ERIDANUS SZERVER LÉTEZIK BÁR ITT MÉG A LISTÁBAN SINCS!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ERIDANUS SZERVER LÉTEZIK BÁR ITT MÉG A LISTÁBAN SINCS!

Nagy örömet okazna ha valaki venné a fáradtságot és kirakná a folyamatosan nyíltan sértegető szabályt szegő játékosokat a szerverről.
    Hiába írtam jegyet napok óta semmi válasz. Nagyon egyértelmű a dolog. És már nagyon zavar hogy senki nem lép az ügy érdekében. Ál néven vannak a játékosok és emiatt szidalmaznak nyíltan üzenetben átírt sértő szidalmazó bolygó nevekkel valamint kémkedéskor megváltoztatott szintén sértő nevekkel. Én egyszer üzenetben annyit írtam hogy "háth te hülye vagy" pár órán belül kaptam a 3 nap ban-t. Ez napok óta így megy a szerveren és voltak más érdekes dolgok is ami a pushing fogalmát is kimeríti! Örülnék ha kapcsolatba lépne velem végre valaki mert ez már a ti szégyenetek, mert titeket is szidtak üzenetben amit jelentettem is de még arra sincs reakció. Az okot amiért ezt csinálják nem is értem igazából, de úgy viselkednek mint az ovodások. Tudtommal amit kihámoztam az akitivitásommal van problémájuk ezért hívnak féreg csaló-nak és más egyébnek.
    Elég kellemetlen így a játékmenet ha ezt megengedhetik maguknak mindenféle "büntetés" nélkül. Nem fórum téma természetesen de kérnélek, hogy ne töröld instant csak miután megoldódott a dolog. Bármelyik állításomat bizonyítani tudom velük ellentétben.
  • A nagy játékosok nem csinálnak ilyet, hogy álnéven játszák a dedóst...ez nulla értelemre és nulla játéktudásra vall
    Szerintem egy senkik, ne is foglalkozz velük, csak alázd tovább őket
    Látod, hogy szeretik, ezért is "rajongnak" érted :D

Egyébként ez mostanság így van, hogy friss szervereken nincs GO pár hétig...gondolom Loro nem ossza ki, így az övé most amíg nem nevez ki rá valakit...ő meg öhömmm

Ez is probléma, hogy a friss unik bizonyos ideig felügyelet nélkül vannak...ezt sokan tudják is, azért bátorkodnak ilyenre a játékosok és szaporodnak a csalások
    És azért maradjunk annyiba, hogy ha valaki friss szerveren "megtolja" a játékot úgymond az elején felügyelet nélkül, az olyan előnyre tesz szert amit nehéz behozni...és a GO munkája is nehéz utólag szerintem

EDIT: Meg ezt látják a sok jegyből, hogy itt nincs GO mert nem kap választ senki a jegyekre...így vérszemet kapnak, hogy ha nincs felügyelet azt csinál amit akar
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!

The post was edited 1 time, last by Stay Alive ().

• Üdv, te az a Nightmare vagy aki nálunk volt ursán?... Csak mert itt ugyan ez volt vele a gond. Csakhogy a hiba az hogy tényleg egy csaló csicska volt a mi Nightmare pajtink :thumbsup: , remélem nem te vagy . Bár ha tippelnem kéne a sablon véget . Csak te lehetsz. (bocsánat ha tévedek)
  • Legalább kideült, hogy az egyik vagy közülük. De az ursán engem banoltak 20 évre.
    De azért nézzünk pár dolgot. 1: Nem én vagyok az első aki valamiért végleges ban-t kap.
    2. Amiről beszélünk az kb 5 éve volt ha nem több, de látom mély nyomot hagyott benned!
    3: Azon a szerón 3x banoltak ok nélkül olyan dolog miatt amit "benéztek". Megvannak a beszélgetések is arral hogy bocsi akkor feloldjuk a tiltást stb. Onanntól nem érdekelt már a szabály és fel voltam készülve a tiltásra is.
    Attól függetlenül nyugodtan írtam napokig a jegyeket válasz nélkül trágárkodás nélkül.
    4. Azt tudom hogy a ti cimboráid közül is vannak itt álnéven. Büszke lehetsz rá és magadra is igazán. És tudtommal köztük sem kell sokáig keresni olyat akinek akár több accja is van végleg banolva! Az én esetemben csak azért fáj a dolog ennyire nektek, mert ha én is posztolnám a csatáim akkor csúnyán kiderülne hogy miért is ez a szapulás, mivel szinte bármelyik szerveren "prédák" voltatok és a menekülésen kívül mást nem tudtatok csinálni ellenem. Ez erről szól igazából.
    5. Én vállalom hogy ha már létrehoztam ez a cuccot, hogy vizsgálják át az accomat teljesen és ha bármi szabálytalanságot találnak akkor azonnal kapjak végleges ban-t még ha csak a legkisebb szabálytalanság is az.
    És rakják ki ide a fórumra külöm nekem létrehozott szégyenfalra.
    De ha nem találnak semmit akkor jólenne lezárni ezt az 5-6 évvel ezelőtt történt dolgot. Nekem az ursa a 2. szerverem volt amin játszottam azt is elárulom nektek.
    De 1 biztos hogy én egyszer sem alacsonyodnék le ilyen szintre mint ami ezen a szerveren folyok. Tudtommal a legtöbben itt felnőtt emberek, de ennek nem sok jelét látom a megnyilvánulásokban.
    És ez a "Csaló" duma is azért kezdődött mert lekaptam az egyik szövi társukat. (azóta már még1x).
    Én nem hazudozik nem titkolok semmit nekem nincs miért. És azért nem raktam ki soha a csatáimat ami több ezer lehet talán... mert úgy gondoltam, hogy evvel megalázom az ellenfelet. Így nekem elég volt a csatajelentés és a profit.
    Nem volt szükségem ilyesféle megerősítésre amit itt kaphatok, mivel mindig voltak ilyesféle rajongóim mint te és a társaid aki megerősített abban hogy jó vagyok.