Zúzás

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nem elég konkrét amit írsz. Ehhez többi infó kell.
      Veled történt? Szövetségesed írta? Barátlistás? Láttad ph-n? Csatajelentésekkel tudod igazolni? Valami biztos van.

A hivatalos az ez, de gondolom ezt tudtad.

~ A 3-szoros sebességű szervereken 8 órán belül lehet 6-szor támadni, 24 órán belül 18-szor. Ha egy 8 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít.

Illetve ha veszít a támad akkor ez:

~ Azok a támadó flották amik teljesen megsemmisülnek, nem számítanak bele a zúzásba.

Gondolom jelentetted, viszont ha nem telt el egy hét a jelentés óta, akkor még várhatsz türelemmel. Ha jelentetted és téves a feltevésed, akkor úgy is megírják a jegyben, hogy nem történt szabálysértés.
      :pillepalle:

• Erick144 wrote:

Nem elég konkrét amit írsz. Ehhez többi infó kell.
      Veled történt? Szövetségesed írta? Barátlistás? Láttad ph-n? Csatajelentésekkel tudod igazolni? Valami biztos van.

A hivatalos az ez, de gondolom ezt tudtad.

~ A 3-szoros sebességű szervereken 8 órán belül lehet 6-szor támadni, 24 órán belül 18-szor. Ha egy 8 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít.

Illetve ha veszít a támad akkor ez:

~ Azok a támadó flották amik teljesen megsemmisülnek, nem számítanak bele a zúzásba.

Gondolom jelentetted, viszont ha nem telt el egy hét a jelentés óta, akkor még várhatsz türelemmel. Ha jelentetted és téves a feltevésed, akkor úgy is megírják a jegyben, hogy nem történt szabálysértés.
      ismerem a szabályokat.
      Barátlistásomat támadták, az összes csatajelentést csatolta a jegyben.
      Annyi választ kapott, hogy figyelik a tagot. Támadó anno szövetséges társam volt, csak arra lennék kiváncsi hogyan úszott meg egy zúzást ?
      Annak idején engem is bannoltak.
      Már egy hónap is eltelt és mégis semmi.
    • -Lényegében az történt, hogy volt csapattársam (akitől szerencsére megszabadúltunk) egyik barátlistásomat támadta. Volt egy kis szóváltás kettőjük között és a támadó idegből 8-9x lezúzta 2 órán belül. Még dicsekdett is vele, hogy leverte meg ennyit meg annyit fosztott.
      A jelentést megtörtént csak épp intézkedés nem volt semmi.
      Nem akarom megosztani, hogy mi is volt pontosan a válasz a GO tól mivel most lényegtelen, a lényeg benne, hogy figyelik, csak azt nem értem ilyen esetben miért kell figyelni?
      Azt nem értem, miért nem lehet ugyan úgy eljárni mindenkivel.
      Van aki nem kap büntetést és van aki kap.
      Eddig mindig meg voltam elégedve jegyeim kezelésével, most viszont összevonás után van egy kis katymasz.
    • Megtorlo wrote:

ismerem a szabályokat.
      Annyi választ kapott, hogy figyelik a tagot. Támadó anno szövetséges társam volt, csak arra lennék kiváncsi hogyan úszott meg egy zúzást ?
      Dobassátok fentebb a jegyet Lorovusnak. Ha nem vagytok elégedettek a döntéssel, akkor lehet kérni szerintem a felülvizsgálását főleg ha konkrét bizonyítékotok van. Még 2-3 hét és talán kaptok tőle választ. Csatajelentésekre vigyázzatok nehogy törlődjenek, bár ha már ott a jegy akkor lehet mindegy.
      :pillepalle:

• Erick144 wrote:

Megtorlo wrote:

ismerem a szabályokat.
      Dobassátok fentebb a jegyet Lorovusnak. Ha nem vagytok elégedettek a döntéssel, akkor lehet kérni szerintem a felülvizsgálását főleg ha konkrét bizonyítékotok van. Még 2-3 hét és talán kaptok tőle választ. Csatajelentésekre vigyázzatok nehogy törlődjenek, bár ha már ott a jegy akkor lehet mindegy.
      2. alkalommal kértem felülvizsgálatot és semmit sem kaptam válasznak, barátom már bele is törődött én viszont nem! mivel büntetést érdemel a tag!
    • Hali
      Nem akarok vészmadárkodni de ha 1hónapja bent pihen az a jegy és ráadásul Loronál akkor szerintem az már nem lesz kezelve érdemlegesen, a szabályok egyértelműek ilyen esetben nem megfigyelni kell a tagot hanem bann x időre, ha ez nem történt meg akkor esélyes hogy már nem is fog megtörténni.
      AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK! ----- The Devil not sleep!
    • Devil666 wrote:

Hali
      Nem akarok vészmadárkodni de ha 1hónapja bent pihen az a jegy és ráadásul Loronál akkor szerintem az már nem lesz kezelve érdemlegesen, a szabályok egyértelműek ilyen esetben nem megfigyelni kell a tagot hanem bann x időre, ha ez nem történt meg akkor esélyes hogy már nem is fog megtörténni.
      Hali!
      Ez nem jó hír, viszont igaad lehet hisz ahogy eddig hozzááltak