Merre? Fejlesztések, változások a játékban

  • Én már csak azt szeretném tudni mikor várható az összevonás. Mert ezt a elbaxxott frissitést bevezették 1 hét alatt az összevonást már egy hónapja halogatják....

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Én már csak azt szeretném tudni mikor várható az összevonás. Mert ezt a elbaxxott frissitést bevezették 1 hét alatt az összevonást már egy hónapja halogatják....


    Mivel még a hollandoknál is bugos volt, ezért szerintem egy ideig még nem lesz.. de jelenleg nincs pontos információnk erre vonatkozólag :)

  • Örüljünk, ha addig nem lesz összevonás, hiszen addig egy szerveren sem fog beférni a TOP 20 alá értelmes flotta. A legtöbb hazai szerveren max. az első 10-ben van aktív tag, a többi inaktív lemorzsolódva. Hová jönnének TOP20 alá flottások :D^^|| ....

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • szerintem nem épp magyarra fognak jönni hisz mi világ viszonylatban kicsik vagyunk bár van 1-2 nagy flotta de azért nem igen éri meg jönni föleg nem fidisre

    Annyit emlegeted fidis-t ebben a pár hsz-ben, hogy kezdem azt hinni félsz h nagyobb flották kopogtatnak be hozzánk a fidis-re :) Nyilván jobb félni mint megijedni és valószínű magyar viszonylatban is van néhány géjmer ki szívesen körül nézne nálunk :D Meglátjuk mit hoz a jövő! De szembe kell nézni a sorsunkkal :D

  • szóval kb 3 nappal elötte jön majd az üzenet és kb 3-4 uniba vonnak össze , ha jol értem :)


    "Kiirhatnák elötte egy héttel is :)"

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von StokyG ()

  • Akárhova csak SA-ért lehet menni, de az egyenlöre (nem túl meglepö módon) nem került be. Az elsö kör sima összevonás.

    Ha ilyen 3 napos bejelentés lesz, majd lehet tonnaszám jegyeket nyitogatni a multikról, mert annyi idö alatt nem törlödik acc, ha kénytelen leszel olyan uniba menni ahol már játszol.

  • Annyit emlegeted fidis-t ebben a pár hsz-ben, hogy kezdem azt hinni félsz h nagyobb flották kopogtatnak be hozzánk a fidis-re :) Nyilván jobb félni mint megijedni és valószínű magyar viszonylatban is van néhány géjmer ki szívesen körül nézne nálunk :D Meglátjuk mit hoz a jövő! De szembe kell nézni a sorsunkkal :D

    én nem félek miért is tenném én ha levernek se hagyom abba láthattad elkaptatok na bumm lrdz rz még igyse

  • Tekintve, hogy nem ismerjük az exodus-, ill célunikat, én nem tenném. Plusz az se biztos, hogy lesz magyar összevonás, emlékeim szerint egyböl kimaradtunk (ahogy új szerverböl is csak fele annyit nyitnak itt)


    Most kérték a javaslatunkat.. meg hát.. ráférne egy összevonás..


    Amint lesz infó, ide is kikerül.. nem tudjuk, h HUN mikor lesz a sorban..


    Gurat, átnevezzem a témát? :)

  • én nem félek miért is tenném én ha levernek se hagyom abba láthattad elkaptatok na bumm lrdz rz még igyse

    Nem azt mondtam h félsz csak azt h úgy tűnik mintha ;) És kapcsolódva a címhez, azóta mióta bejött a rebalance 6 flottát vesztettem, kb 7mrd pont, tudom nemtúl nagy szám de én kis géjmer vagyok :) szóval ezzel valamit kéne kezdeni ha már visszaveszik a csaták esélyét kivsit visszavehetnének a flottavesztéses dologból is. Különben egy expes sokat kockáztat és szinte folyamatosan on, így megérdemelten voltak jobbak az esélyei. Szvsz.

  • A felfedezők tapadtak a résre rendesre! 50% pont elég. Tudják már ha abba a lyukba másznak, nem biztos hogy visszajönnek!
    Pushing az alvilágból!!!
    Expes, a szerencsejátékos, el mer e kezdeni duplázni most? :D

    Az egyensúly helyre áll és "Az elbukásból győzelem, halál torkából élet" újra van út előre, nem zuhanok talán a semmibe :)

    A Tábornok még mindig kegyetlen ez a pallos nagyon forog. A gyűjtő egyre kitettebb, egyre nagyobb potroh kell neki. Egyre fényesebb lesz, egyre több cuccot pumpál az uniba :)


    Örvendek a szerencsejátékosok kútjának befagyásának! De nagyon! Eleve az expet sem értem azt az őrületet ami meg most volt végkép nem! Itt mindenki Jack Sparrowal harcolt. Mi retek volt ez?

    50% pont elég, legyen esélyük :)))))

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Hát, ezt azért le lehet vezetni ennél kicsit egzaktabb módon is...:)

    Lássuk a tényeket:

    1., Nem állt helyre az egyensúly (minden amit szereztek, megmaradt).


    2., Lássuk, mikorra fog helyre állni, mondjuk egy felfedező, és bányász példáján. Tábornokról ne is beszéljünk, semmi nyersit nem hoz.


    Optimális esetben egy 500 milla körüli gazdasággal napi 7-800000 pontnyi cucc jön be bányászattal.

    Ezt egy csatával megtermeli egy felderítő, ha olyan 10 milliás flottát kockáztat. (Az arányok azért lényegesen jobbak 3:2, míg ez bányák esetén inkább 3:1 a fém javára.

    Plusz "kap" olyan 300000 pontnyi cuccot, és 200000 pontnyi flottát.

    Esetleg még vannak bányái is, amik termelnek olyan 200000 pontot.

    Így már tisztán látszik mikorra "áll helyre az egyensúly": soha az életben...

    Sőt.

    Egy 100 millió pontos felderítő (csaták nélkül!) ugyanannyit fog "termelni", mint egy 500 millió pontos gyűjtő.

    Mindenesetre balanszosabb, mint a napi 10 milliárd cucc vs napi 1...


    Szóval az 50% pont tökmindegy, lehetne akár 10 is, amíg a df végtelen.