PH csata[Ö: 274.177.000] Troublemaker [atlantis] vs. Dilen_Hunt_kapitany [Hydra] (T: 7.375.000, V: 266.802.000)

  • Üdv. Ez egy izzasztó és hosszú csata volt, de elmesélem. :P

    Szóval, nézelődtem és kémkedtem mindenkit is. :D Megláttam ezt a flottát és meg is indultam. Közben a védő feljött és ki küldte expedícióra a teljes flottát. Addig nem fordultam, míg ki nem ért a sötét univerzumba. :D Közben irt a védő, hogy majd úgyis behódolok nekik, na ez nem így működik, de erre vérszemet kaptam hogy leszedjem. :D Majd látom barátságos flotta tart felém tőle 62.500 Fémmel. Írtam is neki fordítsa, mert írok jegyet a GO-knak és leszállítom a GO-knak a nyersit úgyis. Nem mintha sokra mennék vele. Nem is tudom mit akart elérni vele a védő... Talán, hogy bannoljanak?

    Majd fordultam és vártam a kellő időt az indulásra. :)

    Elindultam, lassítva a deut spórolva. Majd 27 perc körül az expedíciós flotta 1 órás késéssel tér haza. Na mitévő legyek, nagyobb lassítást nem tudok már csinálni. Megkérdeztem Sheldont, mivel ő közelebb volt hozzá hátha tud egy nagyobbat lassítani, de sajnos ez sem jött össze.

    Mi is maradt? Hát a kémszondás lassítás a legmesszebb lévő bolygómról. ami 3 percet engedett lassítani. :D Szóval 1 órán át lassítottam 3 percenként a flottát.
    Ez miért is? Fordulni nem akartam, mert ezzel a flottával nem érek már vissza. A többi hajóim ugye pihentek, de ezekkel ritkán repülök így had dolgozzanak csak. :D


    Egyébként a védőnek csak annyit üzennék, legközelebb megfontoltabb üzenetet írjon, inkább gondolja át kétszer is. A másik meg az lenne, hogy 1 óra volt a támadási idő... Látta nem fordulok és folyamatosan lassulok...Miért nem kért védést valakitől? Minek a szövetség? Na de az ő/ők dolguk. Nekem kellemes profit.

    Ezen az időponton (28-08-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Troublemaker [atlantis]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 8.400

    Bombázó 2.450

    Romboló 1.860

    Reaper 990

    _________________________________________


    Védő Dilen_Hunt_kapitany [Hydra]

    ________________________________________________


    Kis szállító 6.689

    Nagy Szállító 892

    Könnyű Harcos 3.407

    Nehéz Harcos 902

    Cirkáló 411

    Csatahajó 211

    Kémszonda 15.010

    Bombázó 1

    Napműhold 88

    Csatacirkáló 2

    Pathfinder 1.638

    Rakéta kilövő 14.866

    Könnyű lézer 414

    Nehéz lézer 333

    Gauss ágyú 347

    Ion ágyú 583

    Plazmatorony 500

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Troublemaker [atlantis]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 8.331 ( -69 )

    Bombázó 2.436 ( -14 )

    Romboló 1.858 ( -2 )

    Reaper 990 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Dilen_Hunt_kapitany [Hydra]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 2.359.848 Kristály és 10.990.200 Deutérium


    A támadó összesen 7.375.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 266.802.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 27.012.542 fém és 29.657.459 kristály lebeg.

    A támadó 13.350.048 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:22% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    7.078.458 Fém és 7.771.541 Kristály

    27.012.542 Fém és 29.657.959 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    34.091.000 Fém és 37.429.500 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 31.201.000

    Kristály: 36.579.348

    Deutérium: 9.715.200

    A támadó(k) nyeresége 77.495.548 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -132.558.000

    Kristály: -106.894.848

    Deutérium: -40.699.200

    A védő(k) összesen 280.152.048 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Gratula Mr. T!!!
    Ez egy igazán szép csata, de rég láttam már ilyet. (csettint)
    Nem is néztem a számokat kit érdekel :) Védő gondolkodhatott mi a franc van hogy ott lebeg az orra előtt a flotta :)

    Gratulálok még egyszer szép volt ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Nagy gratula, szép volt :) :beer::beer:

    A védőnek több tiszteletet és logikát kinek húzza a bajszát :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Mielőtt valaki írná, hogy úgymond a "kicsikkel" birok csak el. Leírom, hogy a topból 3-an V-be vannak. 2 olyan védelmet épített hogy ezzel a flottával még lehetetlen profitra ütni. A többiek meg még jól FS-elnek... :) Vagy csak rosszkor nézek rájuk. :D Plusz van 1 barát és a szöviből is vannak elől. :D A másik dolog meg, hogy ha nem ir a védő eszembe sem jutott volna itt húzni az időmet, hogy én lassítsak 1órán keresztül. :D

  • Gratula szép csata lett és a profit az profit! :) Amúgy nem lett volna egyszerűbb egy másik hajóval csúsztatni a támadást 1 órával? Egy szállító vagy bármi megtette volna... :) Jó költekezést! :beer: Kár, hogy nem tudtam tovább maradni ezen a szerón de nincs most időm rendesen játszani úgy meg nem sok értelme lenne... :lol:  

  • Gratula szép csata :)

    Én ugy tudom 30%ot lehet rálassítani szóval ha 27perc volt még hátra akkor tudtál volna vagy 7-8 percet lassitani ugy lett volna 35korul aminek már 10p a 30%a és szépen mentél volna egyre fentebb :)

    Így is jo de 1oran keresztül lassítgatni :doofy::hail::beer:

  • Nos igen .... hasonlót már én is nyaltam be :S , de ami igaz, az igaz, ha nem adja ki egyik hajó sebessége sem, akkor sajna marad a kém. Viszont 1 órát nem húzogattam soha:!: Max. a legmesszebb rendszerből 10%-on 7-10 perceket. Kitartó, és elszánt megmozdulás volt :thumbsup: .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]