Nagyobb száíítókapacitás?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nagyobb száíítókapacitás?

Ahoj mindenki!

Ma vettem észre, hogy a szállítóimnak nagyobb lett a szállítókapacitásuk, nálam jelenleg a kis szállítók 5000 helyett 5800, a nagy szállítók 25000 helyett 29000 kapacitással bírnak. Aztán megnéztem, és a többi hajónak is pont 16%-al nőtt a kapacitása.
    Infót viszont nem találtam. Vajon ez egy újítás, és fixen ennyivel nagyobb, vagy függ valamelyik kutatás értékétől?
    (kutatások leírásában sem találtam semmit)

Edit:
    Megtaláltam, a Hiperűr tech-nek adtak új értelmet.
    "beleértve a 4. és 5. dimenziót lehetőség van a gazdaság új változatainak kidolgozására Ezen hajtómű minden egyes fejlesztése megnöveli hajóid tároló kapacitását az alap érték 2%-ával."
  • És tényleg.....nekem a kicsi 5900, a nagy 29500,a szemetes 23600at bír.....
    De ezt már megszoktuk, hogy külföldi fórumról kell értesülnünk az újításokról...
    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
    és egyenként vadássza le az árulókat! "
  • Azt hittem én vagyok a figyelmetlen, hogy nem vettem észre az újításról szóló hírt.
    Megnéztem a fórumot, rendszer üzeneteket, de semmi ugye.
    Nálam 32500 lett a kapacitás nagy szállítóra.
  • Le vagytok maradva...én már 1 hete ezt a techet húzom :D

Kukáknál lesz leginkább szerepe ennek szerintem...így jó lenne ha a szimbe is meg lehetne adni ezt az értéket, hogy a ténylegest írja
    Mert nem tart sokból 18-19-re feltolni a techet ami már majd 40% eltérést ad
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
  • Nekem is csak mondták, pár embernek szóltam csak akivel épp beszéltem mert annyit írtak angol fórumon, hogy tesztelik még csak...erre most bumm, rá pár napra élesítették is
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
  • Az Ursán még nem müködik fixen... de az i-seknél már szerintem ezzel számolja a fosztást.
    Szóval figyeljetek RA :D

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.
  • Posi bácsi már mikor tudta, igaz Stay? :D (Jó az élesítés váratlan volt)
    Angol fórumot nézzétek, ott ki is van írva, hogy mi történik. (Ez már pénteki cikk ott..., tegnap 10:00 CET volt az élesítés, egyébként sajnálatos (ez a magánvéleményem), hogy .hu-n egy hét alatt ezt nem sikerült megemlíteni, pláne, hogy tegnap legkésőbb dél óta él a módosítás..)

Amúgy Yakin kiválóan működik.

---------------------------------------
    A teljesség kedvéért akkor:
    Game version 6.8.5 soon™
    Friday, 12:06pm+26

NEW
    Dear players,

today at around 14:00 CET the public test servers will get updated to Game Version 6.8.5. The update will come to live servers soon™.

Changelog:
    [Feature] Hyperspace technology adds now 2% of cargo capacity to all ships per level. It starts from level 1.

Regards,
    Your OGame.org Team

---------------------

18 hours ago±0

NEW
    Dear Players,

the update got installed today at 10:00 CET.
    Please keep in mind, tat the change only affects the cargo space of a ship, not its tank volume.

---------------------------
    TOP1 Yakini - TOP1 ACS Yakini - TOP1 Solo Yakini
  • Wish wrote:

Igen ezúton szeretném meg köszöni a team szorgos munkáját . Hogy már napokkal ezelőtt tudtunk róla (ja mégse)
    De a lényeg hogy a külföldi szerverek adnak infot, még nekünk magyaroknak is. :phatgrin:

Szívesen.. MI is onnan értesülünk, azaz a külföldi fórumokról, közvetve Lacitól vagy Stay-től.. De mintha erről már jó pár alkalommal ment volna beszélgetés..

