Bosszú csata [Ö: 287.617.000] Killer [HIVE] vs. Ragnar [Avengers] (T: 0, V: 287.617.000)

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bosszú csata [Ö: 287.617.000] Killer [HIVE] vs. Ragnar [Avengers] (T: 0, V: 287.617.000)

Neu

Killer megkért, hogy tegyem fel neki ezt a csatát...itt is gratulálok neki, szemfüles volt. :)
      Ragnar-nak mielőbbit, nem lesz nehéz dolga visszahozni. :thumbup:

Idézet Killer-től:

"Üdv az Olvasóknak!
      Hol is kezdjem, talán ott, hogy kb. egy éve, hogy vakációba tettem magam és megpróbáltam függőségemen átlépni és lezárni azt a jó néhány évet amit eltöltöttem. Időm nemigen volt a játékra és Kedves Ellenfeleim mindent megtettek, hogy a flottámból egy jókora kupac szemét legyen. Megannyi holdam bánta ezt a hajszát, de a flottám csak repült és repült.
      Néhány napja jött az elhatározás, hogy újból szétnézek errefelé és láss csodát, másnap már megint 1 holddal kevesebb, mily meglepő ismét Tiri volt az elkövető, de a flotta jól eldugva repült a végtelenben.
      Ma hajnalban 2 bolygóm sötétségbe borult, sehol a csillárok és az a néhány száz szállító hajó.
      Ismét Öreg Cimborám járt nálam és vitte amit talált. Hmmmm.... elég volt, kell egy kis revans!
      Na, de hogy is fogjak hozzá ennyi idő elteltével, nos randomra néhány cirmossal megindultam szomszédolni, de haza üres kézzel jöttem mivel kevés volt a cirkáló, sebaj még egy kör és megint csak láma maradtam :D
      Jött a harmadik kör is és végre lehullott minden amit ott találtam. Majd újabb probléma, kevés lett a kuka... hát ezt nem hiszem el... indult még 1 kör és így a df nagy része is meglett. Tiri korrektül gratulált ezúton is jobbulást (gondolom már kiheverte).
      Egy szónak is száz a vége, egy év kihagyás után az első repülés kacifántos volt, de majd újra tanulom a sim használatát! Rám fér... :D
      A csatát Letikének ajánlom, hisz ma sem hazudtoltam meg önmagam... :D "

Ezen az időponton (05-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Killer [HIVE]

Cirkáló 13.000

Védő Ragnar [Avengers]

Nagy Szállító 25.073
      Kolóniahajó 1
      Kémszonda 263

A csata után ...

Támadó Killer [HIVE]

Cirkáló 13.000 ( -0 )

Védő Ragnar [Avengers]

Nagy Szállító 1.130 ( -23.943 )
      Kolóniahajó 0 ( -1 )
      Kémszonda 2 ( -261 )

A harc döntetlen lett.

A támadó összesen 0 egységet vesztett.
      A védő összesen 287.617.000 egységet vesztett.
      A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 330.510.000.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 100.567.600 fém és 100.757.300 kristály lebeg.
      Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:14.939.400 fém és 15.085.700 kristály.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:
      10.761.000 Fém és 11.255.900 Kristály
      100.000.000 Fém és 100.000.000 Kristály

A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:
      110.761.000 Fém és 111.255.900 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 110.761.000
      Kristály: 111.255.900
      Deutérium: 12.800.000
      A támadó(k) nyeresége 234.816.900 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -165.010.000
      Kristály: -165.490.000
      Deutérium: -12.810.000
      A védő(k) összesen 343.310.000 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.8
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • Neu

Én az ilyen embernek hagynék időt elbújni!
      Minden tiszteletet megérdemel, hogy fel mer állni és remegő kézzel vissza mer ütni. Ha tehetitek, hagyjátok egy kicsit játszani!
      Nem hiszem, hogy olyan nagy sérelem érte a vikinget!

Kicsit a szűz lelkéről:
      A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.
    • Neu

Gratulalok itt is, szep eszrevetel! A kivitelezeshez nincs hozzafuznivalom :D Kellemes koltekezest :thumbup:

Nehany reakcio:
      - koszonom a jobbulasos kivansagokat, igyekszem kiheverni :)
      - Soldier cimbi szamitok is rad mindenben :beer:
      - Gullcsi en minden tiszteletet meg is adtam a tamadonak, rossz szava nem lehet, sot meg is dicsertem
      - Don nem tudom hova tegyem ezt a kommentedet. Gondolom nehez napon voltal tul vagy faradt voltal mikor ezeket a sorokat idefirkantottad. Mi ez a "probalkozhatnal a sajat sulycsoportodban, ha mar ennyire kemeny vagy..." duma? Nem tudom honnan veszed, h en barmiben is fitogtattam volna barmilyen eromet. Gondolom bele akartal szolni az egeszbe, csakhogy ne hallgass :thumbdown: Keruljuk kerlek ezt a hangnemet es az ilyesfajta bolcselkedest.
    • Neu

Jó napot! Húúúha, csak el ne szabaduljanak az indulatok feleslegesen. Egy kis szösszenet... Ragnarral volt egy néhány szavas eszmecserém és ezért szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba. Szóval ellenfelek vagyunk, de nem ellenségek. Ő sosem arcoskodott velem és mindig tisztelettel szólt hozzám és szerintem ez elmondható fordítva is. Mivel fogalmazásgátlót szedek és messze van a mesélőkém Maci papa hatalmas dumáitól így hát a föntebbi bevezetőnél többre nem tellett. :D Éppen ezért lehet, hogy félre értésre adhatott okot. Nincs semmi gáz, Tiri vadászik rám évek óta, eddig becsülettel álltam a sarat és remélem még sokáig így is marad. Egy szóval ne nyírjátok itt egymást feleslegesen, nem kell...
      U.i: megrángattam az oroszlán bajszát... k..va jó vagyok :DDDD, Thunder... ha olvasod, még mindig jó ez az avatar.. KÖSZI!