[Ö: 14.096.000] fantom vs. reed (T: 2.500.000, V: 11.596.000)

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• [Ö: 14.096.000] fantom vs. reed (T: 2.500.000, V: 11.596.000)

Napokban ismet folyamatosan ertelmetlen kemkedesek .kem lövöldözeseket meguntam es kicsit megcirogattam a kedves vedöt
    felleptem es megint a szokasos kemek .kemlövesek .. inzultalas cellal en tudom mert csak ennyit tud .de betelt a pohar ismet

nemi elözmeny --amikor keztem folyamatosan kemkedet megprobalt legarmolni ..kenödött ugyhogyirtamneki kenödes lesz ..majd megfenyegettet . hanyas a kabet szöveggel indult fordult kenödött ............. majd 1-2 het utan össze kaptam magam es költöztem szet csaptam a bunkeret .es hat utana folyamatosan szet csaptam heteken keresztul majd .elni akartam hagyni ..par napig birta es kezdöttek a ertelmetrlen dolgai ..1deu szallitasok.. a mini flottajat abogyomra csapta ..100 asaval a kemket naponta többször ..folyamatosan orpgatott oktatott stb..letiltottam ..............azota ez igy megy ........aki akar többet erröl a regebbi posztoknal megtalalja

3 dolgot tud összesen fenyegetözni sirdogalno inzultalni akit csak tud . jatekot kene mar legalabb alap szinten megtanulni da az nem megy neki

semmi gond rajtam nem mulik ha ez jol esk neki akkor csak igy tovabb :lol:

le se sz---nam hogy a vilagon van .de hat ha nem uti valaki akkor az nem jo neki ..mindenaron kiprovokalja maganak ... erthetelen megfejthetetlen szamomra mire jo ez neki ...1 magyarazat van csak erre ..........beteg de nagyon :/

honapok nemvolat elegendöek hogy eszhez terjen
    amig barmit letudok utni verni megyek .

Ezen az időponton (10-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó fantom

Romboló 1.000

Védő reed

Kis szállító 399
    Halálcsillag 1

A csata után ...

Támadó fantom

Romboló 980 ( -20 )

Védő reed

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    653.333 Fém, 653.333 Kristály és 653.334 Deutérium
    4.752.753 Fém, 2.400.120 Kristály és 3.625.064 Deutérium
    1.188.188 Fém, 600.030 Kristály és 906.266 Deutérium
    297.047 Fém, 150.008 Kristály és 226.566 Deutérium

A támadó összesen 2.500.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 11.596.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 3.499.000 fém és 2.899.000 kristály lebeg.
    A támadó 16.106.042 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:
    3.316.600 Fém és 2.712.800 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 9.007.921
    Kristály: 5.516.291
    Deutérium: 5.111.230
    A támadó(k) nyeresége 19.635.442 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -12.689.321
    Kristály: -8.601.491
    Deutérium: -6.411.230
    A védő(k) összesen 27.702.042 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.8

meg par bogyo holdat is meglatodattam csak hogy erezze a törödest . mert ugye erre vagyik szegeny perverz reed

Szemetese(i)d (140) elérték a 2.800.000 maximális raktér kapacitását. A célpont [], 1.020.400 fém és 865.500 kristály lebeg az űrben. Betakarítottál 1.020.400 fémet és 865.500 kristályt.

ámadó: (fantom): 0
    Erőforrások: 46.459, Zsákmány: 75%
    Törmelékmező (újonnan létrejött): 1.911KK

Védő: (reed): 4.338KK
    Valójában javítva: 190

Támadó: (fantom): 0
    Erőforrások: 247.500, Zsákmány: 75%
    Törmelékmező (újonnan létrejött): 354.700

Védő: (reed): 2.005KK
    Valójában javítva: 374

Erőforrások: 265.679, Zsákmány: 75%
    Törmelékmező (újonnan létrejött): 791.400

Védő: (reed): 2.935KK
    Valójában javítva: 309

Erőforrások: 225.000, Zsákmány: 75%
    Törmelékmező (újonnan létrejött): 457.600

Védő: (reed): 1.852KK
    Valójában javítva: 249
  • annyit tisztelem azokat akik teret hagynak az ellenfélnek.

