Univerzumból univerzumba költözés tárgy

  • Ez a max top20 dolog ez honnan jött? Tehát egy adott szerverre csak akkor mehetsz ha max top20ig lennél pontilag? Tehát egy 100milla pontos accal nem mehetsz egy olyan szeróra ahol pl 40millás a top1?


    Pontosan így van. De ez logikus is :)


    A vakációsokkal és az inaktívokkal, akik nem választanak hogy hová kerüljön az acc, azokkal ilyenkor mi lesz? Törlődnek, vagy a rendszer random átrakja őket valahová?


    Utolsó infóm szerint a vakációsok- és akik nem választanak szervert automatikusan fogja a megadott szerverek egyikébe belerakni a szerver. De ez az új szerverek lakóit nem fogja érinteni.. pl a Librát semmiképpen sem ;)

    Az inaktívok költözéséről volt szó, utána nézek :)


    S igen, bármelyik szerverre mehetsz, akár nemzetközire is.. Ezt még ugye nem lehetett volna közölni a közösséggel..


    Inaktív account: "Az inaktív azonosítók egy temetőszerverre lesznek összevonva azzal a lehetőséggel, hogy aktívvá válásukkor bármely közösségben választhatnak cél szervert."


    De ez csak a normál, országon belüli összevonás esetén lesz így.


    Nem, még nem tudjuk, h itt mikor lesz összevonás.

    Igen, mindenről időben kaptok információt.

    Igen, lesz leírás, h itt hogyan fog zajlani.

    Igen, vannak tervek a cél-unikra és h utána azok beállításait lehessen módosítani, ha szükséges/igény lesz rá.

  • Aki a top20ban lenne egy általa választott szerveren az nem költözhet oda!!!
    Ellenben ha minden szerveren benne vagy a top20-ban akkor elvileg ha jól olvasom hollandoknál bárhová költözhetsz!!!

    Nem biztos hogy jól olvasom ezért elnézést ha valami nem fedi a valóságot!!! ;)

    U.I : Ugyanitt csórik televannak hibával is :(

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Aki a top20ban lenne egy általa választott szerveren az nem költözhet oda!!!
    Ellenben ha minden szerveren benne vagy a top20-ban akkor elvileg ha jól olvasom hollandoknál bárhová költözhetsz!!!

    Nem biztos hogy jól olvasom ezért elnézést ha valami nem fedi a valóságot!!! ;)

    U.I : Ugyanitt csórik televannak hibával is :(


    Nem kerülhetsz át olyan szerverre, ahol az első 20 helyezett közé kerülnél.


    Ha minden lehetséges szerveren az első 20 helyezett közé kerülnél, újra kiválaszthatod az összes szervert (Alapvetően: mindig van legalább 1 olyan szerver, ahová át tudsz kerülni).

  • Nem kerülhetsz át olyan szerverre, ahol az első 20 helyezett közé kerülnél.


    Ha minden lehetséges szerveren az első 20 helyezett közé kerülnél, újra kiválaszthatod az összes szervert (Alapvetően: mindig van legalább 1 olyan szerver, ahová át tudsz kerülni).

    Köszönöm Trockij!!!! ;)

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • A vírus helyzet miatt mégse lesz összevonás. Maradj otthon!

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Adjam a receptet? :D

    Eladod a flottádat mindenestől, megtartod a nyersit és átugrassz néhány 100 milliárdal top21nek.

    Két hét múlva top1 vagy... ugye ez lesz?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ha Kallistorol top1ként átmegyek egy másik szerverre, de meggondolom magam és vissza akarok menni Kallistora, akkor már nem tehetem meg mert benne top20ba leszek?:/


    Szerintem előbb lesz "hazai" szerverösszevonás és utána nemzetközi.. hiszen még a hollandoknál is gond van a sima összevonásnál.. :)