NINJA[Ö: 826.265.000] naby [ATLANTIS] vs. Lord Cosmo [NEBULA] (T: 765.000.000, V: 61.265.000)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NINJA[Ö: 826.265.000] naby [ATLANTIS] vs. Lord Cosmo [NEBULA] (T: 765.000.000, V: 61.265.000)

Tegnap vacsora készítés után vettem észre, hogy vészesen közel került 9k csatacirka, nemis csoda, szomszéd rendszer lakója volt a hívatlan látogató. Talán vendégszeretenből nem leszek 5ös, de a random házhoz hozott df kárpótol. :D

Egyszer lasított, bár ez nem sokat segített, mivel a kém által felvillantott holdra ugrókapun érkeztem. Mondhatnám hogy sima út volt, de az öröm és izgalom adta remegés kissé rázóssá tette az utat. :phatgrin:
      1 percel érkezés elé belépve, még volt idő a holdon lévő szállítókat és nyersit hozzá csapni a kukákhoz, így talán a profit is több egy kicsit. :) Innen is kívánok mielőbbi felépülést a támadónak!

Ezen az időponton (06-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó naby [ATLANTIS]

Csatacirkáló 9.000

Védő Lord Cosmo [NEBULA]

Könnyű Harcos 27.784
      Nehéz Harcos 1.126
      Cirkáló 5.800
      Csatahajó 10.689
      Kémszonda 26
      Bombázó 1.844
      Romboló 1.006
      Halálcsillag 1
      Csatacirkáló 3.166

A csata után ...

Támadó naby [ATLANTIS]

Megsemmisült!

Védő Lord Cosmo [NEBULA]

Könnyű Harcos 16.077 ( -11.707 )
      Nehéz Harcos 755 ( -371 )
      Cirkáló 5.476 ( -324 )
      Csatahajó 10.667 ( -22 )
      Kémszonda 15 ( -11 )
      Bombázó 1.844 ( -0 )
      Romboló 1.006 ( -0 )
      Halálcsillag 1 ( -0 )
      Csatacirkáló 3.166 ( -0 )

A csatát a védő flotta nyerte!

A támadó összesen 765.000.000 egységet vesztett.
      A védő összesen 61.265.000 egységet vesztett.
      Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 94.445.100 fém és 112.740.000 kristály lebeg.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
      A védő(k) által megszerzett törmelék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: -270.000.000
      Kristály: -360.000.000
      Deutérium: -135.000.000
      A támadó(k) összesen 765.000.000 egységet vesztett(ek).

A védő(k) összesen

Fém: 49.628.100
      Kristály: 96.940.000
      Deutérium: -648.000
      A védő(k) nyeresége 145.920.100 egység.

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0
    • Nincs is szebb mint mikor házhoz jön a nyersi! :D Hatalmas Gratu! Atlantiszostól még nem láttam ilyet hogy lassít, de legalább nem becsülte le az ellenfelét! Szépen kivitelezett Ninja! :beer: csak így tovább! A védőnek mielőbbit, ha jól sejtem nem lesz gond ezzel, neked pedig jó költekezést! Hajóba mindent had hozza a profitot! :D
      AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK! ----- The Devil not sleep!
    • Köszi szépen. :) A történethez még annyi hozzátartozik, hogy a csata után naby egyből gratulált, valamint a kellemes kis beszélgetésből leszűrtem, hogy nem vágta földhöz a veszteség. Vagy csak jól leplezte. :D A lényeg az, hogy szerencsére vannak olyan játékosok is akikkel lehet kellemesen, harag nélkül játszani. :)
    • Laci1994 wrote:

szép kis ninja valóban, de rég is volt már ilyen nálam... Sorrow nem értünk egyet, csc az egyik legjobb, azaz mondjuk úgy az egyik leginkább költséghatékony hajó. Ugyan úgy feltudsz kenni mást is ha nem figyelsz. Jó költekezést.
      Teljes mértékben igazad van.
      De egyszer felkentem hatezret Noramollin,ami azóta is fáj s hogy ezt leplezzem inkább viccet csinálok belőle. Tehát a vajat fel kell kenni!

bocsi az offért, a ninja továbbra is gyönyörű, gratu!
      :monster:
    • Kicsit megremegtem én is, mikor láttam, hogy ott csücsül a flottád Devil666 mellett... sajna én is lassítottam és figyelgettem az Ördögöt is...ezért volt most mivel ninjáznod :D

De a ninja szép, kérdés egy ilyen bányásznak minek ennyi hajó? :D

Kicsit a szűz lelkéről:
      A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.
    • :D Gullcsi, kedves tőled hogy így aggodsz miattam,én is körültekintő vagyok ha a környékemen vagy!

Sorrow megvan mit kapsz karácsonyra! :D

A csata továbbra is szép, és ahogy elnézem elég népszerű is! :thumbsup:
      AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK! ----- The Devil not sleep!
    • Köszi szépen! :) Mielőbbí pótlást, kitartást a játékhoz. Olajozd meg a rozsdás részeket, aztán hadszóljanak a csaták! :D Persze ha a nyugdíj mellett döntesz, vendégem volnál 1-2 sörre, ha hagynád az accod szürkülni, jó volna egy jól termelő farm a szomszédban :phatgrin: