Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ez az összevonás után paraméter módosítás egy elég tág fogalom.
      Az a gond, hogy majd valamikor lesz összevonás és majd valamikor módosítás
      Véleményem szerint a kettő közt lesz majd egy év várakozási idő kb...mert jövőre is csinálni kell majd vmit
      Hydra hol kesz addig?
      Szóval biztosabb ha arra dőltök, hogy legyen Hydra is exodus, mert az a "biztosabb"
      Szerintem!
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • Mindegy, hogy cél vagy exodus nekem...csak ne az legyen, hogy éveket várunk megint a semmire...mert csak a hülyítés megy...legyen egy meghatározott időintervallum mondjuk a szavazásra...mert ez az összevonás után valamikor...ez nem támpont...
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von KyloRen ()

• Igen ebben egyetértünk...úgy támogatom hydra céluninak megtartását csak, hogy egy bizonyos időn belül meg lesz tartva a szavazás a paramétermódosításról, Lorovus, ha olvasod akkor annyit mondhatnál rá legalább, hogy van esély arra, hogy összevonás után mondjuk 1 hónapon belül megtörténik ez?
    • Xalin lesz több CP szerintem
      De oda nem tudom vinném e a másik accom mert akkor 2 db 3x speed szerveren lennék ami sok...így lehet Yakit választom nyugger életre :D
      De ha Rigel nudli marad akkor Xali volna jó, mert egy flottás szervert szeretnék
      És 2 top accot vinnék tovább ha már megvan és meg tudom oldani.
      Szóval még nem tudom mi legyen :D
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • Yakinin is szerettetel várunk mindenkit :)

Én speciel nem igen tudok a fentebb leírt dolgokhoz mit hozzáfűzni .

Örülök hogy lessz összevonás legyen az bármilyen formában bár a túl sok cél uni az én olvasatomban is elaprózódás gyanús .

Sorry hogy én is így igen csak csak kezdő ként hozzá szólok a témához .:)

Üdv:goti2
    • Neu

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni... Írjátok már le legyetek szívesek, hogy jelenleg, a Hydra, Rigel és Ursa univerzumok milyen paraméterek alatt futnak.

Flottasebesség, gazdaság, df, galaxisok száma, esetleg plusz hely a bolygókon...

Előre is köszönöm!

Edit: Eddig ezeket találtam, aki tud még hozzá infót, írja meg. Köszi!

HYDRA: 2x flotta, ? x eco, 70% DF, 6 galaxis
      RIGEL: 3x flotta, 5x eco, 70% DF, + 25 bolygómező, ? galaxis
      URSA: 2x flotta, 6x eco, ? DF, ? galaxis

Tudom, hogy az összevonás után változnak a paraméterek, csak így viszonyításképpen kellene....
      "Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."
      - Ivan Vanko -

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Thanos ()

• Neu

Laci1994 schrieb:

Olvassátok az angol fórumot is. Ott időben kitesznek mindent, bár igazsághoz hozzátartozik, hogy ezt csak tegnap rakták ki oda is

az igazsághoz még az is hozzátartozik, h pl a GO-k sem kapnak infót..

ekiboy schrieb:

Természetesen van. :thumbup:

A cél-univerzumok kiválasztása október 16-án, kedden kezdődik és október 21-én ér véget.
      A fúzió pedig október 22. és 29. között zajlik majd le.

köszi Eki :)
    • Neu

N.M. :thumbup:
      Német fórumon is egy COMA írta ki. Az meg itt-HUN tudtommal nincsen.

Am azt még hozzátenném, hogy több országban is figyelembe vették hogy a Játékosok milyen javaslatokat tettek és úgy változtatták a fúziós tervet.,ennek már cirka 2 hete.

Itt meg ugye csend van a kiírás óta, szal sztem marad minden uu. :oops:
    • Neu

Üdv mindenkinek !

Olvastam, hogy más nemzetek fórumát kellene olvasni a pontosabb infókért ....

azt gondolom viszont mivel már az ogame.hu átélt máskor is ilyet akkor az alábbi kérdéseimre a koordinátorok vagy egyéb szakértők tudnak válaszolni ....

azt hámoztam ki, hogy a kijelölési időszakban mindenki és minden marad úgy ahogy eddig a fúzió ideje alatt kerülünk át a kiválasztott céluniba ....

érdekelne, hogy az átkerülési időszak folyamata alatt lehetnek futó fejlesztések, bármilyen flottamozgások vagy azokat szüneteltetni kell ill nem kötelező csak ajánlott ....

előfordult esetleg korábbi összevonásnál vagy előfordulhat, hogy bolygó, hold, épület, flotta, nyersanyag "elveszik" ha igen ezen meglétére képernyőfotó mentése elégséges igazolás lenne ....

amennyiben a fenti kérdésre már korábbi összevonásnál részletesen válaszoltak megfelel egy link is .....

alapból azért hiányolom, hogy eddig nem történt meg egy részletes és mindenki által egyféleképpen értelmezhető összevonás ABC és a "rémhírek" szerint holnap indulna az összevonás első metódusa .... ( nem csak annyi, hogy honnan hova lehet menni)

amennyiben mégis van egy ilyen szájbarágós leírás akkor elnézést a némi kritikai felvetésért ...
    • Neu

Előző összevonásnál még, nálam nem volt semmi gond, viszont egy akkori szövitársamnál volt rá példa, hogy az asztroja éppen kutatás alatt volt, új uniban meg minden eltűnt, mintha nem is indította volna el a kutatást és nyersit sem kapta vissza, tehát a költségesebb fejlesztésekről mindenképpen érdemes szerintem képernyőképet csinálni. A céluni kiválasztására akkor volt egy hónapunk, most ez 6 nap lesz, de nyilván azért, mert most mindenkit átdob a rendszer valahova, azokat is akik nem választanak tehát nem bukhatod el az accod.
      Fejlesztések lehetnek, amint kijössz vakációból az új uniban folytatódik minden tovább. Nem kell attól félni, hogy mikor lesz pontosan az összevonás, ugyanis mindenki vakációba kerül aki vándorol( ha jól rémlik nem rendes vakáció, hanem valami U-módba) ezért nem is kell várnod már 2 napot, hogy kigyere belőle, egyből megszüntetheted és folytatódhat minden....Elvileg ha 15 rendszerrel távolabb kerülsz az eredeti koordinátádtól akkor kapsz adott bolygóhoz ingyenes áthelyezési lehetőséget. Ezenfelül előző összevonásnál alapból kapott még mindenki ajándékba +3-t pár héttel összevonás után, azok a játékosok is akik a céluniban tartózkodtak már.
    • Benutzer online 10

2 Mitglieder und 8 Besucher