Kereskedő vs Piac :)

  • Sziasztok!


    A most hétfőn esedékes Libra unira vonatkozó kereskedő aktiválásra tekintettel ugrott be nekem ez az ötlet, először kicsit meglepődtem, mert olvastam a közleményben, hogy ahol nem volt aktív a kereskedő ott az lesz, alul pedig szerepel, hogy egyedül a Librát érinti ,hát el is morzsoltam 1-2 könnycseppet, hogy Kalliston sincs :( De utána leesett, hogy valszeg az lehet a dolog metodikája (megerősítést, cáfolatot erre is szívesen fogadok :), hogy ahol van piac oda nem raknak kereskedőt. [u.i.: ha ilyesmi már le lett írva , sorry, keresőben nem láttam, angolon most nem kutattam.]


    Ötletem az lenne, tartsunk egy kis kibeszélőt, ki mit gondol kereskedő vagy piac pártiak vagytok és miért, ha lenne esetleg lehetőség szerver induláskor szavazni melyik legyen beállítva szavaznátok-e és mire :) Köszi és hajrá, megkezdem a sort.


    Személy szerint a kasztok miatt egy teljesen működő rendszernek tartom a piacot is főleg, hogy hajókat lehet venni (felfedezőnek aki flottázik jól jön a kaszás attól még és így tovább) ám én régi vágású emberke vagyok, nekem hiányzik a kereskedő. És jobb taktikákat is tudtam felépíteni, kivitelezni amikor volt, gyorsabban lehet általa egy ütésre hibára reagálni, vagy nem várt hozamra 1-1 nyersből, piac szerintem inkább nagyobb aktivitású. létszámú szerókon érné meg.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • piac minden uniban van

    de mivel elég kihaltak a magyar unik, szerintem mindenképp kell kereskedő


    edit: librán most nézem tényleg nincs piac :O

    se piac se kereskedő? az úgy komoly.

    ha a piacot vezetnék be akkor a piacot írta volna gurat nem kereskedőt sztem.

    de lehet neked lesz igazad III RaTeL III

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

    Einmal editiert, zuletzt von TywinLannister ()

  • Több uniban sincs kereskedő PL Izaron sincs és mivel csak Libráról volt szó gyanítom h a Piacra gondolhattak! Kereskedő kéne mindenhova függetlenül h van Piac mert ezzel a létszámmal a Piac kb semmit nem ér... -.-"

  • Igen amiatt volt a félreértésem hogy kereskedőt írtak de logikusan a piac lehetett a gondolat, na majd kiderül köszi a véleményeket :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!