Köszi Pos. A véleményeddel egyetértek.
  • Most erre mit mondjak ?Ez is a mi hibánk. Majd töltünk több sa-t hátha. Fránya magyarok ... Baszki még jó hogy van Stay :D (csak ö valamiért nem kap kupont) (Ez most kimondottan nem neked szólt Trockij , te kezeled a jegyeket is és itt is aktív vagy)
  • Trockij wrote:

Szívesen.. MI is onnan értesülünk, azaz a külföldi fórumokról, közvetve Lacitól vagy Stay-től.. De mintha erről már jó pár alkalommal ment volna beszélgetés..
    Na ne már, ennyire nem lehettek...
    Ha a tudomásotokra jut, vagy esetleg "végzitek" is a dolgotokat és "véletlenül" angolon vagy valahol ráfuttok valamire, illene hivatalosan is bejelenteni, még ha egy-két nappal később is, mint máshol, az se gond!
    De ne baxátok már meg, gyakorlatban is élesítve van, már egy ideje, de itt .hu-n még mindig senkinek nem volt ideje hivatalosan bejelenteni, ezt már nem hiszem el!
    Ha én így végezném a munkámat, már réges-régen kirúgtak volna.
    Amúgy meg nem mellesleg Staynek és Lacinak illene valamit már honorálni is, mert mások feladatát ők végzik el!

• LordOfNekkar wrote:

Trockij wrote:

Na ne már, ennyire nem lehettek...Ha a tudomásotokra jut, vagy esetleg "végzitek" is a dolgotokat és "véletlenül" angolon vagy valahol ráfuttok valamire, illene hivatalosan is bejelenteni, még ha egy-két nappal később is, mint máshol, az se gond!
    De ne baxátok már meg, gyakorlatban is élesítve van, már egy ideje, de itt .hu-n még mindig senkinek nem volt ideje hivatalosan bejelenteni, ezt már nem hiszem el!
    Ha én így végezném a munkámat, már réges-régen kirúgtak volna.
    Amúgy meg nem mellesleg Staynek és Lacinak illene valamit már honorálni is, mert mások feladatát ők végzik el!

3-4 ember munkáját szapulod, ugye fogod? Trockij egy Go, semmi köze sincs a fórumhoz, nem mellesleg a már előbb említett 1-2 emberrel közösen lát el 1szerver/1 go munkáját.
    Mod kb egyetlen egy sincs már, van még Gurat, akinek szintén nem feladata híreket postolni.
    Figyelmedet akkor fordítsd Lorovus felé, aki javarészt az emberhiány miatt KoMa, Sgo, Go feladatokat lát el. Jah .. és nem csak ogamen, hanem az összes magyar gameforge játékban.
    Én is elnézést kérek a nevükben hogy letörik a kezed, ha kinézel .org fórumra tájékozódni, ha valami annyira érdekel.
    :monster:
  • Én egy szóval se említettem se Trockijt, se mást!!!
    Csak úgy általánosan a .hu "munkatársait", ha jól emlékszem!
    Trockij munkájával elégedett vagyok, még akkor is, ha engem bannol ki, mert ez a dolga!
    Én néha hirtelen haragú, hirtelen indulatos és nagyon nyers is tudok lenni(mint most is), ez az én "hátrányom".
    De akkor is, nehogy már ne legyen igazam, ha valahol megjelenik a dolog(.en,; .com, vagy akárhol), miért nehéz már lefordítani és a magyarok elé magyarul "rakni" a dolgot???!!!
    Jockas is mindig bemásolja angolul a változásokat, fejlesztéseket, miért???!!!
    Magyarok vagyunk, magyarul akarjuk már elolvasni a fontosabb tudnivalókat!
    Ha angolul akarnánk(én speciel nem, mert hiába tanultam általános- és középsuliban angolt, mivel Németországban élek és dolgozom, már nem olyan jól az angolom!!!), akkor felmegyünk a .com-ra és elolvassuk!
    De akkor minek nekünk .hu-s "munkatársak", akkor nem kell egy se!!!

:Sorrow: wrote:

Mod kb egyetlen egy sincs már, van még Gurat, akinek szintén nem feladata híreket postolni.
    Figyelmedet akkor fordítsd Lorovus felé, aki javarészt az emberhiány miatt KoMa, Sgo, Go feladatokat lát el. Jah .. és nem csak ogamen, hanem az összes magyar gameforge játékban.
    Ha nem tudja ellátni a dolgát, akkor "Mongyon le!"
    Ha bevállalta, csinálja, ha nem bírja, adja át másnak!
    Nem lehet senki egy személyben "Atyaúristen", ezzel mindenki tisztában van, de ha valami nem megy, nem kell erőltetni!
    Ha én nem bírok 20 emberke csoportvezetője lenni, nem vállalok be annyit, jöjjön még 3+ csoportvezető mellém, és akkor 4-en tudunk "vezetni" 5-5 embert!
    Nem kell ezt túlspirázni, ha valami nem megy, akkor mi a f@sznak lovagolunk és erőltetjük, hogy az úgy a jó?!

,

The post was edited 1 time, last by LordOfNekkar ().