Belépési nehézségek

  • Mai napon a lobby kizárt a játékból, sem jelszómódosításom, sem semmi nem volt, mégsem enged belépni, ismeretlen email címet jelez hibaként.

    Utána pedig ezt a hibakódot adja ki:

    405-ös hiba: A weblap programozásával kapcsolatos hiba miatt nem jeleníthető meg az oldal.

  • Sehol nem enged belépni engem se, semmilyen formába

    Egyik böngésző se, se PC se telefon


    Beírom nevet és jelszót aztán semmi, hibásnak érzékeli


    Csináljatok valamit plíz!

    Köszi

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Szint úgy se PC se telefonról nem enged belépni, rossz mail. vagy jelszó-t ír, holott én sem változtattam semmin...

    Itt valami server gigszer lehet


    Update:


    épp hogy írtam ide, nálam most már jó


    Update 2.


    22:00-ig a belépési nehézségekre való tekintettel TÁMADÁSI BLOKKOLÁS LÉPETT ÉRVÉNYBE.


    Mondjuk ez érthető :P

  • Én bent vagyok, támadás blokk van 22-ig.

    Nekem a frissítések közben, jött egy karbantartásos kép telóra.

    Majd kiderül mi volt. ?(old

    16:45 körül nekem is azt a képet dobta be, aztán már nem engedett belépni mikor ez eltűnt...azóta se enged be

    A blokkot meg lájkolom :thumbup:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Bent vagyok az Ursán... nyugi, támadás blokk van itt is.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Üdv. Még mindig nem tudok belépni. Váltottam jelszót hátha az a gond hogy rosszul emlékszem, de nem enged be.

    Mi a teendő?


    Mikor és honnan fogom megtudni mikor tudok ujra belépni? Folyamatosan üljek itt és nézzem? Folyamatosan azt irja ki érvénytelen e-mail és vagy jelszó.

  • Üdv. Még mindig nem tudok belépni. Váltottam jelszót hátha az a gond hogy rosszul emlékszem, de nem enged be.

    Mi a teendő?


    Mikor és honnan fogom megtudni mikor tudok ujra belépni? Folyamatosan üljek itt és nézzem? Folyamatosan azt irja ki érvénytelen e-mail és vagy jelszó.

    Próbáld meg törölni a böngészési adatokat, hátha az segít...

  • Jelenleg is dolgoznak a hiba elhárításán. Amennyiben nem sikerül elhárítani, úgy meg fogják hosszabbítani a támadás-blokkot.


    Ha valaki nem tudja egyéb okoknál fogva megvárni, h be tudjon lépni, azt szükség esetén és jegy megnyitásával vakációba tudjuk rakni.

  • Jelenleg is dolgoznak a hiba elhárításán. Amennyiben nem sikerül elhárítani, úgy meg fogják hosszabbítani a támadás-blokkot.


    Ha valaki nem tudja egyéb okoknál fogva megvárni, h be tudjon lépni, azt szükség esetén és jegy megnyitásával vakációba tudjuk rakni.

    Most aki nem tudja megvárni, az gondolom jegyet sem tud nektek irni hogy rakjátok V-be. Nem ugye? Meg ha már jegyet tud irni, akkor be tudott lépni igy akkor már nem kell jegyet irni hogy rakjátok V-be.


    A másik, töröltem mindent, váltottam jelszót is, és mégsem enged be. Pedig vagyok Lengyel szerón is. Egyszerüen a Lobby kitiltott

  • valószínűleg túl sokszor próbálkoztál belépni..


    Most aki nem tudja megvárni, az gondolom jegyet sem tud nektek irni hogy rakjátok V-be. Nem ugye? Meg ha már jegyet tud irni, akkor be tudott lépni igy akkor már nem kell jegyet irni hogy rakjátok V-be.


    A kettőnek semmi köze sincs egymáshoz. A jegyrendszert lobby-ra való belépés nélkül is el tudod érni.

  • A beírt adatok nem megfelelőek.



    Na és ilyenkor???

    ahogy beadja a lobbit ne menj rá arra a fülre ami megnyitja neked a többi szerot amin jatszol jobb oldalt van az a rész ahol látod hogy Facebook támogatás fórum és eszközök

    Na ott elviekben rá tudsz menni ha nem sikerül ajánlom neked telefonrol nyisd meg mert annak stabilabb a rendszere mint a gépnek hiszen a gép sokkal több mindent futatt egyszerre .

    Telefonrol pedig beírod a belépési adataid szükség szerint ha nagyon nem tudod csinálj másikat így talán fogsz tudni írni jegyet !
    sokk sikert !

  • Pc-n is és telon is a probléma ugyan az, se a lobbyba se a supportba nem enged belépni jegyet irni sem.

    lobbyba: az e-mail cim és vagy a jeszó rossz.

    támogatás(support). A beirt adatok nem megfelelőek.


    Ui.: Azért Köszönöm a segitségedet. Majd lesz valami. ha meg nem fogok tudni belépni akkor igy jártam :d

  • dobj egy e-mailt.. a címemet úgyis tudod :)

    jelöld meg, h melyik szerver a problémás..


    telefonon egy sütitörlés nem ártana.. :)

    Bocsi már nincs meg az e-mail cimed, mert nemrég töröltem majdnem minden üzenetet.
    De talán irtam, ha jóra irtam


    Ha rám irnál tudnánk ott üzenetet váltani.