Kallisto Univerzum jelenlegi sajnos csak volt top1 accountjának átadása

  • Ki-ki mire szavaz nekem barát Farisz jóban vagyunk sokat röfögünk :thumbsup: Meg elmélkedünk dolgokon. Abszolút csak ajánlani tudom és remélem végre tényleg nem csak bányászni látom :lol:
    Amennyiben te kapod Farisz minden jót és sok sikert ;) ;)

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Látom kaliston zajlik az élet

    Én megse próbálok ilyen emberek mellet accot kérni XD

    Faris jó gazdája lenne de szerintem Csabi is (libra top1 ) A lényeg hogy aki kapja az accot csao jön bele a lecsóba de jusson eszébe mindenkinek minél több acc annál több idő megy el ! Főképp ha több aktív flottas uniban játszik !

    Ezt meg egy jó barát mondta nekem és be kell lassam igaza volt!

  • Ki-ki mire szavaz nekem barát Farisz jóban vagyunk sokat röfögünk :thumbsup: Meg elmélkedünk dolgokon. Abszolút csak ajánlani tudom és remélem végre tényleg nem csak bányászni látom :lol:
    Amennyiben te kapod Farisz minden jót és sok sikert ;) ;)

    A lényeg, hogy aki átveszi, foglalkozzon is vele, ne kerüljön a süllyesztőbe. sajna fogy a játékos, így mindent meg kell becsülni.

    Piciraven is belátta, hogy inkább a távozás, mintsem a süllyesztő, mert nincs úgy ideje rá.

    és hát jobb a csúcson abbahagyni, mint veszni látni. :)

  • Latom megy a találgatás :)

    Ám az hogy egy szerveren valaki top1 az nem azt jelenti hogy mindenütt az lesz :)

    Az a tény állás hogy ha betamadnak a szovibe megvédjük magunkat és ha elbukunk emelt fővel tesszük és nem elsunnyogunk ;)

    Elhiszem hogy idő még minden de miért pont a bukó után jött ez a döntès ? :0

    Kicsit elgondolkodtam rajta :)

  • Latom megy a találgatás :)

    Ám az hogy egy szerveren valaki top1 az nem azt jelenti hogy mindenütt az lesz :)

    Az a tény állás hogy ha betamadnak a szovibe megvédjük magunkat és ha elbukunk emelt fővel tesszük és nem elsunnyogunk ;)

    Elhiszem hogy idő még minden de miért pont a bukó után jött ez a döntès ? :0

    Kicsit elgondolkodtam rajta :)

    Nagyon egyszerű :)
    Mert bosszút szeretnénk állni :)
    De az életem úgy alakult, hogy számomra ez már nem kivitelezhető időhiány miatt. Ha nem lett volna ez a bukó, tény és való nem hoztam volna meg azonnal ezt a döntést, így viszont azt szeretném, hogy a szövetség minél hamarabb megkapja azt az aktiv tagot akire szükségük van ^^

    Remélem kielégítő volt a válasz :)

  • Én Farist nem ismerem így róla nem tudok mit mondani de Trouble jó választás lenne szerintem is! Librán bizonyított mert amikor még játszottam ott akkor még talán a top100ban sem volt és ahhoz képest, hogy a többiek mennyi előnnyel voltak előtte és így is feltolta magát top1-re az mindenképp elismerésre méltó! Arról nem beszélve, hogy tolná fel a csatákat ott is így akár ha van kedved meg időd a fórumra felnézni akkor akár nyomon is tudnád követni a régi accountod sorsát! :thumbsup: Persze lehet Faris is hasonlóan tolná fel a csatákat ezt nem tudom! :gamer:

  • Nagyon megy egy úgymond halott szerver accuntert a verseny ..nah hajrá a jobbik ..mi szerettel várjuk az új tulajt is ;)

    Addigra már nincs kizárva hohy nem lesz top1 hisz a profitot meg el sem költötük közelsem :)

  • Izgalmas és érdekes. Azt hinné az ember, hogy kettőnél több jelentkező lesz egy ilyen accra. A régi flottás vagy az mostani lesz a befutó? Majd elválik nemsokára :D Mindazonáltal ha nem én kapom meg akkor is jól esik, hogy vannak akik még emlékeznek rám és írnak pár jó szót köszi srácok mindenkinek!

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Kikérem magamnak Bugi a halott szerver jelzőt én még nagyon is élek tele célokkal itt Kalliston :D

    De igaz jogos alig maradtunk... embereket még ide, Attika! Attika! Attika! :D XD

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Kikérem magamnak Bugi a halott szerver jelzőt én még nagyon is élek tele célokkal itt Kalliston :D

    De igaz jogos alig maradtunk... embereket még ide, Attika! Attika! Attika! :D XD

    Sajnos halott szerver Syler.. lapozz végig az első 100 rendszeren, és számolj.. hány v - s, hány inaktív, és hány aktív van..

    szerintem aktív nem lesz 20 fő..

    pedig azt tölti a rendszer fullra.. minél tovább mész, annál kevésbé "zsúfolt".. ;(

    és egy aktívat egynek számolj, ne mondjuk 8 bogyeszát nyolcnak.. :lol:

  • Milyen kár, hogy kihalt uni és szövi tagság a feltétele. És nincs időm sem...