A "tanulj meg játszani" alatt értett jeligédet kérlek azoknak tartogasd akik valóban nem tudnak semmit a játékról.

azt hogy szerinted én vagyok a beteg, erre csak egy szó van, de az itt nem szalonképes.

még egy dolog ha valaki ír neked és nem anyáz porig mindjárt, nem azt jelenti magasztosabb dolgot szeretne, hanem annyit hogy gondolkozz mielőtt cselekszel.

minek milyen erkölcsi vonzata van, és mindez mikén vetül vissza rád.

sok sikert a szerveren várni foglak egyenlő feltételek mellett

üdv : reed

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Red ()

• 1. teret kaptal nem eltel vele söt .. tiszteletetröl meg nemkel itt irni megjatszani itt magad melle beszelni.. beallitani magad a jo emverneka gonosszal szembe ...kar hogy nemmentettem el anno amiket irogattal mrewlött letiltottalak a jatekban

2 nem csak szerintem .. hanem a fel szerver szerint is az vagy nem is kicsit

3 ha ir nekem valaki normalisan .nirmalisan is valaszolok . aki meg arcoskodik megjatsza magat a semmire oktat okit a semmirol stbbbbbbbbbbb..annak a valszom is hasonlo

nem en vagyok az 1 uli akinek irgattal irohatsz fellengzösen lekezelöen genyegetöen burkoltan

3 1 lö feltetelek .XD kb 5 nap alatt kapnalak szet barhol ..a 1-eol mert annyit tudsz a jatekrol
  • nézd ha már ennyire pontozgatós kedvedben vagy sorolhatnám, mennyi gerinctelenség és gyomrot felkavaró dolgot vittél végbe ebben a játékban.

tudom hogy ez a játék a profitra épül, és alapja a másik eltiprása de te ezt művészi szintre fejlesztetted.

ahogy írtad igen pát hónapig bírtam én"" és itt álljunk is meg, mentegeted a becsületed mikor szabályosan vadászol a még aktív játékosokra és megőlőd a szerveréletet.

példa saját tapasztalat ún klónia és a 100 kém esete

a frissen alapított kolóniám mellett hírtelen mint a gomba terem holdastól..

írhatnák neked becsületről, meg még száz sort mit nem kellene, de minden normát figyelmen kívül hagysz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Red ()

• gyomorforhato 1 ul te vagy voltal es ahogy latom az is mardsz
    senkit nem tiportam el es nem is fogok .netalalj ki ne hazudozzal össue vissza

par honapig birtad ... de ne fordasd ezt se ki ...

frisskiliniad D menkulsz bontogatsz csak ha annyira kemkedst meg stbb..akkor mert menekulsz?

becsuletröl ??? most is felre eszelsz ...hol itt a becsulet amikröl szo van ??

normat ?? neked mi a norma az hogy arvoskodsz inzultalsz akit csak tudsz fenygetsz lekelsz ..megprobalod legalabb is .. mit nem kellen ???? ne probald mar magad 1 szentnek bealliztani mikor te csinalod csinaltad a degeneralt dolgokat ..mikor meg megvagy csapkodva .elakarod jatszani itt a nagy halalat .csofalkoznek rajta ha az uj szerveren nem csapnanak szet nepok-maxx hetek mulva

na koccolj tovabb ne itt sirankoz. ne probald fenyezni magad beallotani a valotlansagokat a tenyekkel elentetben

lattam mar bontasok megi is voltak .akkor megyunk tovabb ezt te us tudod
  • - nem fényezem de széllel szemben nem érdemes..

- nem kívánok kioktató kiselőadásba bocsájtkozni .

- becsületem megtartom, mert én nem mások hátán másztam fel !

azt még megvárom hogy miként tépi szét a baráti köteléket a kapzsiságod..

követni fogom a posztokat továbbra is kíváncsi vagyok meddig bírod
  • neked nem kel szellel szembe megy az hatulrol is

kiselöadast D istenem te ogame analfabeta

becsulettel jösz de nem ertem mitertsz itt es ez alatt hogy jön ez a temahoz ? masok hatan masztam fel ??? te tenyleg 1 idiota vagy . kinek a hatan masztam fel te nyomorult ???

kapzsisagom ??? barati kötelek ???

