Kedves Gurat

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

Gurat csak a dolgát végzi mai napig, nem ő a mumus...értelmes témákat nem fog zárni még ha nem is teljesen oda tartozik a téma, csak ne menjen át provokálásba meg szapulásba

Én meg Gerappa miatt aggódok...idén még nem volt OFF :D
    BassHuntert most láttuk kicsit, nyitott gyors 2-3 TOP10-et...de kb 1-2 évig megint nem látjuk
    Ezt látják odafentről, aztán egymástól is...mert ha az egyiknek nem kell "dolgoznia" akkor a másik se fog, ez az életbe is így van
    A fix kuponbevétel a semmiért meg mindig jól jön, más nem "továbbadni"
    Szerencsére van 1-2 bástya még a team-be akik csinálják ennek ellenére is, de az ostor meg rajtuk csattan
    Hajrá :thumbup:
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

• Neu

a legregebbi valoban kicsivel több mint 5 napos :) akkor semmi gond ezzel az erövel lehetne akar 105 napos is vagy nem ?

2019-03-07 09:12:00 2019-03-07 09:12:00

de az ugyan az a tema lenne mivel 3x is probaltam irni hatha valami törteneik
    Trock 2 napon belul kellene valaszolni levileg .. nem ertelek teged most ezzel az 5 nappal se nem kel vedened senkit inkabb ne irj semmit mint hogy meg magatok ellen irsz barmit is .. attol figgetlenul tudom hogy 1 ul Loro van Deimoson ..... de ez meg mindig nem mentseg
  • Neu

2018.12.20.-án történt jogalap nélküli tiltásom okán 2018.12.22-én írásban megnyugtattak, hogy felterjesztették "kártérítésre" az ügyemet .....

2019.01.20-án bátorkodtam megkérdezni miként áll a szénám - utánanézünk .....

Nos .... azóta lehet kaptam valamit csak nem tudok róla mivel a fentiek is kedvemet szegték az ogame oltárán és nem veszem észre .... esetleg inkább nem kaptam semmit legfőképpen választ sem .....

Nem értem mit idegeskedtek, panaszkodtok akadtok fel néhány napon ..... :fie:
  • Neu

Köszönöm, hogy a kedvességemnek nyitottál témát, de sajna ez sem segíti az ügyedet. Ami jegy rám tartozik, azt igyekszem időben kezelni. Ami nem, azt nem is láthatom, sem én sem más aki ott abban az univerzumban nem illetékes. A fórumot ha arra használjátok, hogy szapuljátok Lorovust vagy engem, vagy a csapatot együtt, sajna azzal sem megy az ügy előrébb. Pláne, ha elmérgesedik a hangnem. Ezért zártam az előző témát és ezt is.