    Majd szóljatok ha lesz olyan szerver ahol van még élet (nem két tényezős az uni) és van jó account (bőven elég a közepes is). Ja és azt is ha majd újra lesz sok időm :thumbsup:


    Sok sikert majd az új tulajnak, remélem nem kerül a 'szokásos' sorsra az átadott top1.


    Üdv,

    don

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Bunkó leszek most, elnézést előre is!

    De ha rám hallgatsz és jót akarsz magadnak akkor szívbaj nélkül törlöd!

    Én adtam már nagyon sok TOP1 accot...barátnak, nagyon jó barátnak, jó játékosnak és ismeretlennek és mindnek az lett a vége, hogy nem becsülték és tönkretették.

    Ha nem maga épít valamit az ember arra tojik egy nagyot.


    De, hogy ne bántsak meg senkit, ez csak a játékosok 99%-ára igaz :D


    U.i.:Sajnálom, hogy abbahagyod

    Az esetleges új tulajnak meg csak annyit kívánok, hogy becsülje az accot...semmi mást!

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • hát nem tudom ...kaptam az accot ..elsö nap levertek 20enyimre ...20adikan lesz 2 honapja ....es kb 2 honap alatt lehet berem a top1et annyira tolják a cápák a játékot :)

  • Sziasztok, köszönöm a jó sazvakat. Olvasgattam és az tény aki valahol TOP1 az nem azt jelenti hogy máshol is megtudja tartani. De ahogy irták én a semmiből nagy lemaradással kezdtem Librán és már közel 7-8millás pontal vagyok fölényesen TOP1- ami napról napra nő az előnyöm. Plusz kirakom a csatáim, amin látszik, hogy igen is elég aktiv vagyok és értem is a dolgom. :D
    Ami biztos ha megkapom én ugy kezelném mint a sajátom, biztosan ne hanyagolnám.

    De az sem baj ha nem rám esik a voks, akkor majd máskor, vagy majd indul új szerver és ott ismét indulok, lehetőleg az elsők között.

    Fariszt nem ismerem, de ahogy olvasom sokan dicsérik, igy nála is jó helyen lenne.

    Stay a törlésnek mi értelme lenne? 1 játékossal kevesebben lennének. Igy legalább van esély hogy nem hal ki teljesen aszerver egy ideig. :) :D

    Továbbá az urunknak valami toborzást kellene rendeznie, kedvezményes fejlődésre az újaknak(esetleg ne a 0-ról kezdjék). Mo.n is több reklámmal esetleg több játékost tudnának ide csalni. Szerintem az Ogame megtehetné hogy Mo.-n is akár a buszokon vagy plakátotkon reklámozza magát a játékot.

    Továbbá nem irok, majd a nyertest itt az átado Piciraven ted közzé. :)

  • Sajnos halott szerver Syler.. lapozz végig az első 100 rendszeren, és számolj.. hány v - s, hány inaktív, és hány aktív van..

    szerintem aktív nem lesz 20 fő..

    pedig azt tölti a rendszer fullra.. minél tovább mész, annál kevésbé "zsúfolt".. ;(

    és egy aktívat egynek számolj, ne mondjuk 8 bogyeszát nyolcnak.. :lol:

    Tudom :) első mondat csak irónia akart lenni :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Na Hallóka ismét.

    Tegnap már nem nagyon volt lehetőségem irni, de van itt jó pár komment amire válaszolni szeretnék.

    Először is, nem kell sajnálkozni, nem hagyom abba teljesen, Japetuson van egy top10 gyűjtő accountom, azzal nagyon szépen el tudok molyolni alacsony lángon égve. :P

    Stay:
    Igazából abszolút nem értek veled egyet. Megértem az álláspontod, de szerintem nincs igazad.
    Nyilván kicsit szúrna, hogy ha bevernék, de nem lenne álmatlan éjszakám, mert tudom hogy ezzel is a magyar Ogame közösséget szolgáltam és vittem előrébb, még ha úgyis h más járt jól a profitból.
    És szerintem erre bizony szüksége van az ogamenek, hogy az accountok járjanak szépen kézről kézre, TELJESEN TISZTÁN ÉS TRANSZPARENSEN a félreértések elkerülése végett, mert ez szerintem nagyon is hozzájárul ahhoz, hogy a játék tovább éljen.

