Szájkarate....

  • Sziasztok!

    Ez igazából a főrumot használó játékosok részére javaslat! Lehet bennem van a hiba, de engem kifejezetten zavar, hogy látok egy szép csatát és szét van off-olva az egész fenyegetésekkel, vagy adok-kapok-kal, vagy hergeléssel stb.

    Szerintem mások is vannak így vele, megvan a véleményem a kapott, kért, átvett acc-okról is, de marhára nem érdekel melyik kié volt mikor kié lett, nem ez számít, igen az én szememben is az az igazi eredmény ha nulláról ahogy én is teszem feltol az ember egy acc-ot és azzal ütöget szépeket, másoknak más stílus fekszik, ennyi ez egy ilyen játék lehetőség van arra is akkor miért ne, mások vagyunk. Ott a saját esetem is, ha valaki azt kifogásolná hogy míg nem voltam ilyen szituban ne kérjem számon. Kalliston lenullázták a flottám, de nem acsarkodtam még hetekig a főrumon, gratuláltam a támadómnak, egy hét alatt visszaépítettem, húzom tovább és várom az alkalmat hogy visszavágjak...

    Kíváncsian várom mások véleményét is, de számomra ez kicsit olyan mint a fociban a műesések, bár nem szeretem a focit, de rendesen belerondítanak a játékba azok is...

    És ha már csak néhány emberhez eljut ez az üzenet boldog leszek, ha kicsit átgondolja, nyilván tisztelet a kivételnek :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Engem nem zavar ki mit mond vagy csinál mindaddig, amíg nem ellenem szól

    Néha jól szórakozom rajtuk


    Mindenkinek emberi joga felszólalni még akkor is, ha azt nem szépen teszi...ha meg valaki hasonlóan válaszol és szájkarate lesz belőle, az mindkettőjük érdeme

    Viszont itt vannak szabályok, aminek a betartatásáért megvannak a felelősök...

    Rendet kell rakni és nem csak 1-2 nap bann a megoldás erre

    A csatákat meg nem kell bezárni hanem elküldeni nyaralni azokat akik karatéznak vagy túlzottan offolnak


    A trágárkodással sincs bajom, mivel én magam is csúnyán beszélek (ha a melegnek van joga melegnek lennie és ezt közszemlére is teheti, akkor én is beszéljek már úgy ahogy akarok)

    De itt vannak szabályok, amiket betartok így nem nagyon megyek bele szájkaratéba meg csúnya beszédbe...visszafogom magam, mert itt ez a szabály és kész :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • A játék jellege azért olyan, hogy nézeteltérést, ellentétet generál a játékosok között. Valahol ez is a játék része, ha megfelelő és kulturált módon történik. Amíg megmaradunk azon a szinten, hogy ellenfelek vagyunk egy játékban és nem ellenségek, akkor ez még jó szórakozás is lehet. Ha nem, akkor az egésznek semmi értelme.

    Maradjunk ebben is játékosok és őrizzük meg a gerincünket.

  • Köszönöm az eddigi véleményeket, igen a kulturált szópárbaj része még szerintem is teljesen belefér.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Fúúú, mennyi fenyegetést kapok a játkban...

    pl.: "100 helyezéssel jobban állsz, azért mersz kémkedni... stb, bezzeg élőben nem lennél ilyen bátor..."


    Szerintem sokakból csak az írigység beszél, mert nem ők kaptak egy top 5-ös acc-ot.


    Én egyszer vettem át egy top1-et, szerencsére nem hoztam rá szégyent.


    Most az újjal 1 hónap alatt benne vagyok a 30-ban, egyszer bealudtam, elkaptak, buktam 480 millát, de 1 hét alatt visszaépült.

    Fórumra nem rakta ki a támadó, de gratuláltam neki. Gyúrok, és biztos vagyok benne, hogy meglesz a revans.


    Főleg, egy szép csatát szét offolni... Szerintem teljesen mindegy, hogy kapott - adott acc...

    Ha kapsz egy top1-et, és kolonizálással FS-elsz, így jártál. Bár a "RÉGIEK" ezért biztos leugatnak :)


    De száz szónak is egy a vége: Respect!!!!

  • Szerintem része a "szájkarate" a játéknak, mivel a játék indulatokat kelt, főképp ha beütnek. Azért egy vagy több éve épitett flottát elbukni egy rossz FS miatt azért nem kevés feszkót kelt a védőben.

    Normális hangnemek között. A fórum nem csak azért van hogy gratuláljunk a csatához, hanem a véleményünket kifejtsük, esetleg abból vitatkozzunk, Persze egyet értek ami nem a csatához való azt nem ott kellene, de szokszor ott jön ki. Előfordult velem, mostis nemrég, kaptam érte büntit is. :) Sajnos előfordul, mert nem minden ember egyforma és minden nap más. Lehet az egy éppen otthon történt baj és sajnos olykor lehet rossz emberen(játékoson) csattan az ostor.

    Én játékban idáig ilyen csúnya beszédeket és stb pm-es üziket nem jelentettem, Hát had irják.

    Pedig ám nekem jöttek igen cifrán szidott anyukám is és stb... Más ezt lehet jelentette volna én sosem fogom.

  • régen sokkal szigorubb volt a forum ..jobban bevoltak tartatva a szabályzatok ....figyi járt ha 4 szónal kevesebbett komentátál ...ban a dupla postért ....sértegetésért is pihentek sokan ...köztük énis nem egyszer ......márb elég szabadjára van engedve a forum de a MODok tudják érzik medig lehet elengedni a mépet :)

  • régen sokkal szigorubb volt a forum ..jobban bevoltak tartatva a szabályzatok ....figyi járt ha 4 szónal kevesebbett komentátál ...ban a dupla postért ....sértegetésért is pihentek sokan ...köztük énis nem egyszer ......márb elég szabadjára van engedve a forum de a MODok tudják érzik medig lehet elengedni a mépet :)


    Ha minden apróbb szabálytalanságért tiltást kapnátok már kihalt volna a fórum.. :) a régiek egyébként kulturáltan szórakoznak már.. ;)

  • Köszi a véleményeket. Reagálva: igen, a pm-es szitkokat nekem sem szokásom jelentgetni, tucat ember ment volna ban-ba hosszú időre Kalliston is akkor már az ütés után...

    Értem, hogy része a játéknak a dolog, valamilyen szinten az én "hiányosságom" is amikor csak kapkodom a fejem 1-1 csatánál hogy terítékre kerülnek régi sérelmek, acc vándorlás kérdések, nyilván ha akiknek szól értik akkor már oké minden :)

    Persze, véleményszabadság van nem is arra irányult téma, hogy a fórum véleménynyilvánításra ne lenne való. Azt a részét is értem, hogy kellett engedni a szabályokon és lehet még kelleni fog mert ez a vírusos helyzet alapból rossz hangulatot szül nekünk már több mint fél éve...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!