Magyar ogame team

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Magyar ogame team

Sziasztok mindenki beszéltem a gameforge. Com csapatával igazából több kérdést tettem fel nekik elsősorban az osszevonas utáni dolgokról beállítás acc csere stb teljesen korrektül válaszoltak nekem vissza és azt mondták, hogy minden infó már reges rég kint van fórumon hát én kerestem de még csak a szavazás kezdemenyezeset láttam utána meg kérdezték tőlem, hogy miért nekik teszem fel ezeket a kérdéseket erre rá azt mondtam h semmi infó nincs kint nálunk és megkertek, hogy forduljak bizalommal lorovushoz de hozzá tettem nekik, hogy kB 3 hét mire válaszol bármire is jegyen erre is megkaptam tőlük a választ elég szépen fogalmazva idézem. Normális esetben 2 napon belül választ kell adnia lorovusnak hát nálunk biztos rossz irányból kell fel a nap és ők azt mondják legalább is állítják, hogy minden infót tudtok legalábbis a nagy adminok ha ez tényleg így van miért nem kozlitek velünk...???
      :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
    • Se SGO se GA nincs .hun így meg kell várni Loro-t, nyugi nem csak neked lóg dolgokkal, de türelem, igaz az is kezd elfogyni lassacskán, de nem tudunk mit tenni várunk...még valami??? ?(
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• SGO volt, de lemondott.. okkal..
      GA volt, de lemondott.. okkal..

egyébként néha feleslegesen írom/írjuk le, h GO/SGO-szinten sem tudunk többet, mint ti.. sőt, inkább kevesebbet..

kérlek, másold be az erről szóló levelezést.. kíváncsi vagyok rá :)
    • Azt nem szeretném ha már ők is nagyon segítőkészek voltak velem és még azt se tudták h ki vagyok ok váltig kitartanak amellett h ti mindent tudtok ezzel kapcsolatban azért is írtam ide h akkor mi a picsa van valami okosat Csak hozzá tudtok írni ehez lorovus növeld a csapatot biztos van jelentkező lehet emelest kell adni ami csábítja azokat akik ezt bevalalnak esetleg vagy a többi kis go is mehetne feljebb ha meg van a tudás vagy az akarás gameforge meg adjon olyan szerződést a go-nak ami bármiféle kifelé irányuló csalast keményen meg büntet és egyből össze lehetne kapni egy csapatot
    • ez mondjuk nem értem, h hogyan függ össze bármivel is.. ja, vagy azzal vagy az a baj, h Te nem vagy GO? :)

miért nem szeretnéd bemásolni a leveleket? nincs benne sztem semmi provokatív vagy nem nyilvánosság hozható rész szerintem.. vagy esetleg meg akartad kerülni Lorovust, h GO legyél? :)
    • Trockij wrote:

miért nem szeretnéd bemásolni a leveleket? nincs benne sztem semmi provokatív vagy nem nyilvánosság hozható rész szerintem.. vagy esetleg meg akartad kerülni Lorovust, h GO legyél? :)
      Szerintem inkább arról van szó, hogy nem vettétek fel GO-nak, így egyenesen a GF csapatába jelentkezett
      Még Lorovus főnöke is lehet vigyázzatok
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • olyan jó érzés mikor reggel felébred az ember és kávézás közbe meg nézi a jegyrendszert, hogy 1 hét után loro válaszolt e.
      Ma reggel elgondolkoztam azon tud e magyarul loro.
      A legtöbb jegyre a válasza 2 opció.
      - már dolgozunk rajta
      - megkérdezem a gfet ( ebben az esetben azt jelenti, hogy szarok rád és le van szarva a jegyed)
      Minek a jegyrendszer?
      Amikor a plus 2 költözést adták bannon voltam egy sértegetés miatt.
      Spok és a többi "migráns ursán" megkapta a plus 2 költözést de én nem.
      Tudom, hogy alapból az őslakók kaptak költözést, de miután mindenki megkapta és miután törölnöm kellett egy accot amibe szintén csak volt befektetett sötét legalább ennyi kompenzáció járhatna.
      De igazából ez a post is tök felesleges.... csak sok a szabad időm és gondoltam leirom.
      A másik dolog az trockijnak szól
      Ha van egy kocsid és a barátod kölcsön kéri de te előtte tankoltál bele pl 50ezerért akkor mit mondasz a barátodnak.
      Rendben haver oda adom de 50 ezerért tankoltam ennyivel kérem vissza vagy adj 50 ezret és vigyed.
      Lehet, hogy az acc kereskedelem tiltott de ha valaki pl vesz 10 milla sötétet akkot annak adja tovább az accot aki visza fizeti neki az a 10milla sötétet.
      A szabályzat nem szögezi le, hogy az átadásnál a vásárolt sötét anyag kifizetése szabály ellenes lenne....
    • arról már tényleg nem tehetek, h a mondatok értelmezése nem megy itt nagyon sok embernek..

A felhasználó semmilyen körülmények között

c) a ‪Gameforge‬-szolgáltatásokból származó virtuális termékeket nem vásárolhatja meg vagy adhatja el harmadik félnek valódi pénzért, nem cserélheti el ezeket a javakat és nem tehet kísérletet ezen intézkedésekre, kivéve az olyan eseteket, ahol ez kifejezetten megengedett.

hagyjuk már Márk ezeket a hasonlatokat.. Te is vettél accountot, más is vett.. tudom, h b*sztat, h Oven nem adta el neked Seishuku flottáját.. sajnálom, tényleg, őszintén.. lesz másik, amit megvehetsz, nem aggódom..