Kallisto Univerzum jelenlegi sajnos csak volt top1 accountjának átadása

  • Üdv Mindenkinek,

    Nos igen, pont úgy ahogy, a cimben látható, nagy nehezen de meg kell válljak szeretett, saját készítésű accountomtól személyes okok miatt.

    SC4hPly.png

    Gazdaságban pár ezer pontra van a top1-től, mire az átadás végbe megy, kutatásban top1 lesz, a 15ös Hiper miatt, illetve flottában 4. helyen van.
    19-es asztro készen van, 11. bolygó jelenleg mobilkolónak használva. Nagyon erős deutermelés van kiépítve, a felfedezőlét miatt.
    Van stabil expes flotta és támadó flotta egyaránt.

    Elvárásaim:
    -Azonnali névváltás
    -ShArks szövetség támogatása a legvégéig
    -Bizonyos erkölcsi normáknak való megfelelés, fórumon tájékozódtam jó pár névről :)
    -Nagyon stabil Ogames múlt

    Egy olyan embert keresek aki nagy lendülettel nyomná az accot az alacsony emberszám ellenére is az unin, és segíteni a szövetségem az "uni megnyeréséig".

    Jelentkezni csak itt a threadben, lássa mindenki hogy kivel versenyez az accountért :P

    Jelentkezési időtartam: 1 hét

    Üdv,
    Piciraven

  • Szia!


    Tehát már nem szeretnél leköszönni? tegnap még azt erőltetted.. :)

    Írtál többünknek is.

    Hallóka, az csak pillanatnyi elkeseredettség volt, illetve azt hittem Bugi törli az accját, de mondta h átadja.
    Úgyhogy nekünk is kell a friss erő :D
    Meg hát nem mondtátok h mehetek :)

    Hiányozni fogtok srácok, jó vetélytársak voltatok!

  • Hallóka, az csak pillanatnyi elkeseredettség volt, illetve azt hittem Bugi törli az accját, de mondta h átadja.
    Úgyhogy nekünk is kell a friss erő :D
    Meg hát nem mondtátok h mehetek :)

    Hiányozni fogtok srácok, jó vetélytársak voltatok!

    Nem beleugatni akarok RosszQtya módra, de Trouble jó gazdája lenne... :)

  • Szia van...én nem profi gamernek adom át hanem egy elesett szovitarsnak...de azt viszont nem gondoltam volna hogy a nagy cápák nem akarnak revánsot venni rajtunk ..pedig mi várjuk nagyon ;)

  • Szia van...én nem profi gamernek adom át hanem egy elesett szovitarsnak...de azt viszont nem gondoltam volna hogy a nagy cápák nem akarnak revánsot venni rajtunk ..pedig mi várjuk nagyon ;)

    Hát igen, bár megtudnám tenni, de te már tudod privát üzikből, hogy miért kell ezt tennem, de mindenképp élveztem a játékot, ameddig tartott :)

  • Érdekelne a dolog. Ott még van flottás élet lehetne csapkodni rendesen.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Utolsó összevonásig flottáztam aktívan. Jelenleg csak hydra uniban játszom ott top5 vagyok 303 millió ponttal. Régebbi játékosok ismernek szerintem. Sose voltam tiltva.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Utolsó összevonásig flottáztam aktívan. Jelenleg csak hydra uniban játszom ott top5 vagyok 303 millió ponttal. Régebbi játékosok ismernek szerintem. Sose voltam tiltva.

    Még annyi kérdésem lenne, h miért hagytad abba az aktiv flottázást, és hogy mennyire érzed magadban az erőt az újrakezdéshez?
    (muszáj minél több infot gyűjtsek a jó döntéshez :) )

  • Eléggé kihalt az uni. A tekitörés és a random kis fogasok nem aktív flottázás. Ha van aktív szövetség és minőségi ellenfél az hozza meg a vadászat izgalmát szerintem. Simán tudnék megint aktívan flottazni.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Farisz-al sokat nyer az uni is meg a Cápák is. Legjobb jelölt az accountra!


    Köszi Maci bá a referenciát :thumbsup:

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Olyan jelöltek lennének akit enis ismerek :)

    Üdv farisz ...jó hogy kedvet kaptál ;)

    Elhiszem H nincs kedv de két hete majdnem elkaptatok a búcsú ivaszatomon :(

    Még a vakisok is kijöttek aztán meg vissza ...nah de a te döntésed...én a helyedben osszeszednem a csapatot és adj neki ...mostmár felzarkoztunk mehetne az adok kapok ;)

  • Pedig azt hittem ha a cápa nek úszik akkor megfullad.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Én meg Trouble-re szavazok :) Gyere Kallisto-ra tuti lenne több élet ha ott is csapkodnál :) Jelenleg Libra top1 úgy illő egy top1 acc-ot kapjon itt is :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Én is hozzá szólnék. Először is szomorú, hogy még egy játékos elhagyja a kis közösségünket. Hasonlóan sok sikert a való életben, mint itt!!!

    Én Fariszt jól ismerem régről amikor még kezdtem a játékot. Szívesen látnám megint aktívan játszani. Jól járna vele a szövi és az acc is!