    Don:
    Rád még régről emlékszem picit, mikor általános/középiskolás koromban először játszottam a játékkal, még uni2 környékén, szerintem valahol játszottunk együtt vagy valami ilyesmi, sajnos nem emlékszem pontosan :D De te tuti nem emlékszel rám mert akkor még hót béna játékos voltam szal nem is gond ez, köszönöm hogy írtál a posthoz :D

    Vészmadarak akik szerint kihalt az uni:
    Alapvetően nem értek egyet veletek sem. Tény és való, a játékosszám nem optimális, ezt kár lenne vitatni. De nem ettől van az uninak igazán kihalt érzete.
    A motiváció veszett ki a top10 tagjainak nagyrészéből, és ez az igazi gond. Van itt célpont dögivel, Sylar és Maci csak úgy tolja ki magából a kicsi ADV HoFokat.

    Sőt, simán elkaphattuk volna egymást az Assassinokkal többször is, mert bizony volt itt lehetőség dögivel mind2 oldalon, csak a motiváció hiányzott a rendes játékhoz.
    Ezért nagyon jó döntés szerintem az, hogy átadom az accountomat, sőt szorgalmazni fogom ezt a szövetségben is, hogy akinek semmi ereje sincs a visszatéréshez, az igen is adja át az accountját olyan embernek aki tolná mintha nem lenne más dolga. Mert ez kell ahhoz, hogy a magyar ogame tovább virágozzon. Ne vegyünk ki belőle többet mint amit muszáj.
    Ezért, szeretném felkérni az Assassinokat is, hogy ha van olyan játékos aki nem akar oda visszatérni, igenis adja át szépen azt az accountot, legyen bármi is a vége, beverik vagy sem. Mert ez fogja az unit felvirágoztatni, motiválni. Sőt, örülnék ha ez minden uniban trend lenne, hogy a sok inaktiv belép szépen és áttolja az accját egy motiváltra.
    Van itt még játékos bőven aki motivált, és ha már összevonás nem is lesz korlátlan, ezzel a módival össze tudnánk rántani ezeket a játékosokat, hogy teljes erővel egymásnak feszüljenek egyenlő esélyekkel.

    Szóval Farisz, Troublemaker jelen pillanatban az az ötletem h keresek a szövin belül még egy átadó accountot, és szeretném ha mind2ketten jönnétek. És remélem meg is tudom ezt majd valósítani.
    A nagy öregeket meg kérem, gondolkodjanak el ezeken a dolgokon amiket írtam. :)

  • Micsoda véletlen én is Uni kettőbe keztem anno. Ha jól emlékszem Vilden WP néven a Blue Szövi be abszolút kezdőként középiskolás koromban. Utána Uni háromban a a Praetorians szövi be már egy fokkal jobban ment a játék:)

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • En is hni2 Ben néztem ha jól emlexem "közössèg"T.R.vezetèsèvel

    Edit:

    Már règen volt uni2 sok játèkosra nem emlexem már ...uni4től már azèrt jóval több nevét tudnèk mondani ;)

    Einmal editiert, zuletzt von bugi01 ()

  • Én is uni 2 ben kesztem gondolom ha ott volt SOKO játékos Top 1 gondolom és nem volt Aks lehetöség, de már nem vagyok bisztos....

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Üdv mindenkinek! :)


    Látva az itt összegyűlt sok szimpatikus jelentkezőt, én is szeretném felkínálni az accountomat a Sharks szövetség érdekében, megegyező feltételekkel, mint Raven kollega. :bday:


    Itt viszont egyből meg is ragadnám az alkalmat, hogy megszólítsam @Trockijt, @Lorovust és a többi hozzáértőt, az accountba ugyanis 1-2 hete nem tudok belépni, hála a nagyszerű és csodálatos Gameforge Authenticatornak, ami ugyebár elviekben pont az én védelmemet hivatott szolgálni. :dash: Röviden a sztori: koppra egyszerre ment tönkre a telefonom és kért az Ogame (meg a többi gameforge játék is) megerősítő kódot, amit így nem tudtam megszerezni. Új telóval, új authenticatorral nem működött a dolog. :wacko: Lehetőség szerint mihamarabb szeretnék kérni egy hasonló elven működő, emailes megerősítést, amit visszaigazolok és utána valaki az itt felsorakozó lelkes játékosok közül boldogan átveheti szeretett kis birodalmam. :beer:


    Az accountról röviden: Késve kezdtem a szervert, de jún. végére elértem a TOP1-et, utána viszont hamar kiveszett belőlem a motiváció (lsd. egyetlen bejövő támadás se volt ellenem pl. az egész szerón:pump:, így nem csoda). Kb. két hónapja abbahagytam a játékot, csak akkor néztem vissza egy-egy napra, amikor szövetségi akciózás volt. Tippre olyan TOP5 körül lehet most minden statisztikában. Expes flotta viszonylag gyenge (két hónappal ezelőtti állapot + az utolsó két lehullottat már nem kezdtem el visszaépíteni), ellenben a CSC - cirka szám szerintem még mindig relatív soknak számít, ami jól jöhet az Assassinok rengeteg kishajója ellen. :phatgrin:


    Kérdésekre szívesen válaszolok, az account visszanyerése után pedig boldogan adom tovább egy lelkesebb játékosnak, bízva abban, hogy hasonló törődéssel fog viseltetni iránta, mint anno én tettem. :thumbsup: