ha a -50% csata mellett -50%-al csökkentik a flottavesztés lehetőségét is

    Így megmaradt volna az élvezet


    Meg egy ingyen kaszt választást lökhetnének, ha már negatívan nyúltak bele a dolgokba

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • A -50% mit is jelent pontosan?

    Felezik a kalózokkal Alienekkel való találkozás esélyét, vagy 50%-ot levesznek a találkozási esélyből?

    Mert ugye nem mindegy... hogy az eddigi 4-5-ből csak 3 lesz vagy egy se.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ha felezik, akkor 6 csatából csak 3 db van.

    A másik:

    Ha eddig 55% esély volt találkozni velük, akkor most 5% lesz.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Akkor szerintem nem változik semmi...

    eddig 100ból 1-2-3-4-5-öt kellett dobni, most 1-2-t :D

    Marad ugyanolyan nehéz a dobás.

    Persze, ha 100ból dobja a rendszer.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ingyen kasztváltás alap kellene hogy legyen így, persze nem a gfnél. Én persze felfedezovel is rabas*tam eléggé... Két hete 48 órán belül buktam 5 kör flottát, volt, hogy egy 8as körben kétszer is jött feketelyuk és vitt 520k csct, csak ez a kettő. Két hétre le is álltam, gondoltam tegnap még lövök egy két kört hátha jön még valami. 24 expibol persze hogy megint elvitt 15 Mrd körüli flottát. Gyakorlatilag mondhatni visszafejlődtem nyár eleji szintre ezzel XD...