meedig birom mit kene meddig birnom

tenyleg menj mar el orvoshoz vagy vagd fel az ereidet te idiota

na tovvaba azt irkalsz amit csak akarsz .. megvezetni zgyse tudsz senkit talan 1-2 hasonlo vak idiotat mint te .. a szerver mindent tud . masokat meg probalhatsz felreveetni ..soksikert hozza

beaarod itt allitani hogy te vagy az alldozati barany ..1 szent ..1 agyal.. en meg maga a fö gonosz ..satan XDXDXDXD

kesz vicc vagy ..szanalmas amit muvelsz ..es röhelyes is

tovabba nem kivanom égetni magam veled csak hogy legyen minden tiszta mielött megvezetnel itt barkitt ..... aki idegen

:D sok sikert az uj szerverhez .biztos ott is hamar megtalalod majd .ha mar megnem talaltad aki mahd gondoskodik rollad a kis mokaid miatt :) grat a licit hez is :)
  • ugy latom kiakarod hozni a sodrabol fantomot es eleg jo uton jarsz .....beken hagyna ingamen ha te sem piszkalnad ...nem.h megnyugodnal es fejlodgetnel nyugisan..ennyi aktivitassal ami neked van mar nem ott kene tarts ahol. Vagy .... Pihenj le es gondold at a jatekodat :)
    A csatahoz..jo koltekezest kivanok a tamadonak es a vedonek meg mielobbit :)
  • értem mire gondolsz neked nyílván nem ült a nyakadba egy többszörösen több flottával rendelkező inkább nem illetném jelzővel ...

hidd el próbáltam szépen megférni vele, de nem lehet

próbáltam háttérben meghúzódni nem engedte ( értsd többszöri kolóniavesztés és költözés) végül mégis odajött és tovább folytatta...

úgy hiszem gyermeki bosszú volt részéről a licitháborúért

arrogáns és egoista így szinte lehetetlen vele kommunikálni .

köszönöm nekem elegem volt belőle

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Red ()

• Hehe, vicces a nyávogás itt a forumon reed...
    Én egyébként nem értem mi bajod, személy szerint nem is válaszolok az üzeneteidre, mert úgy sincs értelme, valami nálad nincsen fejben rendben, ezt tényként kezelem.
    Tanulhatnál játszani, szépen fejlődhetnél, de kéred az ostort...
    Vicces, ahányszor lekapnak kapok valami szösszenet, ha meg netán lekémlellek már tuti. hogy összejátszok valakivel aki egydül is szétkap:D
    Tényleg nem értem mire jó ez neked, de külső szemszögből megérdemled amit kapsz!
    Szépen hallgass, ha értelmeset nem akarsz-tudsz mondani, tanulj a játékról és tudsz fejlődni!
    Amúgy az meg senkit nem zavar, hogy bronz gyorsítóra 25,5 millákat teszel, max nem fejlődsz:D
    Szerintem gondolkozz el!
  • kinulláztam az ottani dolgaim ezért a nagy licit. Mondjátok hogy hallgatni arany, nos én kimondom amit gondolok és vélelmezek, arra lehet referálni ha akartok. Sokan emlegetitek ezt a fejlődés dolgot.... Igen akkor volt lehetséges kis levegőhöz jutni mikor kis barátom mással volt elfoglalva, de sajnos hamar megunta a békét.
    Nem kívánok itt ódákra fakadni.
  • :rofl: :rofl: a májjer visszanyal :rofl: Nagy nagy GRATULA az összes csatádhoz Fantomas, reed ellen.
    Nem érdemel mást csak üsd míg mozog, úgy se tud játszani :thumbsup:
    Itt vagy az ujj életed kezdetén.
    Nyomasztó lehet tudni, mien jövőt teremtesz majd.
    Tudni mi az életed célja.
    Már tudod ki ő, most már tudod ki vagy te.

És most már azt is megérted talán hogy ki vagyok én.
  • van baj nem kevés a fejekben úgy látom.
    beszólogatni a tények ismerete nélkül az megy.
    Nem sírni jöttem föl ide eredetileg.
    mivel ennyire kedvesen le tudtok hurrogni minden egyes hozzászólását az embernek, kissé elgondolkodtatott.kinek és milyen érdeke fűződik ehhez az egyetlen emberhez.

Mint mondtam itt hangsúly nem a mikénten hanem a hogyanon volt.