Nagyobb száíítókapacitás?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gondolod, hogy Németországból/-ban nem tudnak kinevezni egy-egy olyan embert, aki betöltené ezt a pozíciót mondjuk 3-4 különböző ország szerverein?!
    Mondjuk pl. egy román-, magyar-, szlovák-, cseh nyelvtudással?
    Vagy egy horvát-, orosz-, bolgár?

Dehogynem, és ebben van nekik is a jövő, az optimalizálásban, nem abban, hogy ahány különböző nyelvű szerver, annyiszor x mennyiségű azon a nyelven értő és beszélő munkatárs!

Majd eljön a multinacionális GO-, MOD-, GA-munkatársak kora is, nem fog ez miatt becsukni a GameForge, jól tejelünk nekik - mi is és más országok is, hidd el!

És ez nem az én kívánságom, csak egy személyes vélemény, akik nem végzik a munkájukat, előbb-utóbb repülnek, a való életben is ez van!

:Sorrow: wrote:

Most hogy közösen kirúgtuk Lorovust fejtsd ki kérlek ki írja majd ki a jövőben a híreket!
    Stay és Laci lesz a fő hírvivő, ahogy eddig is oly sokszor voltak már, ha esetleg valamit ők se vesznek észre, úgyis a .comról vagy valamelyik külföldi szeróról tudjuk meg, nem az itteni hírekből!
    Ahogy ezt a szállítókapacitás-bővítést is, láttál valahol hivatalosan megosztva bármilyen hírt is a témában?!
    Na ugye!

• Bezárni biztos nem fogja a kapuit .hu, ha be is zárja valószínűleg egy nemzetközi összevonás lesz amit simán megtudnának most már csinálni a lobby bevezetésével. Igazából ennek örülnék is, lennének új ellenfelek, emellett mintha olvastam volna már angol fórumon de ez nem biztos, a kisebb nemzetek fórumait elkezdik egybevonni .en-re ...Ha van hír és olvasom angolon akkor szívesen közzéteszem itt mindenkinek, nekem nem gond, bár mostanában én is csak kevesebbet tudok lenni.
  • LordOfNekkar wrote:

Gondolod, hogy Németországból/-ban nem tudnak kinevezni egy-egy olyan embert, aki betöltené ezt a pozíciót mondjuk 3-4 különböző ország szerverein?!
    Mondjuk pl. egy román-, magyar-, szlovák-, cseh nyelvtudással?
    Vagy egy horvát-, orosz-, bolgár?

Dehogynem, és ebben van nekik is a jövő, az optimalizálásban, nem abban, hogy ahány különböző nyelvű szerver, annyiszor x mennyiségű azon a nyelven értő és beszélő munkatárs!

Majd eljön a multinacionális GO-, MOD-, GA-munkatársak kora is, nem fog ez miatt becsukni a GameForge, jól tejelünk nekik - mi is és más országok is, hidd el!

És ez nem az én kívánságom, csak egy személyes vélemény, akik nem végzik a munkájukat, előbb-utóbb repülnek, a való életben is ez van!

:Sorrow: wrote:

Most hogy közösen kirúgtuk Lorovust fejtsd ki kérlek ki írja majd ki a jövőben a híreket!
    Stay és Laci lesz a fő hírvivő, ahogy eddig is oly sokszor voltak már, ha esetleg valamit ők se vesznek észre, úgyis a .comról vagy valamelyik külföldi szeróról tudjuk meg, nem az itteni hírekből!Ahogy ezt a szállítókapacitás-bővítést is, láttál valahol hivatalosan megosztva bármilyen hírt is a témában?!
    Na ugye!

Ez az a pont, ahol már csak az érintett - Lorovus- tudna pontos adatokkal szolgálni mi és hogy van. ( Aki amúgy több régióban is CoMa, pont oly módon ahogy felvázoltad )
    de...
    .org az elején gyűjtőszerver volt, csak a .de öregebb nála, vagy még talán az .fr is ezt nem tudom biztosan. Tucatnyi szerver elindult rajta mire elkezdték a játékot a kisebb régiókban lokalizálni és mivel nem nagyon volt akkoriban még lehetőség se egy vagyont költeni a játékra ( csak parancsnokok voltak ) ezért inkább a cég későbbi már tervezett projektjei reklámozási céljaiból fordíthatták le kb minden nyelvre, illetve Asmodeus és a testvére is nagyon lelkes volt még az elején.
    A magyar piac lepkefing volt/van/lesz .
    :monster: